Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:decayed::hi:

juz rok temu miały być no ale :)

też mi się to kółko podoba ale 19 to chyba jednak zbyt dużo...

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:decayed::hi:

juz rok temu miały być no ale :)

też mi się to kółko podoba ale 19 to chyba jednak zbyt dużo...

co człowiek to opinia, jak sie nie przekonam to nie bede wiedzial :wink: profil opony ten sam, felga pół cala węższa niz w zeszlym roku

tak samo mowili nie kupuj 18tek kup 16 max 17 a przeciez nei ma róznicy :kox:

hammer 20 cali i 10j pakuje na nowy sezon

kto od nas jedzie na zlot do BT?

Opublikowano

Ja się zastanawiam :wink:

Opublikowano

Ja odpadam... padaka pochłonęła nieco oszczędności :D

Opublikowano

felgi zamówione... :kox: nowe.. bo kupić dobre używane graniczy z cudem :kwasny::facepalm:

Poka co za model :wink:

305345_256302934409579_100000896233211_7

za***iste koło Fanta.

Opublikowano

Koło Wawy jest piękne Coupe Quattro ale ma już dość napędy AWD, pasowało by coś innego

pokaż

jak chcesz sprzedam Ci moje :wink:

Opublikowano

Koło Wawy jest piękne Coupe Quattro ale ma już dość napędy AWD, pasowało by coś innego

pokaż

jak chcesz sprzedam Ci moje :wink:

Ups, znudził się ? Powaznie chcesz sprzedać ? Daj znać na PW ile kasiory.

Opublikowano

Koło Wawy jest piękne Coupe Quattro ale ma już dość napędy AWD, pasowało by coś innego

pokaż

jak chcesz sprzedam Ci moje :wink:

Ups, znudził się ? Powaznie chcesz sprzedać ? Daj znać na PW ile kasiory.

chyba Cię cycki swędzą :grin:

Opublikowano

Koło Wawy jest piękne Coupe Quattro ale ma już dość napędy AWD, pasowało by coś innego

pokaż

jak chcesz sprzedam Ci moje :wink:

Ups, znudził się ? Powaznie chcesz sprzedać ? Daj znać na PW ile kasiory.

chyba Cię cycki swędzą :grin:

no trochę tak ;-)

Wąski, widziałem wczoraj tego z Wrocka.

Opublikowano

Koło Wawy jest piękne Coupe Quattro ale ma już dość napędy AWD, pasowało by coś innego

pokaż

jak chcesz sprzedam Ci moje :wink:

Ups, znudził się ? Powaznie chcesz sprzedać ? Daj znać na PW ile kasiory.

chyba Cię cycki swędzą :grin:

Jeśli ktoś da uczciwą kasę to dlaczego nie ? Tylko w Polsce wszyscy szukają za darmo/mało kto wie ile to kosztuje/ ,więc i tak zostanie w rodzinie.Więc się nie martw o prawy fotel :D

Opublikowano

hehehehe, jak jest zadbany egzemplarz to warto zapłacić ale zostaw go to będziemy razem śmigać ;-)

Opublikowano

acha.. ok :hi:

Opublikowano

Ja się zastanawiam :wink:

I małe co nieco ciachniemy przy okazji ;)

dbc3638f3f8a3005de8b3e12b6e532b5.jpg

wysłane z lte

Edytowane przez Arturoo

Opublikowano

Fanta, Wąski… jutro 16 na Zabieżowie aktualne?

Opublikowano

Powitać :hi:

Panowie jak ktoś będzie chciał tv, pralkę, lodówkę, telefon a nawet depilator :decayed: to pisać bo zacząłem nową pracę w RTV EURO AGD.

Opublikowano

PABLO jakiś Twój sąsiad ?

Rozwala siekierÄ BMW E46 - video w cda.pl

Ale przyznaj dobre wykonanie ma ta E46 :naughty::grin:

Opublikowano

Powitać :hi:

Panowie jak ktoś będzie chciał tv, pralkę, lodówkę, telefon a nawet depilator :decayed: to pisać bo zacząłem nową pracę w RTV EURO AGD.

to zaproponuj mi pralkę, lodówkę, zmywarkę bo niebawem muszę coś kupić

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.