Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Lopez a ja myslalem ze zdjecie zrobilem operacyjne rozpoznawczo a tu masz, ktos jednak widzial, zagadalbym ale se mysle chłop bez ramek klubowych do tego w podeszlym wieku pewno auto syna hehe;-) żart, pogadamy na spocie, a komplecik 2 do 3 kola mysle, zalezy w jakim stanie guma

Ha,ha. No dzięki :facepalm:.

Wygląd i wiek są mylące, w głowie nadal mam nawalone jak małolat i tak już zostanie mam nadzieje.

Co do felg to tak myślałem że coś koło 3 - 3.5 tyś. Muszę za to kupić 17tki od S-line + kapcie.

Będę we wtorek....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Wąski, nie chce kół z oponami, chce okazyjnie kupić używane opony po sezonie :wink:, 7-8mm są okazje po 100zł/sztuka i nie korea. Trafie to kupię, nie to będę jeździł na 4-5mm obecnym. Nie trolować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie...

odnosnie klasykow - ktos cos wie nt tego auta w tle?

https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1377436_670188793006053_1775028141_n.jpg

http://img.tapatalk.com/d/13/10/18/y4y3uju4.jpg

Że to? :)

Sent from my Porsche

:hi:

Wyprzedziłem go wczoraj przed rondem grunwaldzkim:)

Dalej się zastanawiam skąd się u nas wziął:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: powitać :wink:

weekendzik pora czas zacząć :naughty:

Taaa :disgust:

Ja jutro od 7:00 do 19:00 w pracy...

Też mi weekend :disgust:

---------- Post dopisany at 20:03 ---------- Poprzedni post napisany at 19:59 ----------

1255700352_by_Noizik_600.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym cos wrzucil za kołnierz ;-) i pssssssss to robię,

---------- Post dopisany at 20:45 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ----------

Pany dzis mialem auto odebrac i.... okazalo sie ze zly intercooler kupilem nie pasuje, jutro odsylam i zamawiam nastepny wrrrrr, a mial byc do x3 litry diesel a przyszedl do x5, co za ludzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boseron ja też tam coś za kołnierz wrzuciłem więc nie jesteś sam. Tylko nie wrzucaj za dużo bo znowu o 2 w nocy będziesz x3 sprzedawał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się pepsi skończyło, a czystej whiskey nie lubię :facepalm:

Wpadaj do mnie pepsi jeszcze stoi, whsky tez ;-)

---------- Post dopisany at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ----------

Ale mnie bierze na miasto hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak teraz wyjdę z Bochni, to na rano do Ciebie jakoś dojdę :naughty: Prościej chyba będzie skoczyć do "nocnego" po pepsi :tongue4: Ja mam whiskey cały barek :drinks:

No i zaczęło się...kobita wróciła z pracy, zobaczyła pustą butelkę po Jamesonie w kuchni i jej się kłapaczka nie zamyka :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciiiii, bo się wyda...

---------- Post dopisany at 22:01 ---------- Poprzedni post napisany at 21:58 ----------

Boseron miłej nocki :thumbup1: Ja wcześnie rano jadę do krk więc najwyższa pora podkulić ogon i iść do budy :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jameson nie pilem chyba ogolnie to przerzucilem sie z JW red na Passport Scotch dzieki Lenoxowi, no i raz na czas Jacka delektuje, jeszcze Balentines jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wolę łagodniejsze whisky typu Tullamore Dew lub Jameson. Na JW Red nie mogę patrzeć od momentu jak spędziłem trochę czasu w USA i kupowaliśmy 1,7L JW Red za 20 USD/butelkę :facepalm:

Na specjalną okazję trzymam buteleczkę Midleton Very Rare Whiskey - Master of Malt, dostałem ją kilka lat temu od jednego klienta i co roku przybiera na wartości. Może kiedyś ją sprzedam i kupię za nią kierownicę z TT RS :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie...

odnosnie klasykow - ktos cos wie nt tego auta w tle?

https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1377436_670188793006053_1775028141_n.jpg

http://img.tapatalk.com/d/13/10/18/y4y3uju4.jpg

Że to? :)

Sent from my Porsche

:hi:

Wyprzedziłem go wczoraj przed rondem grunwaldzkim:)

Dalej się zastanawiam skąd się u nas wziął:)

No z San Marino :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wolę łagodniejsze whisky typu Tullamore Dew lub Jameson. Na JW Red nie mogę patrzeć od momentu jak spędziłem trochę czasu w USA i kupowaliśmy 1,7L JW Red za 20 USD/butelkę :facepalm:

Na specjalną okazję trzymam buteleczkę Midleton Very Rare Whiskey - Master of Malt, dostałem ją kilka lat temu od jednego klienta i co roku przybiera na wartości. Może kiedyś ją sprzedam i kupię za nią kierownicę z TT RS :decayed:

Wlasnie dlatego Jaśka nie pije juz bo za ostry, wypróbuje Twoje, ja czystej nie pije wogole juz, wole whisky,

Lenox potwierdzi hehe, a wlasnie kiedy jakaś bibka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

Wysłane z mojego urQuattro

---------- Post dopisany at 07:57 ---------- Poprzedni post napisany at 07:57 ----------

Idę do kuchni jakby kto coś gdzieś

Wysłane z mojego urQuattro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...