Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Dzień dobry Ekipa :)

Transit i reszta kiedy coś pijemy, trzeba oblac Lenoxa A6...........no i Wurgera że się znalazła A5 :)))))

Po kolei... Najpierw oblejmy zakup Twojego błękitnego X3, sprzedaż, zakup granatowej B8, sprzedaż i zakup ostatniej X3...

Pomiędzy błękitnym X3 a granatową B8 była jaszcze grafitowa bawaria 3 w kombii :grin:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Dzień dobry Ekipa :)

Transit i reszta kiedy coś pijemy, trzeba oblac Lenoxa A6...........no i Wurgera że się znalazła A5 :)))))

Po kolei... Najpierw oblejmy zakup Twojego błękitnego X3, sprzedaż, zakup granatowej B8, sprzedaż i zakup ostatniej X3...
Pomiędzy błękitnym X3 a granatową B8 była jaszcze grafitowa bawaria 3 w kombii :grin:

I nowe mieszkanie...;)

Opublikowano

...i sprzedanie starego, bo nie przypominam sobie żebyś za to stawiał na zlocie , a tak sie cieszyłes :P

Opublikowano

No i oficerskiego jeszcze nie piliśmy...

f*ck MUSLIM

Troche się tego uzbierało :naughty:

f*ck MUSLIM

Opublikowano

No i jeszcze dwa nowe zeby :)

Opublikowano

siemka all :wink:

Opublikowano

No i jeszcze dwa nowe zeby :)

Byliście na jakiejś fajnej imprezie beze mnie? :decayed:

Opublikowano

44703365bd6aef7174a9730d08aa2cd1.jpg

W środku nie jest źle...

Opublikowano

jak widzę co się dzieje w okolicy (kumplowi zwinęli Q5 ) to czy ktoś znajomy/sprawdzony zakłada Niedzwiedź_lock'a ?

Opublikowano

O kur.a aż tyle gorzoły się uzbierało ups no to pijemy :)

Kerczi słyszałem od Doktor Lucynki że byłeś zaraz po mnie.... W sensie na fotelu ;) pozdrowienia w tym miejscu dla Tomaszka :)

A propos parapetowki to jeszcze trochę pracy zostało jestem na etapie cyklinowania podłogi

afa700ea7c4ee10a41f1da74d64db55a.jpgd4bbd577aa41a46210f37297f7e4d587.jpg

Opublikowano

BOSERON prosze Lucynki nie zaczepiać...

Opublikowano

Wurger, napisz jakie braki

Opublikowano

Co zostało a czego nie ma?

Opublikowano

44703365bd6aef7174a9730d08aa2cd1.jpg

W środku nie jest źle...

Masz więcej zdjęć? :kwasny:

Licznik zostawili MMI zostawili CP :)

Edytowane przez Sensei

Opublikowano

197be30564dfd3556f912f281a9bc62c.jpg

Muzyka z Wiedźmima 3 Dziki Gon na Festiwalu Muzyki Filmowej [emoji2]

Opublikowano

Fele newet zostawili tylko nakretki od wentyli zajumali ;)

Nie ma Silnika z kompem, skrzyki, airbaga kierowcy, lamp przednich i przedniego pasa z chłodnicami, aku i wyposazenia bagaznika. I skóry z tylu buciorami podeptali.

Ale jest juz nieśmiały plan odbudowy :D

Opublikowano
  • Autor

teraz mnie zastanawia postawa ubezpieczyciela....

Opublikowano

No to wurger, na Twoim miejscu teraz oddałbym do ASO auto na kompletowanie a fakture niech dają do ubezpieczyciela. Ale jak sie można domysleć wywalą ci szkode całkowitą i radź sobie sam.

Opublikowano

Ale jak sie można domysleć wywalą ci szkode całkowitą i radź sobie sam.

I tak pewnie będzie.

Wszystko teraz sie rozbije o wycene tego co zostało.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.