Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Potrzebuje kabel żarnik -> przetwornica do B6,nie ma ktoś czegoś takiego na zbyciu z jakiejś starej lampy? Ewentualnie może kojarzycie kogoś z forum kto zajmuje się lampami?

Gwerty

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Powitać :hi:

Opublikowano

:hi:

Potrzebuje kabel żarnik -> przetwornica do B6,nie ma ktoś czegoś takiego na zbyciu z jakiejś starej lampy? Ewentualnie może kojarzycie kogoś z forum kto zajmuje się lampami?

Czyli jednak nie da się nic zmodzić z tego?:kwasny:

Opublikowano

Mało wiesz w prztkowicach prowadzi teraz brat marka on ma tylko Katowice

[emoji6][emoji6]

Nie musisz mi mówić rzeczy o których dobrze wiem.

Od kilku lat brat Marka zarządza Przytkowicami co nie znaczy że nie ma z tego dochodów bo zgarnia wielką kasę z dwóch klubów ;-)

:hi:

Opublikowano

[emoji3] siema

Opublikowano

:hi:

miodzio chciałem posłać CI PW ale masz zapchaną skrzynkę :wink:

Opublikowano
Potrzebuje kabel żarnik -> przetwornica do B6,nie ma ktoś czegoś takiego na zbyciu z jakiejś starej lampy? Ewentualnie może kojarzycie kogoś z forum kto zajmuje się lampami?

qwerty

Wysłane z mojego GT-I9300

---------- Post dopisany at 10:19 ---------- Poprzedni post napisany at 10:18 ----------

zapytaj Dantego robił u niego lampy, może ma jakieś podzespoły

Wysłane z mojego GT-I9300

Opublikowano
:hi:
Potrzebuje kabel żarnik -> przetwornica do B6,nie ma ktoś czegoś takiego na zbyciu z jakiejś starej lampy? Ewentualnie może kojarzycie kogoś z forum kto zajmuje się lampami?

Czyli jednak nie da się nic zmodzić z tego?:kwasny:

Słabo, połamały się też piny w tej pękniętej mojej kostce a wolałbym to złożyć raz a dobrze. Zacząłem walkę z oświetleniem tablicy rejestracyjnej i nawet udało się wydłubać zamek i go uruchomić ale nie mogę zdjąc ramki tablicy, śruby zjechane, chyba będzie wiercenie :doh:

Opublikowano

(Teoretycznie) Można sprawdzić historię auta w Centralnej Ewidencji Pojazdów udostępnione przez MSW. Nie mam przy sobie dowodu rejestracyjnego żeby to potwierdzić, więc sami sprawdźcie

https://www.historiapojazdu.gov.pl/historia-pojazdu-web/index.xhtml

Oczywiście :siema: i miłego dnia :whistling:

Opublikowano
Potrzebuje kabel żarnik -> przetwornica do B6,nie ma ktoś czegoś takiego na zbyciu z jakiejś starej lampy? Ewentualnie może kojarzycie kogoś z forum kto zajmuje się lampami?

126560672 :wink:

Opublikowano
(Teoretycznie) Można sprawdzić historię auta w Centralnej Ewidencji Pojazdów udostępnione przez MSW. Nie mam przy sobie dowodu rejestracyjnego żeby to potwierdzić, więc sami sprawdźcie

https://www.historiapojazdu.gov.pl/historia-pojazdu-web/index.xhtml

Oczywiście :siema: i miłego dnia :whistling:

Niewiele tam pokazują :/

Opublikowano

Kolejna porcja filtrów do A4 B7 - 1.9TDI/2.0TDI - komplet KNECHT

OLEJOWY - 21,50zł

PALIWOWY - 61,50zł

POWIETRZA - 56,80zł

KABINOWY - 28,50zł (zwykły)

KABINOWY - 68,50zł (węglowy)

Zapraszam

Opublikowano

:hi:

(Teoretycznie) Można sprawdzić historię auta w Centralnej Ewidencji Pojazdów udostępnione przez MSW. Nie mam przy sobie dowodu rejestracyjnego żeby to potwierdzić, więc sami sprawdźcie

https://www.historiapojazdu.gov.pl/historia-pojazdu-web/index.xhtml

u mnie się zgadza, tylko szkoda że nie ma połączenia z ewidencją w innych krajach bo w przypadku świeżo sprowadzonych aut to nic nie daje...

Opublikowano

Siema panowie.

Jest sprawa, uszkodzilem sobie brodzik akrylowy w lazience, jest pekniecie wielkosci 2x2 cm na wylot, da sie cos z tym zrobic??? Zywica + wlókno zalatwi sprawe, mussze go demontowac??

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

pisz do RAMZESA

Opublikowano

musial bys niezly strzal skoro az 2x2cm i to jeszcze na wylot :grin:

Opublikowano
musial bys niezly strzal skoro az 2x2cm i to jeszcze na wylot :grin:

pewnie Wacka mył i wyleciał mu z rąk :grin:

Opublikowano
Kolejna porcja filtrów do A4 B7 - 1.9TDI/2.0TDI - komplet KNECHT

OLEJOWY - 21,50zł

PALIWOWY - 61,50zł

POWIETRZA - 56,80zł

KABINOWY - 28,50zł (zwykły)

KABINOWY - 68,50zł (węglowy)

Zapraszam

to sa ceny brutto? bo jesli tak to dobra cena. masz moze taki cennik do 2.0 tfsi? i pytanie czy to jakas promocja ograniczona czasowo czy stala oferta dla klubowiczow? za 2K km bede wymienial u siebie olej i filtrow to bym wpadl na zakupy

Opublikowano

tak, ceny brutto.

Oferta stała....

wiesz gdzie mnie szukać :)

ile masz kucy u siebie? 211 czy 224??

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.