Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzięki za spota Koledzy spoko spoko bmw się robi na cacy...... A może jednak nie ;-) Kto to wie

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:cool1::naughty:
Opublikowano

ja również podziękował :wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Podziękował za spota, frekwencja super panowie :hi:

Opublikowano

ja tez dziekuje pozdrawiam:wink:

Opublikowano
:hi: szkoda że nie zdążyłem na spota :kwasny:
Opublikowano
  • Autor

Dzieki za Spota all obecnym :hi:

Opublikowano
Dzięki za spota Koledzy spoko spoko bmw się robi na cacy...... A może jednak nie ;-) Kto to wie

ciiiiii........,.

Opublikowano
:hi: szkoda że nie zdążyłem na spota :kwasny:

Lubię Twoje poczucie humoru :decayed:

Opublikowano

Witam, może podjedzie ktoś jutro na rybitwy czymś mocniejszym?:))

Opublikowano

To z mocniejszym furakiem to jedynie Boseron :-)

Wysyłane z mojego Vertu Constellation Quest za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

A co tam Boseron chowa? Mam nadzieje, ze bedzie w takim razie!

Opublikowano

KERCZI daj spokój Łukaszowi bo całkiem ze siwieje :decayed:

Weź swojego BKN'a, może Gabriel by wziął swojego klekota i byśmy zrobili spota jak ostatnio :wink:

Mati będziesz z kolegą tą białą M3 i swoją S3ką?

Opublikowano

Generalnie będzie plac na ulicy nad drwiną, teren prywatny i trochę zapowiada się tego wszystkiego więc bardzo fajnie byłoby zobaczyć kogoś z a4forum!:)) ja z kolegami - będziemy na sto procent!

Opublikowano

Daj mi numer na PW do siebie bo o dziwo nie mam :decayed:

Coś się ogarnie.

---------- Post dopisany at 14:48 ---------- Poprzedni post napisany at 14:16 ----------

Szymeniu przyleć swoją Esą póki jeszcze nie odebrałeś RS6 :decayed:

Opublikowano
Witam, może podjedzie ktoś jutro na rybitwy czymś mocniejszym?:))
ile ma mieć bo nie wiem czym wyjechać ?

---------- Post dopisany at 14:56 ---------- Poprzedni post napisany at 14:55 ----------

https://www.facebook.com/NightDevilsKRK :wink:

Opublikowano
Daj mi numer na PW do siebie bo o dziwo nie mam :decayed:

Coś się ogarnie.

---------- Post dopisany at 14:48 ---------- Poprzedni post napisany at 14:16 ----------

Szymeniu przyleć swoją Esą póki jeszcze nie odebrałeś RS6 :decayed:

Jakby to był chociaż czwartek to tak. A dzisiaj środa trochę ciężko z czasem

Opublikowano

Szymek mówimy o Czwartku :naughty: tak jak ostatnio byłeś :wink:

We Czwartki się zjeżdżają mocniejsze furmanki.

Zrobię akcję sms w razie czego jeśli będą pewne mocniejsze furmanki.

---------- Post dopisany at 15:11 ---------- Poprzedni post napisany at 15:06 ----------

Dzięki za linka, przyda się :wink:

Opublikowano
Szymek mówimy o Czwartku :naughty: tak jak ostatnio byłeś :wink:

We Czwartki się zjeżdżają mocniejsze furmanki.

Zrobię akcję sms w razie czego jeśli będą pewne mocniejsze furmanki.

---------- Post dopisany at 15:11 ---------- Poprzedni post napisany at 15:06 ----------

Dzięki za linka, przyda się :wink:

Challenge accepted, tylko pogadam z żoną :grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.