Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Gdzie można ogarnąć usunięcie DPF'a?

albo w TTC - 602 355 117

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest fajne autko do sprzedania...passat b5 fl kombi srebrny. 1.9 Tdi 130 KM highline, z 2002 roku 4motion. Auto

bezwypadek, całe w oryginale. 350kkm przebiegu . I na auto jest pełna faktura VAT. W zeszłym roku zrobione zawieszenie, sprzęgło, dwumas itd za 8tys zł.

Cena na szybko 16kzl

poka z ciekawosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki dzięki ..

Kerczi a reszta oświetlenia jest ok??.... Bo jak coś za jasno to wiesz gdzie mnie szukać :wink:

HAhahaga

---------- Post dopisany at 08:32 ---------- Poprzedni post napisany at 08:30 ----------

Niech zgadnę, że to jedna i ta sama kupa :-)

:bry:

Przyszła wycena szkody w końcu... Znając życie będę się bujał po sądach... Wartość bazowa mojego auta określili na 8450 :facepalm: oraz zrobili z drobnej kolizji szkodę całkowitą :facepalm:

Transit to cycus....w takim raZie możesz jechać do serwisu, dogadać sie i naprawić auto do kwoty 8450zl...ja bym sie cieszył...

Konsultowałem się dziś z likwidatorem w Warcie, prawnikiem oraz z koleżanką która od X lat prowadzi sprzedaż ubezpieczeń i nie jest tak jak to pięknie napisałeś... Po pierwsze będę musiał przedstawić ubezpieczycielowi kosztorys naprawy a po drugie ubezpieczyciel będzie musiał ten kosztorys zaakceptować... To że ubezpieczyciele stosują zabieg przez Ciebie opisany to dobra wola niektórych firm ubezpieczeniowych. Niestety Warta do nich nie należy :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiu kolorowy Oni sobie mogą...masz kodeks cywilny po swojej stronie...

---------- Post dopisany at 13:53 ---------- Poprzedni post napisany at 13:51 ----------

Oczywiście nie możesz wywalić cen zKosmosu ale spokojnie możesz zrobić tak ze wypłaca Ci koło 8k i koniec. Z oc sprawcy MASZ PRAWO naprawić auto do 100% wartości samochodu i jeszcze bym sobie wziął nowa a4 wypożyczył na auto zastępcze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol... To ile chcesz za poprowadzenie mojej sprawy?? Dam Ci pełnomocnictwo i będziesz ich strugał w moim imieniu i jeszcze troszke na tym zyskasz... Pasuje Ci?? :this:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuzia Ci moze poprowadzić jak chcesz...idąc tym tropem co mówisz...to auto kasuja czyli wystawiają na aukcje, tam Marian kupuje za 7tys zł dostajesz 7 plus z PZU 1450 i temat sie zamyka...

---------- Post dopisany at 14:08 ---------- Poprzedni post napisany at 14:06 ----------

To ze oni to praktykują to jest jedno, a ze robią to poza literami prawa to drugie...CUBER sie tez sadził to go zapytaj...

---------- Post dopisany at 14:10 ---------- Poprzedni post napisany at 14:08 ----------

Na początek zakwestionował bym wartość auta, a potem dogadał sie w serwisie i zrobił auto za kwotę bliska wartości auta...jeszcze bym wziął auto Astepcze...

---------- Post dopisany at 14:12 ---------- Poprzedni post napisany at 14:10 ----------

Mojemu kumplowi wypłacili 27tys zł za naprawę plus auto zastepcE za błotnik zderzak, maskę i pas do transportera t4 z2000 rolu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuzia Ci moze poprowadzić jak chcesz...idąc tym tropem co mówisz...to auto kasuja czyli wystawiają na aukcje, tam Marian kupuje za 7tys zł dostajesz 7 plus z PZU 1450 i temat sie zamyka...

---------- Post dopisany at 14:08 ---------- Poprzedni post napisany at 14:06 ----------

To ze oni to praktykują to jest jedno, a ze robią to poza literami prawa to drugie...CUBER sie tez sadził to go zapytaj...

---------- Post dopisany at 14:10 ---------- Poprzedni post napisany at 14:08 ----------

Na początek zakwestionował bym wartość auta, a potem dogadał sie w serwisie i zrobił auto za kwotę bliska wartości auta...jeszcze bym wziął auto Astepcze...

---------- Post dopisany at 14:12 ---------- Poprzedni post napisany at 14:10 ----------

Mojemu kumplowi wypłacili 27tys zł za naprawę plus auto zastepcE za błotnik zderzak, maskę i pas do transportera t4 z2000 rolu

Ale ja nie mam na to kasy... Trzeba zapłacić z własnej kieszeni a później czekać aż ubezpieczalnia odda. A mnie po prostu na to nie stać :confused4:

---------- Post dopisany at 14:17 ---------- Poprzedni post napisany at 14:16 ----------

A jeśli Zuzia mogłaby mi coś pomóc w tej kwestii, to byłbym ogromnie wdzięczny :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sa naprawy bezgotowkowe

---------- Post dopisany at 14:24 ---------- Poprzedni post napisany at 14:18 ----------

Pany czy miał ktos do czynienia albo jakiś znajomy z silnikiem 2.0tdi w transporterze t5fl ??

---------- Post dopisany at 14:25 ---------- Poprzedni post napisany at 14:24 ----------

Pogadam z Nią...

---------- Post dopisany at 15:01 ---------- Poprzedni post napisany at 14:25 ----------

Wiecie gdzie leży Krym???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kto pierwszy zgadnie ile pączków do tej pory zjadłem - wygra mini nagrode :naughty: Kebab na spocie w GK

Czekam na typy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 :grin:

Gdzie popatrzę to tylko pączki wpierdzielają, ja dzisiaj ani jednego nie zjadłem:kox: choć leżą mi w pracy na talerzu 4szt :decayed:

Nie po to spaliłem dzisiaj na siłce 800 kalorii bym teraz wcinał pączki :decayed:

1660835_10153951514770227_1585550347_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kto pierwszy zgadnie ile pączków do tej pory zjadłem - wygra mini nagrode :naughty: Kebab na spocie w GK

Czekam na typy :wink:

Żadnego bo nie lubisz :decayed: Wisisz mi Kebaba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem napisac dokladnie to samo...zadnego :)

dobra dobra ... kebab i tak mój:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak...moj tez...przeciez jeszcze nie zgradzil odpowiedzi - skoro mamy taka sama to najwyzej wisi dwa kebaby...nie napisal ze dla pierwszej osoby tylko dla tej ktora zgadnie...:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...