Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Siemanko. Panowie małe pytanko. W czwartek 5.06 wybieram sie do Krk na egzamin. Z racji że bedzie on o 8 myśle dzień wcześniej przyjechac. Pytanie czy gdzieś w okolicy ul. Pocieszka znajde jakiś w miare tani nocleg?

Jak chcesz blisko to obok masz tam ten hotel: Hotel Kraków Apis

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wcześniej juz patrzyłem na ten hotel. Tylko prawie 300 za nocleg :shock3:

Opublikowano
Wcześniej juz patrzyłem na ten hotel. Tylko prawie 300 za nocleg :shock3:

Siema. Na ul Belwederczyków masz noclegi czarna perła

Opublikowano

Dzieki wielkie :hi:

Opublikowano
Dzieki wielkie :hi:

Tylko pamietaj ze tam zawsze są kure.... korki 1km do celu a mozesz jechać 30 min

Opublikowano

Siemka:hi:, w końcu piątek i to jaki słoneczny :decayed:

Opublikowano

:hi:w deszczowy dzionek

Opublikowano
Siemka:hi:, w końcu piątek i to jaki słoneczny :decayed:

Ostatnio tyle słońca.. Ciekawe czy PABLO miał czas na opalanie :naughty:

Opublikowano
Dzieki wielkie :hi:

Tylko pamietaj ze tam zawsze są kure.... korki 1km do celu a mozesz jechać 30 min

Cenne info. Godz wczesniej bede juz koczowal pod TDT. :grin:

Opublikowano
Siemka:hi:, w końcu piątek i to jaki słoneczny :decayed:

Ciekawe czy PABLO miał czas na opalanie :naughty:

Pasuje dzisiaj iść :decayed::grin:

Opublikowano
Dzieki wielkie :hi:

Tylko pamietaj ze tam zawsze są kure.... korki 1km do celu a mozesz jechać 30 min

Cenne info. Godz wczesniej bede juz koczowal pod TDT. :grin:

możesz zdradzić co oznacza w twoim podpisie " DOPASOWANIE LICZNIKÓW" :eusathink:

Opublikowano
Dzieki wielkie :hi:

Tylko pamietaj ze tam zawsze są kure.... korki 1km do celu a mozesz jechać 30 min

Cenne info. Godz wczesniej bede juz koczowal pod TDT. :grin:

możesz zdradzić co oznacza w twoim podpisie " DOPASOWANIE LICZNIKÓW" :eusathink:

Jak zmieniasz np w b6 lub b7 z czerwonego na kolor.

Opublikowano
Dzieki wielkie :hi:

Tylko pamietaj ze tam zawsze są kure.... korki 1km do celu a mozesz jechać 30 min

Cenne info. Godz wczesniej bede juz koczowal pod TDT. :grin:

możesz zdradzić co oznacza w twoim podpisie " DOPASOWANIE LICZNIKÓW" :eusathink:

Jak zmieniasz np w b6 lub b7 z czerwonego na kolor.

Ile taka przyjemność kosztuje z Twoimi szpejami? :wink:

Opublikowano
Dzieki wielkie :hi:

Tylko pamietaj ze tam zawsze są kure.... korki 1km do celu a mozesz jechać 30 min

Cenne info. Godz wczesniej bede juz koczowal pod TDT. :grin:

możesz zdradzić co oznacza w twoim podpisie " DOPASOWANIE LICZNIKÓW" :eusathink:

Jak zmieniasz np w b6 lub b7 z czerwonego na kolor.

Ile taka przyjemność kosztuje z Twoimi szpejami? :wink:

Sama robota 200. Jeśli z moim licznikiem to plus koszt licznika. Ale do 2001r znaleźć kolor licznik i to jeszcze do benzyny to graniczy z cudem.

Opublikowano

Dante Ty już przestań

Opublikowano

Siema, orientujecie sie moze jak sie ma sprawa z przyciemnionymi szybami w DE ? Niby dopiero we wrzesniu mam wyjechac do DE, ale tak teraz mi sie przypomnialo o tym. Zlewaja to, czy jak kogos spotkaja, co ma przyciemnione szyby z przodu, to od razu lapia i mandat? Z tylu mam przyciemnione 90-tka a przod chyba 50-tka, wiec jakos bardzo tego nie widac.

Opublikowano
Siema, orientujecie sie moze jak sie ma sprawa z przyciemnionymi szybami w DE ? Niby dopiero we wrzesniu mam wyjechac do DE, ale tak teraz mi sie przypomnialo o tym. Zlewaja to, czy jak kogos spotkaja, co ma przyciemnione szyby z przodu, to od razu lapia i mandat? Z tylu mam przyciemnione 90-tka a przod chyba 50-tka, wiec jakos bardzo tego nie widac.

Jak będziesz leciał z otwartymi szybami to pewnie się nie przyczepią :decayed:

Opublikowano
Dzieki wielkie :hi:

Tylko pamietaj ze tam zawsze są kure.... korki 1km do celu a mozesz jechać 30 min

Cenne info. Godz wczesniej bede juz koczowal pod TDT. :grin:

możesz zdradzić co oznacza w twoim podpisie " DOPASOWANIE LICZNIKÓW" :eusathink:

Jak zmieniasz np w b6 lub b7 z czerwonego na kolor.

To może będziesz wiedział czy jest możliwość założenia kolorowego wyświetlacza FIS zamiast tego zwykłego do B7 benzyna w manualu?

Jeśli tak to jaki może być koszt, oczywiście w przybliżeniu.

Opublikowano
Siema, orientujecie sie moze jak sie ma sprawa z przyciemnionymi szybami w DE ? Niby dopiero we wrzesniu mam wyjechac do DE, ale tak teraz mi sie przypomnialo o tym. Zlewaja to, czy jak kogos spotkaja, co ma przyciemnione szyby z przodu, to od razu lapia i mandat? Z tylu mam przyciemnione 90-tka a przod chyba 50-tka, wiec jakos bardzo tego nie widac.

Jak będziesz leciał z otwartymi szybami to pewnie się nie przyczepią :decayed:

A jak bedzie padac? Zaleje mnie :kwasny:

Opublikowano
Siema, orientujecie sie moze jak sie ma sprawa z przyciemnionymi szybami w DE ? Niby dopiero we wrzesniu mam wyjechac do DE, ale tak teraz mi sie przypomnialo o tym. Zlewaja to, czy jak kogos spotkaja, co ma przyciemnione szyby z przodu, to od razu lapia i mandat? Z tylu mam przyciemnione 90-tka a przod chyba 50-tka, wiec jakos bardzo tego nie widac.

Jak będziesz leciał z otwartymi szybami to pewnie się nie przyczepią :decayed:

A jak bedzie padac? Zaleje mnie :kwasny:

Trzeba bylo mysleć przed montażem ściemy ;-)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.