Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

właśnie, jak alarm :?:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

luzik nie bedzie chyba tak zle :decayed:

:drunk: pozostaje

Opublikowano

luzik nie bedzie chyba tak zle :decayed:

:drunk: pozostaje

Ten jak zwykle... Forum i... :decayed:

Opublikowano

A ja po woli dochodzę do siebie :) koszmar Panowie za***isty ból :(

Opublikowano

jescze nie spimy :naughty:

Tv mi padl ;( i teraz pozostaje mi tylko forum :)

jak alarm :) nowy sklep z RTV na wadowickiej otworzyli :) byłem

jutro jade do Łukasza może cos on poradzi a co do TV to jutro musze gdzies podjechac i cosik sie kupi :)

Opublikowano

Jarko co Ty robiłeś jak nie byleś na forum :mysli: poza :drunk:

jednym słowem uratowaliśmy Cię od .... [br]Dopisany: 30 Wrzesień 2008, 21:11_________________________________________________

jescze nie spimy :naughty:

Tv mi padl ;( i teraz pozostaje mi tylko forum :)

jak alarm :) nowy sklep z RTV na wadowickiej otworzyli :) byłem

jutro jade do Łukasza może cos on poradzi a co do TV to jutro musze gdzies podjechac i cosik sie kupi :)

Jakiego Łukasza?

Opublikowano

Robercie, daj namiar do Twojej roboty, podjechałbym jutro, masz czas?

Opublikowano

Robercie, daj namiar do Twojej roboty, podjechałbym jutro, masz czas?

namiar mogę dać chcesz na kawę wpaść :gwizdanie:

Opublikowano

Robert ja tyż jak cos bym wpadł i moze bym cos kupil do swojego pazdziocha :tongue4:

Opublikowano

namiar mogę dać chcesz na kawę wpaść :gwizdanie:

też :> słyszałem że bardzo dobrą masz, chciałem zobaczyć jak zbierają wodę te aero, bo narazie zbierają pochwały :tongue4:

Opublikowano

Drewniana 11 :) koło PKP Płaszów

Opublikowano

Drewniana 11 :) koło PKP Płaszów

:decayed: to mi się bardziej w kapciach opłaca podejść, mieszkam po drugiej stronie torów, na Przewozie :)

A od której "urzędujesz"?

Opublikowano

jutro jade do Łukasza może cos on poradzi a co do TV to jutro musze gdzies podjechac i cosik sie kupi :)

Jakiego Łukasza?

Namiar na Łukasza dostalem od Jarko i od mechanika z ASO seata a urzęduje w okolicach tandety.

Opublikowano

Fajna sam bym kupił

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6183445[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2008, 21:28_________________________________________________Od 8 -16 tylko czasem latam po mieście

Opublikowano

Ja raczej z rana zawitam :)

Opublikowano

do Łukasza Łacnego na Plaszowska 31 jedzie :wink4: w sumie Łukasz jest dobry i tani

Wąski widze, ze jeszcze nie wszedlem na wyzszy poziom bo ja jeszcze kawy nie dostalem :decayed:

Opublikowano

:hi: Grześ kupiłeś już oponę :mysli: [br]Dopisany: 30 Wrzesień 2008, 09:05_________________________________________________Miło Cię było zaobaczyć :) co za troska o klubowicza :)

Tak kupiłem oponkę, skur.... ile mnie skroiły to szok :shocked: a co do troski, to naprawdę wpadłem tylko zobaczyć czy wszystko ok :wink4:, trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia :good: i dzięki za klapkę :cool1:

dobrze że nie trafiło na biednego :decayed:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

zapewne :polew: biedny nie jest

jestem bardzo bogaty.......... w doświadczenia życiowe :naughty: :naughty:

Duży jestem i się nie boję :polew:

no nie wiem, jak się chciałem ścigać to uciekłeś :gwizdanie: :gwizdanie: :polew: :polew:
Opublikowano

do Łukasza Łacnego na Plaszowska 31 jedzie :wink4: w sumie Łukasz jest dobry i tani

Wąski widze, ze jeszcze nie wszedlem na wyzszy poziom bo ja jeszcze kawy nie dostalem :decayed:

bo jest tylko dla Klubowiczów :polew: a Ty wolisz McD :gwizdanie:

Opublikowano

ja nawet nie widziałem ze jest głosowanie na klubowicza dla Pabla :decayed:

Opublikowano

ja nawet nie widziałem ze jest głosowanie na klubowicza dla Pabla :decayed:

też przegapiłem :kox:

Kamil wielkie dzięki za serwis, tylko mam teraz dyskotekę z różnych ikonek na fisie :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.