Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

z syrena z wlasnym zasilaniem kolo 140zl nie wiem czy drogo czy tanio, ze zwykla 120[br]Dopisany: 07 Październik 2008, 21:47_________________________________________________jutro bede znal szczegoly jak to wyglada, na razie ceny Ci przedstawiam mniejwiecej

czekam , pamiętaj zwykły do garażu :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Waski chcesz te hidy? bo jutro sie bede zaopatrzal dla ludzi

Opublikowano

Waski chcesz te hidy? bo jutro sie bede zaopatrzal dla ludzi

pewnie tylko nie wiem jakie i ile sztuk ? muszę sprawdzić a jakie barwy ?

Opublikowano

4300, 6000 sa na pewno.

Opublikowano

4300, 6000 sa na pewno.

a h11 też 4300

Opublikowano

tak, wczoraj takie wlasnie dostarczylem cubrowi

Opublikowano

tak, wczoraj takie wlasnie dostarczylem cubrowi

a same żarówki możesz sprzedać ? jeśli tak to chętnie wymienię u Siebie

Opublikowano

mi te Wąskiego w sumie tez nie sieja, na radiu cisza, juz i tak po ptokach bo mam trzy komplety ale jakby sie cos padlo to bede mial na uwadze :wink4:

Opublikowano

raczej cale zestawy. Bo zarniki same za drogo wyjda w granicy 70-80zl chyba, a komplet masz 250, co do tego to jutro bym Ci powiedzial

Opublikowano

irko grasz jutro z nami w piłkę? :naughty:

Opublikowano

mi te Wąskiego w sumie tez nie sieja, na radiu cisza, juz i tak po ptokach bo mam trzy komplety ale jakby sie cos padlo to bede mial na uwadze :wink4:

masz wieczną gwarancję :) a nie mówiłem że się zacznie wymawianie :evil:[br]Dopisany: 07 Październik 2008, 22:30_________________________________________________

raczej cale zestawy. Bo zarniki same za drogo wyjda w granicy 70-80zl chyba, a komplet masz 250, co do tego to jutro bym Ci powiedzial

szkoda , ale sprawdzę kto jest chętny

Opublikowano

Janusz, najpierw sprawdżmy te silniczki, a później sie pomysli co i jak :)

Opublikowano

jarko :good:, tylko nie wiem o ktorej dotre bo jade na week do bielska i bede wracal w niedz ,ale postaram sie byc 18-19

Opublikowano

jarko :good:, tylko nie wiem o ktorej dotre bo jade na week do bielska i bede wracal w niedz ,ale postaram sie byc 18-19

Spoko, jak cos to możemy się też w tyg. próbować spiknąć i coś porezać jak się nie wyrobisz :naughty:

Opublikowano

jarko :good:, tylko nie wiem o ktorej dotre bo jade na week do bielska i bede wracal w niedz ,ale postaram sie byc 18-19

Spoko, jak cos to możemy się też w tyg. próbować spiknąć i coś porezać jak się nie wyrobisz :naughty:

:good: :good:

Opublikowano

Cze Ogruś :naughty:

Opublikowano

irko grasz jutro z nami w piłkę? :naughty:

narazie nie gram bo kopiecie a za poltora tygodnie musze miec sprawne nogi bo lece na hintertuxa

masz wieczną gwarancję :) a nie mówiłem że się zacznie wymawianie :evil:

jakie wymawianie? przeciez ja zadowolony jestem, przeciez jakbym wymienial to i tak u Ciebie bo wymiana gratis :naughty:

Opublikowano

irko grasz jutro z nami w piłkę? :naughty:

narazie nie gram bo kopiecie a za poltora tygodnie musze miec sprawne nogi bo lece na hintertuxa

masz wieczną gwarancję :) a nie mówiłem że się zacznie wymawianie :evil:

jakie wymawianie? przeciez ja zadowolony jestem, przeciez jakbym wymienial to i tak u Ciebie bo wymiana gratis :naughty:

:tongue4:

Opublikowano

jak by ktos chcial te wieksze przetworniczki te normalne standardowe to mam 2 sztuki nowe 70zl za obie

Opublikowano

:hi: Witam, ale spamu w dwa dni z 17 stron, przesada :tongue4:

Mam pytanie, potrzebuję na szybkości jakiś stary telewizor, byle jaki, może być niedziałający, może ktoś gdzieś ma na strychu lub w piwnicy, byłbym wdzięczny :cool1:

Grześ świecą w końcu :mysli: bo się już martwię

oczywiście że świecą i to jak, dziś jak leciałem autostradą to nawet raz nie musiałem mrugać wszyscy sami znikali szybciutko :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: dzięki :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Panowie Grześki dziękuję za odwiedziny

To ja dziękuję za wszystko :notworthy: :notworthy: :notworthy: acha jutro wrzucę fotkę jak należy przyjmować w gości klubowiczów :naughty: :naughty:

:hi:

Ja używam xp, nie jestem przekonany na razie co do visty :)

za trudna jest :naughty: :naughty: Ja jestem mega zadowolony ale ja lubię gadżety i wszystko co nowe :naughty: :naughty:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.