Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja tez mam PA i miażdży system.

Imho najlepszy zestaw z zestawów w miarę budżetowych to Glinka+Pa+ wosk coolnite

z tego co wyczytalem w internetach to osoby ktore uzywaly collinite 476s (bo rozumiem ze tego masz na mysli?) i soft99 fusso bardziej polecaja tego drugiego.

daliscie mi do myslenia z tym PA..

Radekst zanim podjedziesz do sginingcar weź i poczytaj sobie http://kosmetykaaut.pl/index.php?sid=463e0e60959b0eabf4d0161a523c376b, masz tam dział sprzedam na której chłopaki sprzedają kosmetyki w bardzo dobrych cenach a nóż coś Ci podpasi i zaoszczędzisz troszkę grosza :wink:

wlasnie siedze i czytam :)

Edytowane przez Radekst

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

A ktoś u nas z Krakowskich zajmuję się zawodowo "dopieszczaniem" aut przy użyciu tych wszystkich cudownych środków ??

Opublikowano

:hi:

A ktoś u nas z Krakowskich zajmuję się zawodowo "dopieszczaniem" aut przy użyciu tych wszystkich cudownych środków ??

Dzwoń do Boserona on się zajmuje kompleksowym dopieszczaniem [emoji12]
Opublikowano

:hi:

Opublikowano
  • Autor

Siemka All :hi:

Opublikowano

Collinite 476 to dobry wosk na zime. Fusso soft 99 miażdży wszystko do 100zł a nawet powyżej testowałem i polecam kozak wosk. Znana g16 megsa sie kryje przy fusso i fusso trzyma sie ponad 3 miesiace :) juz nie wspomne ze w opakowaniu jest go bardzo dużo i starcza na dlugo

Edytowane przez arek_cccp

Opublikowano

tak sobie czytam o woskach i chyba też zamówię sobie ten Fusso soft 99 do jasnych metalizowanych lakierów. Zobaczymy co to będzie :decayed:

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano

Hehe tak czytam co piszecie i smieje sie bo dla siebie sie uzywa jednego zelu do wszystkiego a do auta sie ma po 15 kosmetykow

Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

tak sobie czytam o woskach i chyba też zamówię sobie ten Fusso soft 99 do jasnych metalizowanych lakierów. Zobaczymy co to będzie :decayed:

na jasnym szalu nie bedzie :P

nasmalcuj padline a pozniej jeszcze przelec sonaxem bsd, jest bardzo dobry a tani jak barszcz. Zabezpieczy Ci dodatkowo softa99.

http://www.motochemia.pl/sonax-xtreme-brilliant-shine-detailer-bsd-750ml-p-2264.html

ja w tym tygodniu wybiore sie na plaszowska na zakupy i tez spróbuję cos podzialac z tym swoim lakierem

Edytowane przez Radekst

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

A ktoś u nas z Krakowskich zajmuję się zawodowo "dopieszczaniem" aut przy użyciu tych wszystkich cudownych środków ??

Dzwoń do Boserona on się zajmuje kompleksowym dopieszczaniem [emoji12]
Zamiast glinki języczek białego pieska.... robi robote
Opublikowano

:hi:

A ktoś u nas z Krakowskich zajmuję się zawodowo "dopieszczaniem" aut przy użyciu tych wszystkich cudownych środków ??

Dzwoń do Boserona on się zajmuje kompleksowym dopieszczaniem [emoji12]
Zamiast glinki języczek białego pieska.... robi robote

Yorka może?

Opublikowano

Ciekawa praca :decayed:

Opublikowano

Hej chlopaki potrzebuje opony 205/55R16, gdzie w Krakowie hadluja uzywanymi/nowymi oponami? :)

Opublikowano

Z nowymi mogę poratować, używane to w Biskupiacach maja chłopaki w dobrych cenach.

Opublikowano

Hej,

ponieważ właśnie skończyłem testy A4 po tym jak fabrykę poprawił "edraven" to muszę przyznać że jestem pod ogromnym wrażeniem tego co zmienia nowa mapa i jak to kierowca odczuwa (czyli JA)

A więc : biegi 1-2 tu było "za krótko" i nadal tak jest, ale tu jest o wiele szybszy przyrost momentu (pewnie dla startujących z pod świateł to podstawa) + quattro = super, ale bez "nerwówki"

bieg 3 ten bieg stał się najbardziej uniwersalnym w całej "przekładni" bowiem auto startuje od 30 km/h do nie mal 120 km/h i to przyspieszenie daje największą przewagę w mieście oraz największa odczuwalną frajdę "poza ograniczeniami w mieście"

bieg 4 to "szosowo - autostardowe marzenie" każdego diesla - wyprzedanie trwa dużo krócej a przyrost momentu jest imponujący !

bieg 5 to kontynuacja 4 gdy dojedziesz do "czerwonego pola" koło 160 km/h

bieg 6 czuć ze auto nadal przyspiesza...

Moim zdaniem, wszystko zrobione z głową i starannie, auto nie jest przesadnie "narwane"- dla mnie super.

Tak więc, Edraven - jeszcze raz wielkie dzięki .. czyli zgodnie z aktualnymi trendami w reklamie... "Bravo TY !"

( no naprawdę polecam !)

Opublikowano

Ja tez chce! Zalatwiaj ten interfejs i jedziemy z koksem;))

Opublikowano

Hej,

ponieważ właśnie skończyłem testy A4 po tym jak fabrykę poprawił "edraven" to muszę przyznać że jestem pod ogromnym wrażeniem tego co zmienia nowa mapa i jak to kierowca odczuwa (czyli JA)

A więc : biegi 1-2 tu było "za krótko" i nadal tak jest, ale tu jest o wiele szybszy przyrost momentu (pewnie dla startujących z pod świateł to podstawa) + quattro = super, ale bez "nerwówki"

bieg 3 ten bieg stał się najbardziej uniwersalnym w całej "przekładni" bowiem auto startu mije od 30 km/h do nie mal 120 km/h i to przyspieszenie daje największą przewagę w mieście oraz największa odczuwalną frajdę "poza ograniczeniami w mieście"

bieg 4 to "szosowo - autostardowe marzenie" każdego diesla - wyprzedanie trwa dużo krócej a przyrost momentu jest imponujący !

bieg 5 to kontynuacja 4 gdy dojedziesz do "czerwonego pola" koło 160 km/h

bieg 6 czuć ze auto nadal przyspiesza...

Moim zdaniem, wszystko zrobione z głową i starannie, auto nie jest przesadnie "narwane"- dla mnie super.

Tak więc, Edraven - jeszcze raz wielkie dzięki .. czyli zgodnie z aktualnymi trendami w reklamie... "Bravo TY !"

( no naprawdę polecam !)

To widzę testy trwały do późnych godzin nocnych;) zapomniałeś dodać że cała modyfikacja bez wyjmowania sterownika, lutowania itp. Auto nie ma widocznych śladów modyfikacji. Robimy wszystkie TDI po OBD do 2015 r włącznie. :) Szerokiej drogi!

Zapomniałem dodać,zapraszamy na nasza stronę www.digisoft.com.pl i na profil na FB. Lajkować kto może :)

https://www.facebook.com/Digi-Soft-Powered-746278932164796/

Edytowane przez edraven

Opublikowano
  • Autor

Szmaciarze i tyle , robią mi zamknietą strefę ciekawe kto mi zwróci kasę za czynsz pracowników i straty.....

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.