Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A co więcej nie mów Mu za ile ma żyć

Wysłane z mojego urQuattro

---------- Post dopisany at 07:52 ---------- Poprzedni post napisany at 07:51 ----------

Poza tym bez przesady...jedna godzina pracy

Wysłane z mojego urQuattro

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siema dupeczki

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
:hi::decayed:
Opublikowano

:bry:

Gdzie i o której jutro karty?? Bo nie obserwowałem tematu :kwasny:

Opublikowano
A co więcej nie mów Mu za ile ma żyć

Wysłane z mojego urQuattro

---------- Post dopisany at 07:52 ---------- Poprzedni post napisany at 07:51 ----------

Poza tym bez przesady...jedna godzina pracy

Wysłane z mojego urQuattro

:thumbup1:

---------- Post dopisany at 10:57 ---------- Poprzedni post napisany at 10:56 ----------

:bry:

Gdzie i o której jutro karty?? Bo nie obserwowałem tematu :kwasny:

RacingKart

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Jacyś chętni na wędzonego Łosia?

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano

1379572_455107387933059_583401075_n.png

995798_455107347933063_1053339672_n.jpg

1477905_455107331266398_524068833_n.png

1425639_455107291266402_159818930_n.jpg

1379635_455111331265998_1498082832_n.png

1460186_455107431266388_581854222_n.jpg

1484195_455107494599715_369228203_n.jpg

Ci to mają dobrze..

Opublikowano
Jacyś chętni na wędzonego Łosia?

komu zwędziłeś

Opublikowano
A co więcej nie mów Mu za ile ma żyć

Wysłane z mojego urQuattro

---------- Post dopisany at 07:52 ---------- Poprzedni post napisany at 07:51 ----------

Poza tym bez przesady...jedna godzina pracy

Wysłane z mojego urQuattro

Za tyle to ja z łóżka nie wstaje

O jeju jeju Kerczi też tańczy w Murrayu

Opublikowano

Czy byłby ktoś chętny, żeby pobawić się ze mną w odnawianie?? Mam dwa typy do odrestaurowania...

Audi 100 3300.00 PLN. Łosice - otoMoto.pl

Audi 100 2500.00 PLN. Rokietnica - otoMoto.pl

Opublikowano
Czy byłby ktoś chętny, żeby pobawić się ze mną w odnawianie?? Mam dwa typy do odrestaurowania...

Audi 100 3300.00 PLN. Łosice - otoMoto.pl

Audi 100 2500.00 PLN. Rokietnica - otoMoto.pl

me gusta :wink: bardzo chętnie ale to za jakiś czas na pewno.. w chwili obecnej niestety mam inne priorytety pomimo że chciałbym bardzo

Opublikowano

:hi:już widzę jak śmigacie na kartach jutro po dzisiejszych balangach :grin:

Opublikowano
Czy byłby ktoś chętny, żeby pobawić się ze mną w odnawianie?? Mam dwa typy do odrestaurowania...

Audi 100 3300.00 PLN. Łosice - otoMoto.pl

Audi 100 2500.00 PLN. Rokietnica - otoMoto.pl

Ja bardzo chętnie Ci mogę pomóc :wink:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:hi:już widzę jak śmigacie na kartach jutro po dzisiejszych balangach :grin:

no właśnie ja to obawiam się, że nie wstane a jeśli już wstane to chyba nie bede mogl wsiąść za kiere.. więc jak coś to poprosze transport :wink:

Opublikowano

Kotlet! Jednak bardziej frontem pędzone. Pewnie to samo będzie w Golfie R :thumbdown:

---------- Post dopisany at 18:53 ---------- Poprzedni post napisany at 18:51 ----------

Czy byłby ktoś chętny, żeby pobawić się ze mną w odnawianie?? Mam dwa typy do odrestaurowania...

Audi 100 3300.00 PLN. Łosice - otoMoto.pl

Audi 100 2500.00 PLN. Rokietnica - otoMoto.pl

Fajny pomysł ale trzeba dużo czasu i cierpliwości czyli nie dla mnie :wink:

Opublikowano
Czy byłby ktoś chętny, żeby pobawić się ze mną w odnawianie?? Mam dwa typy do odrestaurowania...

Audi 100 3300.00 PLN. Łosice - otoMoto.pl

Audi 100 2500.00 PLN. Rokietnica - otoMoto.pl

Ja bardzo chętnie Ci mogę pomóc :wink:

Miałem na myśli fifty - fifty... Zarówno z kasą, pracą no i oczywiście potencjalnymi zyskami :wink:

PS: To i ja te karty chyba do przyszłego tygodnia odłożę... Do 11-stej może wątroba tego nie przerobić :naughty:

Opublikowano

Takie małe tsunami :wink:

Opublikowano
A co więcej nie mów Mu za ile ma żyć

Wysłane z mojego urQuattro

---------- Post dopisany at 07:52 ---------- Poprzedni post napisany at 07:51 ----------

Poza tym bez przesady...jedna godzina pracy

Wysłane z mojego urQuattro

Takie karty 7zł??

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.