Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Występuje ale bez sensu... Jak kupisz Jarku 2.0tfsi po 2010r to problem z olejem znika...2.0tfsi w quattro to chyba najlepsza opcja IMHO z dostępnych

2,0 TFSI po 2010 - to napewno najpopularniejsza wersja zQ , ale czytam tu i ówdzie że problem nie jest rozwiązany ( serwis zachowuje się dziwnie , jakies próby olejowe itp)

nie wiem co myslec - ale uraz do "przewagi dzięki technice w TFSI " w tym silniku jest tak trwały i zostaje w pamięci niemal jak "pierwsza wizyta u dentysty" :)

NO niemal bym zapomniał o koszmarnym SPALANIU - to tez poprawili - czy nadal trzeba mieć swoj CPN ?

Edytowane przez MOHITO

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ty sie nie liczysz...Tobie nie podobają sie a6 :)

Better???

Zobacz ofertę: Audi a6, 3.0 tfsi, S-Line

http://allegro.pl/showItem2.php?item=4901966925

Opublikowano

Ty sie nie liczysz...Tobie nie podobają sie a6 :)

Better???

Zobacz ofertę: Audi a6, 3.0 tfsi, S-Line

http://allegro.pl/showItem2.php?item=4901966925

A6 C7 odbiega od tej reguły :kox:

Opublikowano

Bierz 4.2TDi, ponoć to już jeden pies ale w A4 nie było.

Jak kupisz A8 to tam możesz mieć 4,2TDI.

Ja bym szukał w A4 B8 jakiegoś fajnego egzemplarza z 2.0 TFSI i Q.

Po 2,0 TFSI (białe A4, Q, 2007) wyleczyłem się z tego motoru na dobre

Nie dośc że wstyd ( bo żłopie olej litrami) pomijając koszty oleju to jeszcze pali Pb jak V6 ! ( po Krakowie 12-14 litrów)

Dopuszczam jeszcze 1,8 litra - ale co mozna z tego zrobić?

właściwie - to nadwozie już wybrałem, pozostaje kwestia MOTORU ;)

http://otomoto.pl/audi-a7-quattro-3-0-tdi-245km-biala-2011r-C35181617.html

Chyba nie myślisz poważnie o tej konkretnej sztuce??

OCZYWIŚCIE ŻE NIE O A7 :) a już napewno o tym wraku...

ale wszystko co napisałem o TFSI przerobiłem osobiście i zdania nie zmienie

czy w B8 (lub A5 wystepuje 1,8 TFSI) i co mozna z tego zrobić przy rozsadnym nakładzie środków ?

2.0Tfsi poprawili w kwietniu 2011 roku. Szukaj auta po tej dacie i bedzie ok.

Naciapane z kanalu...

Opublikowano

Powitać :hi:

Opublikowano

:hi: siemanko

a3b3e8bd6fb3f549053e7ad42c0fe393.jpg

Z małej wycieczki :decayed:

wysłane z lte

Edytowane przez Arturoo

Opublikowano

dzień dobry

Arturoo mówisz ze Smok jeszcze dycha..... :wink:

Opublikowano

Tak :decayed:...z brzdącem podjechałem by zobaczyła ziejącego brzydala :wink:

wysłane z lte

Opublikowano

Tak :decayed:...z brzdącem podjechałem by zobaczyła ziejącego brzydala :wink:

wysłane z lte

na długo ?

Opublikowano

yyy....:decayed: ...pospacerowaliśmy koło Wawelu ~40 min :) ...szybki przejazd na obiadek do Jeff'sa w GK i powrót do domu ...taki telegraficzny skrót wczorajszej wycieczki :wink: ...także odpowiadając na pytanie...nie długo ...koło 6h :wink:...

wysłane z lte

Opublikowano

yyy.... :decayed: ...pospacerowaliśmy koło Wawelu ~40 min :) ...szybki przejazd na obiadek do Jeff'sa w GK i powrót do domu ...taki telegraficzny skrót wczorajszej wycieczki :wink: ...także odpowiadając na pytanie...nie długo ...koło 6h :wink:...

wysłane z lte

czyżby mandacik ?? :naughty:

Opublikowano

:hi: jak to dobrze mieć wolny poniedziałek

Dmuchnięte z pąpki od materaca.

Opublikowano

yyy.... :decayed: ...pospacerowaliśmy koło Wawelu ~40 min :) ...szybki przejazd na obiadek do Jeff'sa w GK i powrót do domu ...taki telegraficzny skrót wczorajszej wycieczki :wink: ...także odpowiadając na pytanie...nie długo ...koło 6h :wink:...

wysłane z lte

czyżby mandacik ?? :naughty:

:no4:

wysłane z lte

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi: siemanko

a3b3e8bd6fb3f549053e7ad42c0fe393.jpg

Z małej wycieczki :decayed:

wysłane z lte

No u smoka zgaga jak w zespole K2-tech tydzień temu.

Spytam od razu czy jutro też jesteście ? Bo jak tak to muszę coś zjeść wcześniej żebym nie musiał z wami iść do kfc

Opublikowano

:hi: siemanko

a3b3e8bd6fb3f549053e7ad42c0fe393.jpg

Z małej wycieczki :decayed:

wysłane z lte

No u smoka zgaga jak w zespole K2-tech tydzień temu.

Spytam od razu czy jutro też jesteście ? Bo jak tak to muszę coś zjeść wcześniej żebym nie musiał z wami iść do kfc

[emoji14]olew:
Opublikowano
:decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.