Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Boseron, nie bądz mientczak ! trza byc twardym, bo w zyciu nie jest letko ! :grin:

ja chyba za chwile tez bede wrzucal lato bo to sa jaja, a na zime juz sie nie zanosi... :wink:

powiedzcie mi, gdzie znajde ten temat o ledach co ma Kerczi u siebie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

powiedzcie mi, gdzie znajde ten temat o ledach co ma Kerczi u siebie ?

http://a4-klub.pl/wnetrze-99/moduly-led-a4-267746/

Mnie tydzień temu na 29 listopada gość na parkingu wieczorem zaczepił i pytał czy passaty mają tak jasno wewnątrz :grin:

Tu masz profil Tomka który jest producentem:

http://a4-klub.pl/members/tomnik-88555/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam pełen pakiet oświetlenia już rok i ani jeden moduł nie nawalił, wszystko działa jak po założeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odezwał się ten co nie pije.....

kto rwał ósemki ręka do góry

:hi: z wieczora .Boseron nie bój sie ja dwie 8 górne usunołem jeszcze dolne mnie czekają :kwasny:

usunięcie górnych 8mek to pesta, natomiast z dolnymi już tak fajnie nie jest i mówię to z doświadczenia na własnej skórze

btw :siema:

jakby ktoś czegoś potrzebował z Poznania to tel :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:NOWA ORYG. GAŁKA AUDI A4 S-LINE S4 B6 B7 Skóra!! (3957578417) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

zastanawiam się czy to dobra cena i produkt ori????:eusathink:

---------- Post dopisany at 15:57 ---------- Poprzedni post napisany at 15:52 ----------

Jeśli dentysta to tylko Bajka dent w Węgrzcach daleko ale warto ostatnio spędziłem tam 3 godziny na fotelu z otwartą koparą leczenie kanałowe 600zł skasowali ale jak ulga warta każdych pieniędzy chłop nawet smartfonem zdjęcie opracowanych kanałów zrobił i mi pokazywał hehhe:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzwon do ASO, bo o ile sobie dobrze przypominam to tam ta sama cena albo i taniej. Ja kupilem taka w ASO bo cena dobra byla.

trafne spostrzeżenie ogólnie nie jestem na kupnie ale ta pikowana skóra mnie kusi bo mam taką samą tylko gładka :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzwon do ASO, bo o ile sobie dobrze przypominam to tam ta sama cena albo i taniej. Ja kupilem taka w ASO bo cena dobra byla.

trafne spostrzeżenie ogólnie nie jestem na kupnie ale ta pikowana skóra mnie kusi bo mam taką samą tylko gładka :doh:

Ta z linku to jest gałka z A3 i trzeba troszke podłubać, aby pasowała do mieszka z A4. Taniej kupisz na allegro całą gałkę z mieszkiem z A3

Wysłane z mojego SM-P605 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam pełen pakiet oświetlenia już rok i ani jeden moduł nie nawalił, wszystko działa jak po założeniu.

TAAA i codziennie się czujesz jak klient TAXI :decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema nocą :hi:

FANTOMAS przejezdzalem teraz obok Twojej srebrnej padliny to jakiś pies jszczał Ci na koła :grin:

Dobrej nocy:decayed:

---------- Post dopisany at 01:30 ---------- Poprzedni post napisany at 00:56 ----------

norbi WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

---------- Post dopisany at 08:43 ---------- Poprzedni post napisany at 08:42 ----------

norbi najlepszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można ogarnąć usunięcie DPF'a?

Wycięte w V-techu w 2 godziny z 3.0 BKN i brak jakichkolwiek problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest fajne autko do sprzedania...passat b5 fl kombi srebrny. 1.9 Tdi 130 KM highline, z 2002 roku 4motion. Auto

bezwypadek, całe w oryginale. 350kkm przebiegu . I na auto jest pełna faktura VAT. W zeszłym roku zrobione zawieszenie, sprzęgło, dwumas itd za 8tys zł.

Cena na szybko 16kzl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...