Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale pompa:wink:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ale pompa:wink:

jak tak dalej pójdzie będzie trzeba koce wozić na wypadek gradu

Opublikowano
ale pompa:wink:

jak tak dalej pójdzie będzie trzeba koce wozić na wypadek gradu

Na Czyżynach powaliło gradem. Przy okazji tak zalało wyjazd że jak nie zejdzie to raczej nie przejadę. Mam klucz i podnośnik to zrobię Allroada i wszędzie dojadę ;-)

Opublikowano
Macie kogoś kto zamuję się spedycją?

Potrzebuje transportować na terenie PL kontenery chłodnie

dzwoń - tutaj masz gościa

Opublikowano
Macie kogoś kto zamuję się spedycją?

Potrzebuje transportować na terenie PL kontenery chłodnie

dzwoń do gruszki

Opublikowano
Macie kogoś kto zamuję się spedycją?

Potrzebuje transportować na terenie PL kontenery chłodnie

Tomasz [email protected]

tel: 504-936-442

GG: 1824782

Dzięki

Opublikowano
Macie kogoś kto zamuję się spedycją?

Potrzebuje transportować na terenie PL kontenery chłodnie

Kepassa :wink:

Opublikowano
Macie kogoś kto zamuję się spedycją?

Potrzebuje transportować na terenie PL kontenery chłodnie

Bogusław Wieczorek

tel. 882 790 288

Think Logistic Sp. z o.o. - firmy transportowe małopolska, magazyny kraków

POwiedz ze dzwonisz ode mnie...

Opublikowano
Macie kogoś kto zamuję się spedycją?

Potrzebuje transportować na terenie PL kontenery chłodnie

Bogusław Wieczorek

tel. 882 790 288

Think Logistic Sp. z o.o. - firmy transportowe małopolska, magazyny kraków

dzieki

---------- Post dopisany at 16:56 ---------- Poprzedni post napisany at 16:55 ----------

ktos sie pisze w sobote na zawody dlugodyst. na kartingach?

Opublikowano
Macie kogoś kto zamuję się spedycją?

Potrzebuje transportować na terenie PL kontenery chłodnie

Bogusław Wieczorek

tel. 882 790 288

Think Logistic Sp. z o.o. - firmy transportowe małopolska, magazyny kraków

dzieki

---------- Post dopisany at 16:56 ---------- Poprzedni post napisany at 16:55 ----------

ktos sie pisze w sobote na zawody dlugodyst. na kartingach?

nie

Opublikowano
No to może jeszcze tu wrzucę... Jakby ktoś był chętny, bądź wiedział, że znajomy, bądź znajomy znajomego szuka to zapraszam.

Ducati Monster 695 z 2006 r. (4403348178) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

http://img14.allegroimg.pl/photos/oryginal/44/03/34/81/4403348178

:shock3: why?

Opublikowano
No to może jeszcze tu wrzucę... Jakby ktoś był chętny, bądź wiedział, że znajomy, bądź znajomy znajomego szuka to zapraszam.

Ducati Monster 695 z 2006 r. (4403348178) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

http://img14.allegroimg.pl/photos/oryginal/44/03/34/81/4403348178

:shock3: why?

Kupuje paralotnie...

Opublikowano
No to może jeszcze tu wrzucę... Jakby ktoś był chętny, bądź wiedział, że znajomy, bądź znajomy znajomego szuka to zapraszam.

Ducati Monster 695 z 2006 r. (4403348178) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

http://img14.allegroimg.pl/photos/oryginal/44/03/34/81/4403348178

:shock3: why?

Kupuje paralotnie...

taaa

Opublikowano
No to może jeszcze tu wrzucę... Jakby ktoś był chętny, bądź wiedział, że znajomy, bądź znajomy znajomego szuka to zapraszam.

Ducati Monster 695 z 2006 r. (4403348178) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

http://img14.allegroimg.pl/photos/oryginal/44/03/34/81/4403348178

:shock3: why?

Kupuje paralotnie...

taaa

No tak mi mowil...

Opublikowano
Dzień dobry Mistrzowie Grafiki i Fotografii ;-)

:decayed:

Dzień dobry Mistrzowie Grafiki i Fotografii ;-)

Cześć nadworny rezaczu BMW :)

:decayed:

Opublikowano

czeka na mnie mocniejszy... jak się obecny nie sprzeda, to mocniejszy się nie doczeka :)

No to może jeszcze tu wrzucę... Jakby ktoś był chętny, bądź wiedział, że znajomy, bądź znajomy znajomego szuka to zapraszam.

Ducati Monster 695 z 2006 r. (4403348178) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

http://img14.allegroimg.pl/photos/oryginal/44/03/34/81/4403348178

:shock3: why?

Opublikowano

Prawie utopiłem auto wyjeżdżając z pod IKEi :facepalm:

Opublikowano

Siema. Nie było mnie tu pare dni i już jakieś zgrzyty :( ja siedzę 2 tydzień z młodym w szpitalu i kur... wyjść nie możemy wirus za wirusem zamiast leczyć to rozdają nowe choroby

Opublikowano

No to Holandia pokazała ;/

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.