Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mamy a co potrzebujesz?

Ty robisz? Projekt od A do Z ale zasadniczo sam rysunek domu w megacadzie mam.

Naciapane z bagażnika...

Moja siostra ma biuro projektowe, chcesz kontakt?

Razy dwa prosze ;)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czy mamy tu jakiegoś ogarnietego architekta ?

Naciapane z bagażnika...

Podpinam sie do pytania.

Polecam http://www.smartdsgn.com/

https://www.facebook.com/Ekotektura/?fref=ts

Mój dobry kumpel ze szkoły średniej...

Opublikowano

Siemka :hi:

Fajna A6

759e006f3b3a8bd90ddbfed7e7d4a5ef.jpg

6d6acdcc51a5e12d36e90753df2b997f.jpg

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano

Mamy a co potrzebujesz?

Ty robisz? Projekt od A do Z ale zasadniczo sam rysunek domu w megacadzie mam.

Naciapane z bagażnika...

Moja siostra ma biuro projektowe, chcesz kontakt?

Razy dwa prosze ;)

Poszło PW x2 ;-)
Opublikowano

Mamy a co potrzebujesz?

Ty robisz? Projekt od A do Z ale zasadniczo sam rysunek domu w megacadzie mam.

Naciapane z bagażnika...

Moja siostra ma biuro projektowe, chcesz kontakt?
Razy dwa prosze ;)
Poszło PW x2 ;-)
m

Dzięki bardzo

Radekst mnie natknął i dzisiaj postanowiłem sie zabrać za padlinę.

Amigo+Coolnite+Mothers Mag&Aluminium zrobił imho robotę

odgrzebalem jeszcze kozacki środek do felg i pierwszy raz zobaczyłem taki ich kolor ;))

280162d9f3133834a0a7320614b97973.jpg

502df03527a77f6431918058d6b73423.jpg

P.s. Jakby ktoś potrzebował cos z DE to krzyczeć...jakas chemię albo cos...wracam koło wtorku

Edytowane przez KERCZI

Opublikowano

W koncu w Krakowie i pod dachem...

67bfb71b7c1e65c79f49d40227ca881d.jpg

Opublikowano

Panowie co to za zawleczka ?

eb8e7150f8e7422c3dda9cb1f63e6d61.jpg

1cdaaf9292399ea2487b1d383ba06e9b.jpg

Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Nie ciąg katapulta pasażera

Do otwierania awaryjnego wlewu paliwa ?

Opublikowano

Do lampy śruba :wink:

Opublikowano

Awaryjne otwieranie wlewu paliwa

Opublikowano

Skoro już jesteśmy w temacie, to powiedzcie mi jak otwożyć od środka bagażnik w A5 (pewnie patent bedzie identyczny jak w A4 B8).

Opublikowano

Otwórz tylne fotele i wejdź przez bagażnik

Opublikowano

Do tego doszedłem, ale nic nie widzę w środku żeby mozna było zamek odblokować nie rozkręcając tapicerki. Jutro jeszcze pogrzebie z latarką, bo już ciemno...

Opublikowano

Do tego doszedłem, ale nic nie widzę w środku żeby mozna było zamek odblokować nie rozkręcając tapicerki. Jutro jeszcze pogrzebie z latarką, bo już ciemno...

Napisz jak sytuacja z AC

Edytowane przez skotmen

Opublikowano

Nic nowego. Czekam na wycene tego co zostało. No i na odpowiedź na odwołanie w sprawie wypłaty odszkodowania.

Opublikowano

Seba srube to wiem ze to sruba hahah linka mnie zaciekawila , katapulta dobra sprawa by byla haaa dziekinza rozwianie tajemnicy , nie wiedzialem to pytam

Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Boseron, tylko pytasz czy kupujesz?

powaznie zainteresowanych zapraszam na pw lub tel.

Radek syn rozbił swój telefon a że ma teraz urodziny chce Mu zrobić prezent [emoji6] i właśnie chcę 5s bo 6 mu się nie podoba, a co do 6 to ja chciałem wymienić swojego 6 plusa bo o ile w zimie było go gdzie schować to w lecie w krótkich spodenkach nie bardzo jest go gdzie włożyć a z pedałką chodzić nie będę

Nic nowego. Czekam na wycene tego co zostało. No i na odpowiedź na odwołanie w sprawie wypłaty odszkodowania.

Wurger ale wolałbys dostać kasę za auto czy zostawić samochód z dopłatą z ich strony i go doprowadzić do pierwotnego stanu? Innymi słowy Cieszysz się że się znalazła?
Opublikowano

Seba srube to wiem ze to sruba hahah linka mnie zaciekawila , katapulta dobra sprawa by byla haaa dziekinza rozwianie tajemnicy , nie wiedzialem to pytam

Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka

Nawiany byłem i nie doczytałem :-)

Powitać :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Wurger ale wolałbys dostać kasę za auto czy zostawić samochód z dopłatą z ich strony i go doprowadzić do pierwotnego stanu? Innymi słowy Cieszysz się że się znalazła?

Tego jeszcze nie wiem :) Wszystko zależy od tego na ile mi wycenią to co zostalo. Jesli za to co wypłacą uda mi sie zrobić go tak jak planuję, to będę się cieszył.
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.