Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Robert bo ja mam zwykłe halogenowe lampy i chciałem na bixenony, te po lifcie mają ringi dwa na lampę te przed liftem jeden na lampę a miałbyś takie lampy :-)

Lenox szyderco ;-)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ramzes Miodzio dziękuje za transport :thumbup1: dam Wam sie przejechac BMką :wink:

hmmm...... żebyście nie musieli pożyczać lawety potem jakby co :grin:

Opublikowano

Ramzes Miodzio dziękuje za transport :thumbup1: dam Wam sie przejechac BMką :wink:

hmmm...... żebyście nie musieli pożyczać lawety potem jakby co :grin:

buahahah

Opublikowano

Szydera jak zwykle :decayed:

Opublikowano

Ramzes Miodzio dziękuje za transport :thumbup1: dam Wam sie przejechac BMką :wink:

hmmm...... żebyście nie musieli pożyczać lawety potem jakby co :grin:

:decayed:

Opublikowano
Szydera jak zwykle :decayed:

gdzie tam :wstydliwy:

zwykła troska :evil2:

Opublikowano
Szydera jak zwykle :decayed:

gdzie tam :wstydliwy:

zwykła troska :evil2:

Padłem :)

Opublikowano

:hi:

Wysłane z mojego GT-S5830i

Opublikowano
:hi:

Wysłane z mojego GT-S5830i

A ty gdzie się podziewasz ostatnio:whistling: :decayed:

Opublikowano

Lenox szyderco ;-)

ja? nieeeeee :whistling:

:grin:

---------- Post dopisany at 12:21 ---------- Poprzedni post napisany at 12:20 ----------

Szydera jak zwykle :decayed:

gdzie tam :wstydliwy:

zwykła troska :evil2:

Padłem :)

Coś się zaczyna w końcu dziać na forum :wink:

Nuuda taka była... :naughty:

Opublikowano

:hi: dzię dobry...

Apropos Cubrowej turbiny, to gdyby ten zaworek, o ktorym piszecie padl, to bylyby bledy w sterowniku... a wlasnie - sa jakies?

Opublikowano
  • Autor

Jutro audica idzie do ASO , zamówili komplet wszystkich uszczelek ( kolektor, egr etc ) bo tutaj na 99 % tkwi probelm , Turbina jest OK ( wedle quattro-service ) i też sie przychulam teraz do tego stwierdzenia na obecną chwilę.

Opublikowano
Jutro audica idzie do ASO , zamówili komplet wszystkich uszczelek ( kolektor, egr etc ) bo tutaj na 99 % tkwi probelm , Turbina jest OK ( wedle quattro-service ) i też sie przychulam teraz do tego stwierdzenia na obecną chwilę.

To kiedy coś stawiasz za diagnozę? :decayed:

---------- Post dopisany at 12:52 ---------- Poprzedni post napisany at 12:51 ----------

Apropos Cubrowej turbiny, to gdyby ten zaworek, o ktorym piszecie padl, to bylyby bledy w sterowniku... a wlasnie - sa jakies?

no właśnie jest w silniku błąd tego zaworka :wink:

Opublikowano
  • Autor

Boseron stawia za mnie :)

Opublikowano

A tak nawiasem, Cuber przekaż tym "mechanikom" w ASO, że jak się chcą podszkolić to niech wpadną na spota. Tylko niech pamiętają o KFC :naughty:

Opublikowano
  • Autor
A tak nawiasem, Cuber przekaż tym "mechanikom" w ASO, że jak się chcą podszkolić to niech wpadną na spota. Tylko niech pamiętają o KFC :naughty:

juz przekazałem :):) no nic jutro rozbiorą wszytsko , do Turbawki będą tez mieli wtedy idealny dostęp i mam nadzieje ze przyznadzą sie do błędu w przeciwnym wypadku turbawka nowa juz czeka do wysyłki :)

Opublikowano
Jutro audica idzie do ASO , zamówili komplet wszystkich uszczelek ( kolektor, egr etc ) bo tutaj na 99 % tkwi probelm , Turbina jest OK ( wedle quattro-service ) i też sie przychulam teraz do tego stwierdzenia na obecną chwilę.

pogoń paścia :kwasny:

Opublikowano
Boseron stawia za mnie :)

Taa a Ty mi płacisz za skrzynie wchodzę w to :-)

Spod maski gwiazda bo kierowca.... ;-)

Opublikowano
  • Autor

Spod maski gwiazda bo kierowca.... ;-)

tiaaa pogadajmy lepiej o Twojej skrzyni :grin:

Opublikowano

a tak na marginesie to być mejbi ale turbo ma coś na rzeczy bo odgłos zanikał do zera po odpięciu siłownika żaluzji i ten dzwięk był jak dla mnie na 99% odgłosem czegoś trącego o coś a nie przedmuchu. Przy przedmuchu jest świst a nie taki zgrzyt ale nie upieram się żeby nie było że stracę kolejkę u Boserona :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.