Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Dante teraz środek

Wysłane z mojego GT-I9300

Wszystko w swoim czasie :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Dante teraz środek

Wysłane z mojego GT-I9300

Wszystko w swoim czasie :decayed:

fajnie wygląda to Twoje autko :wink:

Opublikowano
fajnie wygląda to Twoje autko :wink:

Dziękuję za miłe słowo

Opublikowano

ori w 17 chyba nie szły

Wysłane z mojego GT-I9300

szly, szly. te moje to 17 cali, 7,5 cala szerokosci, ET 43

Opublikowano

Dokładnie, b7 w pełnym sline tak wychodziły

Opublikowano

Chodziło mi o 18"/8J z ET43. Mniejszego ori chyba nie było poza ET20 ale to już za niskie.

Opublikowano

No ale wtedy te felgi bede inne

---------- Post dopisany at 21:46 ---------- Poprzedni post napisany at 21:45 ----------

Niz te co na zdjeciu

---------- Post dopisany at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany at 21:46 ----------

Wtedy będziesz miał takie Zobacz ofertę: AUDI A4 AVANT 1.8 T QUATTRO S-LINE ZE SZWAJCARII

http://allegro.pl/showItem2.php?item=4321356070

---------- Post dopisany at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ----------

Różnica jest kolosalna

Opublikowano

Panowie wiec tak regeneracja turbiny, wtryski wszystkie oddałem choć tylko jeden lał ale robie wszystkie,

Opublikowano

Powitać :hi:

Opublikowano

:siema:

---------- Post dopisany at 11:29 ---------- Poprzedni post napisany at 09:50 ----------

Energylandia już się szykuje. Kiedy otwarcie wielkiego parku rozrywki?

Marek już kończy inwestycje, zobaczymy jak na tym wyjdzie, wydał już ponad 100mln zł, unia zwróciła 50mln, dziennie musi mieć 13 tys zł na czysto by wyszedł na zero, Energy 2000 w Przytkowicach i Katowicach mu nieźle działa.

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Pany jakby ktos potrzebował filtry do B6 1.9TDI to:

KNECHT - OLEJOWY - 22zł

KNECHT - KABINOWY - 69zł

KNECHT - POWIETRZA - 57zł

KNECHT - PALIWO - 62zł

MANN - OLEJOWY - 15zł

MANN - KABINOWY - 63zł

MANN - POWIETRZA - 41zł

MANN - PALIWO - 48zł

CENY BRUTTO

---------- Post dopisany at 16:21 ---------- Poprzedni post napisany at 15:34 ----------

Pablo dziennie 13 tys na czysto by wyszedl na zero?!?

Dziwna ta Twoja Matematyka :)

Opublikowano

Panie... to nie matematyka, tylko rachunkowosc :grin:

Opublikowano

idąc tym tropem to i ekonomia i przedsiębiorczość.

mnie w takim razie wystarczy zarobek jedynie 2000zł dziennie "na czysto" - by kupić rs7 w przyszłym miesiącu :) - zachłanny nie jestem

---------- Post dopisany at 16:32 ---------- Poprzedni post napisany at 16:31 ----------

p.s. idzie ktos dzisiaj na POLSKA - BRAZYLIA????

Opublikowano

mnie w takim razie wystarczy zarobek jedynie 2000zł dziennie "na czysto" - by kupić rs7 w przyszłym miesiącu :) - zachłanny nie jestem

poczekaj, poczekaj...

po ile masz te filtry do B6? :wink:

Opublikowano

mnie w takim razie wystarczy zarobek jedynie 2000zł dziennie "na czysto" - by kupić rs7 w przyszłym miesiącu :) - zachłanny nie jestem

poczekaj, poczekaj...

po ile masz te filtry do B6? :wink:

ooooo zaczyna się :decayed::grin:

Opublikowano
Pablo dziennie 13 tys na czysto by wyszedl na zero?!?

Dziwna ta Twoja Matematyka :)

KERCZI weź pomyśl dokładnie o czym pisze, musiałby 13 tys zarobić za miesiac by opłacić pracowników i wszystkie pozostałe koszty utrzymania itd itp teraz rozumiesz???

Tak to wygląda.

Fakt może słowo "na czysto" Cię zmyliło :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.