Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wartko

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja tyz dziękuje za spota ;)

Opublikowano

Niebieskie zaciski - jak u mnie :wink:, RNS-E i ta kierownica rezane, felunek przydużawy :grin:

zmienione wszystko co trza plus fotel od b7

Opublikowano

Dzięki panowie za spota, jutro w ciągu dnia robimy listę co do grillowania u Wąskiego :)

Musi być porządek.

BT+2011+%252855%2529.jpg

Na pierwszym miejscu jest nasz profesor dance FANTOMAS który dzisiaj powrócił do żywych :decayed:

Opublikowano

Niebieskie zaciski - jak u mnie :wink:, RNS-E i ta kierownica rezane, felunek przydużawy :grin:

Niebieskie zaciski bo z autobusu

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

dobry dzień :hi:

Dzięki za spota, było sympatycznie :wink:

---------- Post dopisany at 08:21 ---------- Poprzedni post napisany at 08:15 ----------

:slina:

Opublikowano

cześć :hi:

Opublikowano

Siema :hi:

Opublikowano

Joł

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Niebieskie zaciski - jak u mnie :wink:, RNS-E i ta kierownica rezane, felunek przydużawy :grin:

Niebieskie zaciski bo z autobusu

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

no , Twój nawet nie jeździ. Więc jest petarda

Opublikowano

Witam z rańca:)

Opublikowano

od wczoraj prześladuje mnie to zdjęcie - po nocach mi się śni dance instruktor :)

https://lh3.googleusercontent.com/-K27GAr9-FJc/TZ8Rb6oyTCI/AAAAAAAAFKY/tgQOqc9rQH4/w1211-h835-no/BT+2011+%252855%2529.jpg

Na pierwszym miejscu jest nasz profesor dance FANTOMAS który dzisiaj powrócił do żywych :decayed:

Opublikowano

:hi: Krakusy

I jak leci Ktoś z grodu na:

8857_394607640657534_1160324089_n.jpg

Zgłoszenia jeszcze do jutra :decayed:

Jakby się miało nudzić w domu to zapraszamy :naughty:

Opublikowano
mycie :wink:

1.Gruszka

2.Kerczi

3.

3. D4NTE zjawie się koło 17 (co przywieźć na grilla?) :whistling:

Opublikowano
od wczoraj prześladuje mnie to zdjęcie - po nocach mi się śni dance instruktor :)

:grin:

---------- Post dopisany at 11:42 ---------- Poprzedni post napisany at 11:40 ----------

Mycie:

1. Gruszka

2. KERCZI

3. PABLO

4. D4NTE

Opublikowano

Jak będę miał chwilę to wdepnę na chwilę aczkolwiek nie wiem czy się wyrobię. Pablo będę do Ciebie dzwonił w razie W czy jesteście jeszcze na miejscu ale raczej to będzie późno.

Opublikowano

Spoko jak będzie zgoda gospodarza to nawet do północy będziemy siedzieć :wink::decayed:

---------- Post dopisany at 12:14 ---------- Poprzedni post napisany at 12:11 ----------

:hi: Krakusy

I jak leci Ktoś z grodu na:

https://m.ak.fbcdn.net/sphotos-d.ak/hphotos-ak-prn2/8857_394607640657534_1160324089_n.jpg

Zgłoszenia jeszcze do jutra :decayed:

Jakby się miało nudzić w domu to zapraszamy :naughty:

LOKO ja w tym roku odpuszczam niestety, w przyszłym roku może będzie audi to przyjadę :decayed:

---------- Post dopisany at 12:18 ---------- Poprzedni post napisany at 12:14 ----------

Mycie:

1. Gruszka

2. KERCZI

3. fantowski

4. PABLO

5. D4NTE

6. Kusiek

Grillowanie:

1. Wąski

2. KERCZI

3. Gruszka

4. PABLO

5. D4NTE

6. Themon

7. gucio

8. lennox

9. fantowski

10. FANTOMAS

11. pablo_ua4

12. Kusiek

13. Neaf

Lista na szybko, kto jeszcze będzie to dawać znaka.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.