Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
gdzie tu jest haczyk ?

w tej cenie za AL + Q

Audi A4 Allroad 68900.00 PLN. Dąbrowa Górnicza - otoMoto.pl

Haczyk jest na 100%, ale jaki? Pewnie się dowie ten co go kupi.

Haczyk-brat bliźniak :wink:

Pablo może załatwisz ciut taniej bilety :wink:

Działa już największy park rozrywki w Polsce - TVN24

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

witam

ten park to jest to samo miejsce gdzie są makiety dinozaurów park mitologiczny na jeziorku ? bo bylem tam rok temu i żadnych grubszych inwestycji nie było widać :shock3: a ogólnie polecam za je fajne miejsce ciężko było wyjść :thumbup1:

Opublikowano

:hi:

wysłane z htc

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
FANTOMAS, ale Ty porownujesz inne koła. Ty masz koła z RS6 C6 a Rozmowa dotyczy kół z RS4 B5

ja mam 8D0601025AA więc nie jest to raczej typowanie tylko pod C6 Etka podaje je też np. dla RS4 B5

i żeby było jasne mam tylko dwa takie koła na tylnej ośce z przodu takie nie wchodzą

Opublikowano
Pablo może załatwisz ciut taniej bilety :wink:

Działa już największy park rozrywki w Polsce - TVN24

Z Markiem może z 2 razy w życiu rozmawiałem jak byłem na zamkniętej imprezie u niego w Energy, zapytam Huberta (djhubertuse) albo kolegę co się z nim dobrze znają :wink:

Napisali tam że jest współwłaścicielem a na prawdę to jest jego tylko żona to drugi właściciel :decayed:

---------- Post dopisany at 13:14 ---------- Poprzedni post napisany at 13:14 ----------

witam

ten park to jest to samo miejsce gdzie są makiety dinozaurów park mitologiczny na jeziorku ? bo bylem tam rok temu i żadnych grubszych inwestycji nie było widać :shock3: a ogólnie polecam za je fajne miejsce ciężko było wyjść :thumbup1:

To co mówisz to całkiem co innego i nie ma z tym nic wspólnego, obok energylandii jest dinopark, park miniatur :wink:

Opublikowano
FANTOMAS, ale Ty porownujesz inne koła. Ty masz koła z RS6 C6 a Rozmowa dotyczy kół z RS4 B5

ja mam 8D0601025AA więc nie jest to raczej typowanie tylko pod C6 Etka podaje je też np. dla RS4 B5

i żeby było jasne mam tylko dwa takie koła na tylnej ośce z przodu takie nie wchodzą

jasne jak słońce bo drugie dwie ja mam :decayed:

Opublikowano

Koledzy poszukuje kogoś kto pracuje w salonie audi i ma dostęp do części ze zniżką gdyby ktoś ktoś wiedział prosze o info na pw

Opublikowano
Panowie gdzie w Kr lub okolicach mogę okleić szybki solidnie i w rozsądnej cenie? Polecacie kogoś?

A może któryś z Was się zajmuje tym? Mam dwa auta do oklejenia. Thx

http://a4-klub.pl/malopolskie-85/profesjonalne-przyciemnianie-szyb-klimatyzacja-samochodowa-265748/

Miodzio. Thx

2014_07_16_16_52.jpg

Well done! :thumbup1:

Opublikowano
FANTOMAS, ale Ty porownujesz inne koła. Ty masz koła z RS6 C6 a Rozmowa dotyczy kół z RS4 B5

ja mam 8D0601025AA więc nie jest to raczej typowanie tylko pod C6 Etka podaje je też np. dla RS4 B5

i żeby było jasne mam tylko dwa takie koła na tylnej ośce z przodu takie nie wchodzą

jasne jak słońce bo drugie dwie ja mam :decayed:

to już wiem kto mi zostawił auto na cegłach :kwasny:

Opublikowano
gdzie tu jest haczyk ?

w tej cenie za AL + Q

Audi A4 Allroad 68900.00 PLN. Dąbrowa Górnicza - otoMoto.pl

Haczyk jest na 100%, ale jaki? Pewnie się dowie ten co go kupi.

dzwoniłem....temat nie aktualny...

Opublikowano
Panowie gdzie w Kr lub okolicach mogę okleić szybki solidnie i w rozsądnej cenie? Polecacie kogoś?

A może któryś z Was się zajmuje tym? Mam dwa auta do oklejenia. Thx

http://a4-klub.pl/malopolskie-85/profesjonalne-przyciemnianie-szyb-klimatyzacja-samochodowa-265748/

Miodzio. Thx

http://s28.postimg.org/4la2wrgft/2014_07_16_16_52.jpg

Well done! :thumbup1:

Super! :)

Panowie jest dobra cena jak by ktoś się chciał zapisać na siłkę, w karnecie za 199zł na 3 miesiące wychodzi po 66zł/miesiąc :naughty:

:arrow2:Fitness Platinium

Opublikowano

Pany brac bo za***isty woz za śmieszne pieniadze.....Zobacz ofertę: SUBARU OUTBACK AWD 4x4 JAK NOWY BEZYPADKOWY KRAKÓW

http://allegro.pl/showItem2.php?item=4430441898

Opublikowano

fana bryka :kox:

Opublikowano
przebieg tajemnica?

nie,

specjalnie zostawiony pusty, co by sie rozeznac czy jest jakieś zainteresowanie dosyć nietypowym autkiem...

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

:hi: powitać Ekipę

wysłane z htc

Opublikowano

Jadę jutro do BB gdyby coś ktoś potrzebował :whistling:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.