Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przy zwykłych żarówkach to luz...ale przy ksenonie ?? ;)

boseronowi zapewne chodziło o drogowe, bo w mijania robić dzienne tak jak napisałeś w ksenonie odpada

tak chodziło mi o drogowe jako dzienne , sorki

ok ;)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zakup klubowy??? :oczy:

Zobacz ofertę: Buty SPARCO SUPERLEGGERA SL-9Z - homologacja FIA

http://allegro.pl/showItem2.php?item=4897824693

Wysłane z VW

Edytowane przez KERCZI

Opublikowano

Powitać :hi::kawa:

Opublikowano

siema :hi:

Opublikowano

Powitać :hi::kawa:

+1 Pierwsza rzecz w poniedziałek w pracy to kawa :)

4cdd38d4499e9c5749fda74ce3c70876.jpg

Dmuchnięte z pąpki od materaca.

Edytowane przez bodowp

Opublikowano

Powitać :hi::kawa:

+1 Pierwsza rzecz w poniedziałek w pracy to kawa :)

4cdd38d4499e9c5749fda74ce3c70876.jpg

Dmuchnięte z pąpki od materaca.

Zdrajca

Opublikowano

Powitać :hi::kawa:

+1 Pierwsza rzecz w poniedziałek w pracy to kawa :)

4cdd38d4499e9c5749fda74ce3c70876.jpg

Dmuchnięte z pąpki od materaca.

Powitać :hi::kawa:

+1 Pierwsza rzecz w poniedziałek w pracy to kawa :)

4cdd38d4499e9c5749fda74ce3c70876.jpg

Dmuchnięte z pąpki od materaca.

Zdrajca

Choć tyle dobrze, że to nie Daewoo Matiz Klub Polska :facepalm:

ABG

Opublikowano

:hi:


Panowie, czy ktoś miał kiedyś problemy z laserem w RNS-E LED? Zastanawiam się czy nie wymienić póki w moim jeszcze wszystko działa

Opublikowano

Powitać :hi::kawa:

+1 Pierwsza rzecz w poniedziałek w pracy to kawa :)

4cdd38d4499e9c5749fda74ce3c70876.jpg

Dmuchnięte z pąpki od materaca.

Zdrajca

Co z Jaguar Club Poland nie robią kubków ? :grin:

Opublikowano

:hi:

Panowie, czy ktoś miał kiedyś problemy z laserem w RNS-E LED? Zastanawiam się czy nie wymienić póki w moim jeszcze wszystko działa

w zwyklym ja mialem problem. nie wiem czy w LED'ach jest inny/lepszy. U mnie w zwyklym RNS-E po 6 latach zaczal miec problemy z nagrywanymi plytkami (tloczone jeszcze czytal). przymierzalem sie do wymiany i okazalo sie, ze wyczyscczenie (tylko nie plyta czyszczaca) a rozebranie RNS-E i przeczyszczenie alkoholem pomoglo. od tamtego czasu minelo 2,5 roku i dziala do dzisiaj.

Opublikowano

:hi:

Panowie, czy ktoś miał kiedyś problemy z laserem w RNS-E LED? Zastanawiam się czy nie wymienić póki w moim jeszcze wszystko działa

W 2009 roku poprawili laser wiec zwykle plus led raczej nie powinny mieć problemów!!

Powitać :hi::kawa:

+1 Pierwsza rzecz w poniedziałek w pracy to kawa :)

4cdd38d4499e9c5749fda74ce3c70876.jpg

Dmuchnięte z pąpki od materaca.

Zdrajca

Co z Jaguar Club Poland nie robią kubków ? :grin:

Jeszcze nie dogrzebalem się do tego wątku ;)

Opublikowano

Powitać :hi::kawa:

+1 Pierwsza rzecz w poniedziałek w pracy to kawa :)

4cdd38d4499e9c5749fda74ce3c70876.jpg

Dmuchnięte z pąpki od materaca.

Widzę, że porządek na biurku jak talala... :decayed:

Opublikowano

Widzę, że porządek na biurku jak talala...

To tylko pozory :decayed: lewa strona to graciarnia bo mam do dyspozycji jeszcze duży parapet przy oknie :naughty:

Opublikowano

Widzę, że porządek na biurku jak talala...

To tylko pozory :decayed: lewa strona to graciarnia bo mam do dyspozycji jeszcze duży parapet przy oknie :naughty:

TA a swiatak ....

Opublikowano

Widzę, że porządek na biurku jak talala...

To tylko pozory :decayed: lewa strona to graciarnia bo mam do dyspozycji jeszcze duży parapet przy oknie :naughty:

hehe ciastko do kawy wejdzie... co nie? :grin::wink:

Opublikowano

powitac z rana.....no to siedzimy z Córką w domu bo chora...... jak ja kocham z Nią siedziec :)

Opublikowano

Widzę, że porządek na biurku jak talala...

To tylko pozory :decayed: lewa strona to graciarnia bo mam do dyspozycji jeszcze duży parapet przy oknie :naughty:

hehe ciastko do kawy wejdzie... co nie? :grin::wink:

Brak ciastek... dieta :( bo już 110kg przekroczone :whistling::naughty:

Opublikowano

słuszna waga ;) ja 101 na blacie i ostry trening od stycznia


apropo pracy, widzieli jaki sobie fotel sprawilem
412becdeb5ff96697807ee4084a79c88.jpg
Opublikowano

słuszna waga ;) ja 101 na blacie i ostry trening od stycznia

apropo pracy, widzieli jaki sobie fotel sprawilem

412becdeb5ff96697807ee4084a79c88.jpg

Ja mam od e46 jak byś chciał :decayed:

Opublikowano

słuszna waga ;) ja 101 na blacie i ostry trening od stycznia

apropo pracy, widzieli jaki sobie fotel sprawilem

412becdeb5ff96697807ee4084a79c88.jpg

Hu... z fotelem ale ciekawi mnie czy do tego mikrofonu mówisz "07 zgłoś się" :grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.