Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: ciekawe się zapowiada :) dużo nowych :good: mam nadzieję że zdążę :)

Będziemy czekać na Ciebie :wink4:

Cuber balowałeś gdzieś wczoraj?

TrueOgre wyrobisz się?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Ja zawsze baluje :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

Magda, koledzy chętnie Cię podłączą :>

:polew: :polew: :polew:

no to i ja się przywitam :hi::naughty:

:hi:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2008, 12:29_________________________________________________Myślę że się wyrobię :wink4: zadzwonię jeszcze
Opublikowano

Trzeni działa :mysli:

Opublikowano

Siema :hi:

Opublikowano

:hi: All

moze i ja sie dzis skusze i wpadne jak tylko sie wyrobie z czasem :)

Opublikowano

wgrają nowego softa :D:D:D

Kurde szkoda ze spot nie jest wczesniej troche :( przynajmiej o 18[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2008, 13:43_________________________________________________kurde ale jestem gapa :D spot jest o 18 a myslałem ze o 19 :D Może bede jednak :DD

Opublikowano
  • Autor

:hi: All

moze i ja sie dzis skusze i wpadne jak tylko sie wyrobie z czasem :)

wgrają nowego softa :D:D:D

Kurde szkoda ze spot nie jest wczesniej troche :( przynajmiej o 18[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2008, 13:43_________________________________________________kurde ale jestem gapa :D spot jest o 18 a myslałem ze o 19 :D Może bede jednak :DD

Panowie przyjeźdzać :naughty:

Opublikowano

To nas bedzie troche dzis :kox:

Opublikowano

ja sie zjawiam, moze tez bym skorzystał z podłączenia, bo jeszcze nie podłączałem tej mojej ruiny :>

Opublikowano
  • Autor

ja sie zjawiam, moze tez bym skorzystał z podłączenia, bo jeszcze nie podłączałem tej mojej ruiny :>

:good: no to widzimy sie o 18-stej na dachu , chyba ze będzie lało to wtedy piętro nizej :hi:

Opublikowano

hej Krakusy, to co, mozna tam do Was jutro podjechac na dach? aktualne zaproszenie?

:hi: miło powitać jutro może zawitam do Was :)

Oczywiście zapraszamy :good:

To może w Katowicach na parkingu Ikei zrobiłoby się spota.. a termin może 4.10.2008 godzina 16??

Trzeba to troszke bardziej przemyśleć - bo co taki zwyły spęd :?: Trzeba to dobrze nagłośnić - może na całym południu - I południowy spot A4 - może jakiegoś by grilla zorganizować - można też by na koniec jakiś przejazd przez miasto też zrobić :cool1: Co o tym myślicie :?:

Opublikowano

Jarko, Grzesiek napisał co myślimy, chcą chłopaki zorganizować to niech zorganizują, przecież my za nich robić tego niebędziemy, wiadomo że jak się robi większego spota i zaprasza ludzi z innego miasta to trzeba jakieś atrakcje przygotować itp. myślę że Ci którzy wyskoczyli z tym pomysłem zdają sobie z tego sprawę :evil: Ja napiszę to co napisał Grzesiek, niech podadzą termin a Kraków się zjawi, i tyle w tym temacie bo to są spociki krakowskie, do tego spota co chcą zorganizować nie założą osobny wątek :decayed:

Opublikowano

Grzegorzu, tu była na ten temat rozmowa, padła propozycja i fajnie że wstępnie jesteście chętni :good:

A reszte to już wiadomo jak dogadywać :gwizdanie:

Opublikowano

Ale cisza :gwizdanie:

Opublikowano

A ty gdzieś był i czemu cie na spocie nie było :evil:

Opublikowano

A spocik dzisiaj :kox: Podziękować Wszystkim za przybycie :notworthy:

Opublikowano

Miło było :) i ciekawy przejazd i oczywiście ten smród :gwizdanie:

Opublikowano

A ty gdzieś był i czemu cie na spocie nie było :evil:

W pracy byłem :decayed:

A wczesniej byliśmy w Krzeszowicach z naszym kolegą oglądać pikną A4 :naughty:

W następny spot będzie prezentacja :kox:

Opublikowano

A ty gdzieś był i czemu cie na spocie nie było :evil:

W pracy byłem :decayed:

A wczesniej byliśmy w Krzeszowicach z naszym kolegą oglądać pikną A4 :naughty:

W następny spot będzie prezentacja :kox:

no to znając życie ... jak Ty doradzałeś to znowu jakaś padlina będzie :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.