Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

PABLO, o której godzinie rozpoczyna się KSW i link :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kupię piecyk na butlę gazową :wink: może komuś zalega w garażu :wink:

też taki kupię :wink:

---------- Post dopisany at 22:04 ---------- Poprzedni post napisany at 22:03 ----------

PABLO, o której godzinie rozpoczyna się KSW i link :naughty:

myślałem, że tu jakiś link będzie a widze ze kiepa.. :kwasny: Pablo... :thumbdown:

Opublikowano
kolejna przewaga BMW nad Audi :decayed:

Ileż to już tych przewag naliczylem fiu fiu...

Fajna stronka, dzięki

Pedros jak vojager cyka jeszcze

Opublikowano

ale materla zepsul :confused4:

Opublikowano

Kiedy jakiś najbliższy spocik?

Może się pojawię nową sztuką link

Opublikowano
kolejna przewaga BMW nad Audi :decayed:

Ileż to już tych przewag naliczylem fiu fiu...

Fajna stronka, dzięki

Pedros jak vojager cyka jeszcze

jaha

Opublikowano

Beta po tygodniowym staniu w dziupli po rozgrzaniu się wysrała, czyt. biały dym w piździec leciał z tyłu że nie widziałem aut jadących za mną, uszczelka pod głowicą jednak nie możliwe tak jak Tomek mówił że zbyt bogata mieszanka albo coś ze wtryskiem:facepalm:

Dziwne ze od końca kwietnia cały czas dzień w dzień nią jeździłem i było ok, pomijam nie odpalanie itd bo wina akumulatora.

W poniedziałek jadę się umówić na termin do chłopaków, dobrze że nie stało się to jutro w drodze do Tarnowa:decayed:

Następne auto będzie w PB a nie klekot na CR.

FANTOMAS dzięki za szybką wizytę i fatygę:hi:

Dobrze że mam niezawodną przez 7 lat A4kę i jutro w trasę.

---------- Post dopisany 29-09-2013 at 00:06 ---------- Poprzedni post napisany 28-09-2013 at 23:51 ----------

myślałem, że tu jakiś link będzie a widze ze kiepa.. :kwasny: Pablo... :thumbdown:

Nie zaglądałem na forum akurat bo miałem ważniejsze sprawy na głowie.

Opublikowano

I zmień tu auto, a później się bujaj z awariami :whistling:

---------- Post dopisany at 07:48 ---------- Poprzedni post napisany at 07:47 ----------

fantowski, kiedy mógłbym podjechać po miernik do Zabierzowa??

Opublikowano

Proponuje zrobic spot na rybitwach na nowym torze

Sent from my Voyager

Opublikowano

Panowie wiecie gdzie jest w krakowie jakas dobra myjnia automatyczna(sprawadzona)???

Opublikowano
Panowie wiecie gdzie jest w krakowie jakas dobra myjnia automatyczna(sprawadzona)???

W Toyocie na al.Pokoju

Opublikowano

Tylko ręczna a nie automatyczna to nie jest Polonez :decayed:

---------- Post dopisany at 19:31 ---------- Poprzedni post napisany at 19:30 ----------

528238_699850323377199_1668716084_n.jpg

Opublikowano
Tylko ręczna a nie automatyczna to nie jest Polonez

Automatyczna tylko porysuje Twoje auto, albo bezdotykowa, albo ręczna myjka.

Ja coś się zaczynam skłaniać do gruntownej renowacji i chyba pojadę do samochodowego SPA link

Jak myślicie to dobry pomysł?

Opublikowano

Dokładnie Toyota na al. Pokoju jest good

Opublikowano

Pablo przeklejaczu :)

Opublikowano

Nie wszyscy są u tego tam gdzieś :decayed:

---------- Post dopisany 30-09-2013 at 00:40 ---------- Poprzedni post napisany 29-09-2013 at 23:41 ----------

:polew:

Opublikowano

Pany kupiłem kabel z dwoma programami do bmw diagnostyczne, gość z forum bmw będzie mi zdalnie z Wrocławia kodowal bmw, wrzucam najnowszy soft skrzyni i silnika ori tak ze jak był program to go nie będzie za to skrzynia ma nie szarpac przy zmianie biegów w ogóle, od blokuje mi mp3 w radio, odkoduje zestaw głośnomówiący, cena kabla i programów nie mała ale przyda się na przyszłość, zobaczymy

Opublikowano

Czemu tak kombinujesz? Zamiast jakiś spec z Krk by Ci to ogarnął na miejscu? Nie ma nikogo u nas?

Ciekawe ile u Dobrzańskiego koło mojego osiedla w tym nowym salonie by krzyknęli za takie coś :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.