Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bry wszystkim:) mam małą sprawę do was koledzy. Wypatrzyłem fajne buciki do mojej audiczki, tylko nie jestem pewien czy wejdą i czy nie będą wystawać,ewentualnie jaki dystans wsadzić felgi to 9X18 ET 45 Bardzo by mi zależało żeby się ktoś wypowiedział

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Przy takim ET nie powinny wystawać.

Opublikowano

a nie będą obcierać? bo np obecnie mam 8x18 et 45 i musiałem kupić dystanse na przód 13mm bo mi tarły przy skręcie wiec chyba 9 cali tym bardziej będzie tarło:)

Opublikowano

No tak bo ty masz nieźle ją zglebioną więc zależy od twardości zawiasu.

Opublikowano
:grin::grin: nie jest pablo aż tak nisko, mogło by być niżej ale to polska a nie niemcy:grin: a nie ukrywam że trochę się napaliłem na te 9 cali, fajnie było jak bym miał pewniaka czy będzie ok itd bo łatwiej było by mi podjąć decyzję.
Opublikowano

:hi:

Wysłane z mojego GT-S5830i

Opublikowano
:hi: co slychowac panowie w wielkim swiecie??
Opublikowano
a nie będą obcierać? bo np obecnie mam 8x18 et 45 i musiałem kupić dystanse na przód 13mm bo mi tarły przy skręcie wiec chyba 9 cali tym bardziej będzie tarło:)

Przyjedź kiedyś na zlot to pogadamy bo aktyualne troche przymierzałęm do siebie.

Mam felgi 18" 8.5J z ET 56. Z przodu dysntas 12mm, z tyłu 17mm i ledwo to włazi od wewnętrznej i zewnętrznej strony przy glebie. Masz gwint czy ori zawias ? I podstawowa sprawa: jakie opony na to wlatują?

Opublikowano
Siema siema :):P

Ty stara mendo gdzieś był jak Cię było :decayed:

Spotujecie dziś na bora bora :grin:

Opublikowano

O której ? 21:30 ? Fanta będziesz ? Wziąłbym Ci tego lapka.

Opublikowano
a nie będą obcierać? bo np obecnie mam 8x18 et 45 i musiałem kupić dystanse na przód 13mm bo mi tarły przy skręcie wiec chyba 9 cali tym bardziej będzie tarło:)

Przyjedź kiedyś na zlot to pogadamy bo aktyualne troche przymierzałęm do siebie.

Mam felgi 18" 8.5J z ET 56. Z przodu dysntas 12mm, z tyłu 17mm i ledwo to włazi od wewnętrznej i zewnętrznej strony przy glebie. Masz gwint czy ori zawias ? I podstawowa sprawa: jakie opony na to wlatują?

Byłem ostatnio na spocie i jutro też będe wiec jak coś to powalczymy z tymi felami, obecnie mam gwinta i fele 8x18 et45 z przodu dystans 13mm a z tyłu 17mm na to mam oponki 215/40 a te co chce kupić to 9x18 et45 i myślałem o oponkach 225/40

---------- Post dopisany at 18:08 ---------- Poprzedni post napisany at 18:05 ----------

Siema siema :):P

Ty stara mendo gdzieś był jak Cię było :decayed:

Spotujecie dziś na bora bora :grin:

Pablo jakbyście byli na bora to walnij sesa do mnie to sie zjawie bo i tak niemam co robić hehe a na kompie mnie nie będzie.

Opublikowano

Jutro ja niestety nie dam rady.

A jak masz go posadzonego ?

Opublikowano
Jutro ja niestety nie dam rady.

A jak masz go posadzonego ?

obecnie 61cm od nadkola do ziemi przód i tył miałem 59cm ale kiepsko się jeździło waliłem płytą plastikową:grin:

Opublikowano

Spoko bo na razie u mnie końca nie widać ale napisze esa w razie czego :wink:

---------- Post dopisany at 18:28 ---------- Poprzedni post napisany at 18:27 ----------

O której ? 21:30 ? Fanta będziesz ? Wziąłbym Ci tego lapka.

Będziesz na bora?

W razie czego to 21:00-21:30

Opublikowano
Jutro ja niestety nie dam rady.

A jak masz go posadzonego ?

obecnie 61cm od nadkola do ziemi przód i tył miałem 59cm ale kiepsko się jeździło waliłem płytą plastikową:grin:

Chyba na odwrót. Błotniki masz wyciągnięte ?

---------- Post dopisany at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany at 18:36 ----------

Pablo, postaram się być.

Opublikowano

ja już dzisiaj nie wsiadam za koło:whistling:

Opublikowano

Kurde, cos mnie nagle zmoglo i czuje sie jakby mnie czołg przejechał :/

Naciapane z sedesu ...

Opublikowano
Siema siema :):P

Ty stara mendo gdzieś był jak Cię było :decayed:

Spotujecie dziś na bora bora :grin:

Możliwe , że niedługo zawitam w szeregi spowrotem :) Ale narazie ciiii :)

Opublikowano
Jutro ja niestety nie dam rady.

A jak masz go posadzonego ?

obecnie 61cm od nadkola do ziemi przód i tył miałem 59cm ale kiepsko się jeździło waliłem płytą plastikową:grin:

Chyba na odwrót. Błotniki masz wyciągnięte ?

---------- Post dopisany at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany at 18:36 ----------

Pablo, postaram się być.

własnie nie mam ale chetnie bym wyciągnoł ale niewiem jak to sie robi:grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.