Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Pablo powiem jedno trzeba mieć najebane pod deklem zeby jazda na takich kołach sprawiała przyjemność

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Doskonale Cię rozumiem bo kiedyś też byłem przeciwnikiem takich felg jak 18 i obniżania auta, ale z czasem się przekonałem że niesie to za sobą wiele przyjemności :decayed:.

Mnie przyjemność sprawia stabilność auta i to że na takiej gumie czuje się w nim pewnie. W zakrętach gdzie na 16 i ori zawiasie wyginał bym się jak bumerang i bał że wylecę z drogi, dodaje gazu :kox:, jeżdżę któryś rok na 18 i powiem Ci tyle że całe zawieszenie mam ori z fabryki bez jednego stuku czy luzu :wink:. Nie ma tylko co przesadzać z glebą, rok temu zglebiłem tak auto że co lekki wybój na drodze tarłem osłoną silnika, teraz już nie opuszczałem tak nisko i całkiem inna jazda bez wlepienia gałek w każdą nierówność.

Dlatego juz dawno pozegnalem sie z oslona ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Wiem, że ciężko się przestawić z 16" :wink:

poza tym felunek ładny nex ma podajże dokładnie takie jak Ty z tym że dekielki tu dużo wizualnie poprawią, lecz z tego co gdzieś tam wyczytałem ciężko je dokupić jeżeli są nie ori.

Nom mam takie z tym że ori MAM Niemieckie i wypolerowane :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fly wpadnij do Krk i pojeździj dłużej na niższym profilu :decayed:

Pawel1380 w A5 ma profil 35 ale przy kapciu 255 lub 265/R20 to jest dużo gumy i dziury nie straszne :decayed:

Pablo czasem przekrecasz.

Mam profil 30 nie 35 i kapec 265.

Czy duzo to zalezy..Cuber ma teraz 94mm gumy z boku a ja mam 79,5mm..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema pany z nocy. Cuber na twoje auto przydaly by sie 20 bo 19 wyglada jak u mnie 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem pewny właśnie co do szerokości a profil jak masz 30 to fakt już jest mniej gumy bo przy 35 byłby większy balon :)

Miłego dnia elita :hi:

Byle do 19:00 i 3 dni wolne :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebne alu lato do a-klasy w168 jakby co...

---------- Post dopisany at 10:13 ---------- Poprzedni post napisany at 10:05 ----------

"audi S2 sedan,wyprodukowano tylko 306 sztuk tego modelu ale to niestety replika, zreszta jak prawie kazdy samochód tutaj prezentowany..."

co za chłop, nawet czytac ze zrozumieniem nie potrafi:facepalm:

Nie dość że nie wie o czym mówi np "silnik od audi r5" "barwy wyścigowe" na quattro a2 :polew: to jeszcze mówić nie bardzo potrafi: z "osiemdziesiątego któregoś roku" zamiast z lat osiemdziesiątych skoro nie zna konkretnego rocznika...

Swoją drogą fantazyjna pozycja oparcia fotela w coupe typ 85, mam nadzieję że gość tak nie jeździ chociaż wczoraj miałem klienta na szkoleniu który tak przyjechał E46 :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry Pany, widzę że ciepło to i temat felg powrócił,

Cuber ładne te 19, fakt w b8 wyglądają jak 18 ale mnie się podoba,

Ramzesik laduj 17 rzuć na forum temat zamiany napewno znajdziesz chetnego, względy rodzinne powinny brać górę nad lansem niestety, ktoś może się nie zgodzić trudno, miałem 18 w b7 dla mnie dramat niestety, kolejny, przenoszenie na kierownice wszystkich nierówności, mnie się źle jeździlo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boseron no to sie idealnie rozumiemy dla mnie to też jest nie do przyjęcia

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ramzes, boseron, bo jesteście jak stare dziady, albo nie umiecie omijać dziur i tniecie jak potłuczeni :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nex dziadu sam się zastanawiam czy do bmw kupić 17 czy 18 ale jednak pójdę w 17 tym bardziej ze moja trójka optycznie jest mniejsza od b7 i w 17 wczoraj widziałem taką samą i nie wygląda źle, zrobiłem foto

ana3u6yg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś przegapiłem czy znowu zmieniłeś auto ;-) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Między 17 a 18 nie ma takiej różnicy w komforcie jak między 16 a 17, jak dla mnie 17 czy 19 juz tak czy tak nie ma komfortu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś przegapiłem czy znowu zmieniłeś auto ;-) ?

Jak śledzisz forum :decayed:

Sprzedał X3 i kupił 3ke jak na zdjęciu wyżej.

FANTOMAS wymyślił nową zabawę na spotach w lecie tylko szuka miejsca na spontana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nex dziadu sam się zastanawiam czy do bmw kupić 17 czy 18 ale jednak pójdę w 17 tym bardziej ze moja trójka optycznie jest mniejsza od b7 i w 17 wczoraj widziałem taką samą i nie wygląda źle, zrobiłem foto

http://img.tapatalk.com/d/14/04/06/ana3u6yg.jpg

Łukasz tylko 18stke kup i to czarna badz grafit bedzie kosa!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać:hi:no to wczoraj KFC mnie kosztowało 250 i 5 punktów.

---------- Post dopisany at 17:53 ---------- Poprzedni post napisany at 17:50 ----------

znacie tego autora filmu?

---------- Post dopisany at 17:54 ---------- Poprzedni post napisany at 17:53 ----------

H4mm3R taki nick na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nex dziadu sam się zastanawiam czy do bmw kupić 17 czy 18 ale jednak pójdę w 17 tym bardziej ze moja trójka optycznie jest mniejsza od b7 i w 17 wczoraj widziałem taką samą i nie wygląda źle, zrobiłem foto

http://img.tapatalk.com/d/14/04/06/ana3u6yg.jpg

wygląda tragicznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...