Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Kerczi ale drogo ...... B8 można kupić w tych pieniądzach ;)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zwłaszcza że to to samo co B6 :P

BTW :hi:

Opublikowano

paliwko 10 do 15 gr na litrze w górę poszło faktycznie...dwa tygodnie temu shell 5,16 , tydzień temu 5,26 , wczoraj 5,35

Opublikowano

Panie i Panowie gdyby ktos pytal to jest na sprzedaz b7 avant szary metalic...bezwypadek...1.9tdi....165kkm...koniec 2007rok

rns, czujnik deszczu zmierzchu, pdc, mufu i jeszcze kilka fajnych bajerow....zdjecia jak pogoda zrobi sie lepsza

cena 35000zł

ktoś mu zamienił rns na bns :D

Opublikowano

Panowie potrzebuję na tydzień pozyczyć łańcuchów koła 225/45/17 :wink:

Opublikowano

Dziś w Zabierzowie w Biznes Parku na siłce spotkałem Tytusa może go ktoś kojarzy, przyjeżdżał na spoty lata temu. Przeprowadził się do krk, jeździ Subarką :naughty:

Opublikowano

Panowie potrzebuję na tydzień pozyczyć łańcuchów koła 225/45/17 :wink:

Dawaj do mnie

Kerczi ale drogo ...... B8 można kupić w tych pieniądzach ;)

Wiem, niektórzy kupili :)
Opublikowano

Dziś w Zabierzowie w Biznes Parku na siłce spotkałem Tytusa może go ktoś kojarzy, przyjeżdżał na spoty lata temu. Przeprowadził się do krk, jeździ Subarką :naughty:

Ohohoho, kolega z zabójczym śmiechem :grin:

Opublikowano

Witam państwa,

Ogr mam coś dla ciebie :) poszukiwania B2 w Q powinieneś zacząć od zakupu takich przydatnych instrukcji:

http://allegro.pl/audi-coupe-quattro-b2-instrukcja-serwis-i5071304367.html

Widzialem ale to do Coupe.

Naciapane z kanalu...

Opublikowano

Panowie potrzebuję na tydzień pozyczyć łańcuchów koła 225/45/17 :wink:

Mam takie coś jakby co, akurat awaryjnie do AWD :wink:

DSC00140.JPG

Edytowane przez ruks

Opublikowano

Panowie weźcie VAGa.. proszę :wink:

Opublikowano

Ja pier... Ale korki

Opublikowano

no i Q5 kupiona.... byl dylemat Q5 czy X3 oba z 2 litrowymi klekotami quattro kontra xdrive, jazdy testowe pokazaly ze audi jest mieksze lepiej wybiera nierownosci a bmw twardsze ale lepiej reaguje na skret kierownica i jest trochę mocniejsze, halas na korzysc audi, wyposażenie remis, zawazyla.... cena. 30 tys zl bmw jest drozsze niestety.

Opublikowano

a przebieg jest pewny ?

Opublikowano

i czy sprawdzałeś miernikiem dach?

Opublikowano

no i Q5 kupiona.... byl dylemat Q5 czy X3 oba z 2 litrowymi klekotami quattro kontra xdrive, jazdy testowe pokazaly ze audi jest mieksze lepiej wybiera nierownosci a bmw twardsze ale lepiej reaguje na skret kierownica i jest trochę mocniejsze, halas na korzysc audi, wyposażenie remis, zawazyla.... cena. 30 tys zl bmw jest drozsze niestety.

Szalejesz! Sobie kupiłeś czy komuś?

Opublikowano

Panowie potrzebuję na tydzień pozyczyć łańcuchów koła 225/45/17 :wink:

Mam takie coś jakby co, akurat awaryjnie do AWD :wink:

DSC00140.JPG

GDZIE TAKI "EQUIPMENT" -KUPIŁES ?

podpowiedz :)

Panie i Panowie gdyby ktos pytal to jest na sprzedaz b7 avant szary metalic...bezwypadek...1.9tdi....165kkm...koniec 2007rok

rns, czujnik deszczu zmierzchu, pdc, mufu i jeszcze kilka fajnych bajerow....zdjecia jak pogoda zrobi sie lepsza

cena 35000zł

Nawet dopłacę jesli dołożysz Q oraz automat :)

Cytrynę wynajmę :)

Opublikowano

Dziś w Zabierzowie w Biznes Parku na siłce spotkałem Tytusa może go ktoś kojarzy, przyjeżdżał na spoty lata temu. Przeprowadził się do krk, jeździ Subarką :naughty:

i kolegów nie poznaje

Dziś w Zabierzowie w Biznes Parku na siłce spotkałem Tytusa może go ktoś kojarzy, przyjeżdżał na spoty lata temu. Przeprowadził się do krk, jeździ Subarką :naughty:

pewny jesteś że to TYTUS ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.