Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

masakra -a kto pokrywa koszty :mysli:

na szczęście spółdzielnia, ale za sprzątanie już nie zapłacą, no i urlop trzeba było wziąść żeby z robotników pilnować, całe mieszkanie się zakurzyło, ogólnie wkurw..jąca sytuacja w mieszkaniu które ma niecałe dwa lata :kwasny:[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2008, 08:49_________________________________________________pogoda będzie od piątku ładniejsza :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie z B6 i B7

prawdopodobnie bedą żaróweczki led postojowe które nie migają ,proszę pisać kto chętny i na ile szt :)

dzięki koledze AIRWOLF :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogruś jak chcesz to sąsiad obok mnie sprzedaje bo idzie do domu :naughty:

:polew: :polew: :polew: to już była apokalipsa :polew: :polew:

Trzeniu - 2szt

TrueOgre - 2szt

oooo kupiłem żarówki nic o tym nie wiedząc :kox: :kox: :kox: / THX :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irko działają spryski :mysli:

jeszcze nie dzialaja, w piatek mam znowu podjechac, zamowili wezyk bo nie bylo na stanie :)

w zoologicznym kupisz lub w castoramie :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2008, 09:09_________________________________________________http://wyborcza.pl/1,75480,5715370,Takiej_armii_swiat_nie_widzial.html :)[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2008, 09:36_________________________________________________http://www.tvn24.pl/-1,1565778,0,1,mysle--ze-bog-mi-wybaczy-predzej-niz-ludzie,wiadomosc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry wszystkim :hi: przez ta pogodę to dziś zaspałem :wallbash:

Waski jak tam mój zbiorniczek ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktos chwile czasu w tygodniu zeby sie ze mną ustawic i zVAGowac/przejechac sie moją niunią.

najlepiej dla porównania jazdy tez AVF Q :)

w Kraku ( forumowicze ) niestety nie ma AVF i AWX w Q ( no chyba ze coś nie wiem ) jak chcesz zawsze mozesz sie ze mna przejechac :cool1:

a tak na powaznie to zagadaj z kolegą THEMON-em :naughty:

bardzo chetnie przejade sie 3.0......

ale nie o to mi chodzi.....tylko bardziej zVAGowac, porobic Logi..... bo cos sie mojej osłabło....:(

p.s jestem jednyny w KRK z AVF Q :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mysle ze z godzine a co do trasy to ja bym Ci jednak proponował na kielce bo tam jest mnie fotoradarów, jak jechałem na na czestochowe to nawigacja krzyczała ze non stop fotoradar, napewno ze 20 razy i to mnie wkurzało a na kielce moze z 5 jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz nie przesadzajmy z tymi fotoradarami bo po pierwsze malo kiedy sa zaladowane i jak juz to max jeden na calej trasie, o czym zawsze mozna sie dowiedziec na radiu, po drugie polowa jest w druga strone a po trzecie jest ich podobna ilosc a navi informuje tez o fotoradarach, ktore nie istnieja bo je zlikwidowali, od bramek w Krakowie jestem w Cz-wie w godzinke jak sie zwezki nie korkuja, bez rajdow na trasie ale ta trase juz na pamiec

ja do W-wy i dalej w tamta stone jezdze tez przez Kielce/Radom ale o innych porach bo wbijesz sie jak wszyscy do pracy jada :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo tak jest, jakby wszystkie byly zaladowane, to by byla masakra :decayed:

kiedys testowalismy AR to sie okazalo, ze tylko jeden w calym Krakowie byl aktywny, zreszta widac aparat w srodku, tirowcy odrazu wylukaja jak siedzi w srodku niespodzianka :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...