Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jeśli będziesz wracał z Tatr w niedzielę - to wracaj tak jak jechałeś , (autostradą objązd) bo pielgrzymi będą w Brzegach - powinno jeszcze być OK.

Ale jeśli masz zamiar wracać po 14-15 to zrezygnuj ! Zaczną sie powroty do domu wielkiej masy ludzi - na pewno zablokują wszystkie drogi w tym autostradę na 100% i utkniesz na kilka godzin -unikaj autostrady jak ognia :)

Ostateczność to odbicie z Zakopianki na Wadowice i dalsza improwizacja.

(pod żadnym pozorem nie wolno jechać w okolice Krakowa po 14) - takie jest moje przewidywanie.

powodzenia

No ja wlasnie bede wracac kolo 14-15 w strone Wawy :kwasny:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no to lipa :)

Skoro tak to sugeruje:

- za Rabką w lewo na Suchą Beskidzką

- potem na Żywiec i Bielsko

- następnie przez Tychy wjedziesz na Śląsk (nie pamietam skąd wyjechałeś:) ale to już otwarta droga na północ)

Jest dalej w km - ale obejrzysz Beskid Żywiecki z bliska zamiast korka na A4 + zaoszczędzisz 20 zł no i chyba czasowo też będzie benefit:) w niedziele

(jeśli tak zrobisz- napisz jak poszło )

Opublikowano

no to lipa :)

Skoro tak to sugeruje:

- za Rabką w lewo na Suchą Beskidzką

- potem na Żywiec i Bielsko

- następnie przez Tychy wjedziesz na Śląsk (nie pamietam skąd wyjechałeś:) ale to już otwarta droga na północ)

Jest dalej w km - ale obejrzysz Beskid Żywiecki z bliska zamiast korka na A4 + zaoszczędzisz 20 zł no i chyba czasowo też będzie benefit:) w niedziele

(jeśli tak zrobisz- napisz jak poszło )

Dam znac jak pojechalem i jak poszlo. Konkretnie do Garwolina jade :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Kto chętny dzis na melanż wieczorno nocny ? Bo mi juz styki sie palą i musze sie zresetować

Opublikowano

Kto chętny dzis na melanż wieczorno nocny ? Bo mi juz styki sie palą i musze sie zresetować

Cza Cię Panie do jakiej grupy zapisać :)

Powitać :hi:

Opublikowano

Kto chętny dzis na melanż wieczorno nocny ? Bo mi juz styki sie palą i musze sie zresetować

Cza Cię Panie do jakiej grupy zapisać :)

Powitać :hi:

Jeszcze nie [emoji6]
Opublikowano
:wink:
Opublikowano

:hi:

Opublikowano

no to lipa :)

Skoro tak to sugeruje:

- za Rabką w lewo na Suchą Beskidzką

- potem na Żywiec i Bielsko

- następnie przez Tychy wjedziesz na Śląsk (nie pamietam skąd wyjechałeś:) ale to już otwarta droga na północ)

Jest dalej w km - ale obejrzysz Beskid Żywiecki z bliska zamiast korka na A4 + zaoszczędzisz 20 zł no i chyba czasowo też będzie benefit:) w niedziele

(jeśli tak zrobisz- napisz jak poszło )

Dziewczyna sie uparla, zeby wyjechac po sniadaniu i tak zrobilismy. Przelecialem ekspresowka przez Balice i Krakow, kawalkiem A4. Dalismy rade :kox:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Panowie, potrzebny pilnie kanal/winda/najazd samochodowy. Poratuje ktos? Doslownie na moment musze wejsc pod auto.

Opublikowano

Panowie, potrzebny pilnie kanal/winda/najazd samochodowy. Poratuje ktos? Doslownie na moment musze wejsc pod auto.

Jak coś to jestem już w Krakowie ale dzisiaj w domu będę dopiero około 21-szej.

PS: Coś narobił ?

Edytowane przez OGr

Opublikowano

Panowie, potrzebny pilnie kanal/winda/najazd samochodowy. Poratuje ktos? Doslownie na moment musze wejsc pod auto.

Radziu...

a96f6a344ee5895869be6600821f8074.jpg

Opublikowano

Panowie, potrzebny pilnie kanal/winda/najazd samochodowy. Poratuje ktos? Doslownie na moment musze wejsc pod auto.

Jak coś to jestem już w Krakowie ale dzisiaj w domu będę dopiero około 21-szej.

PS: Coś narobił ?

Powtorka z rozrywki, dolot..

Zaraz pojde zobaczyc czy dam rade go od gory spiac bo wczoraj wszystko bylo gorace i nawet nie bylo jak lapy wsadzic. Jak nie dam rady to podjade do Adriana i spytam czy beda mieli dzisiaj pare minut wolnych, jesli nie beda mieli czasu to moglbym wpasc na chwile do Ciebie?

Panowie, potrzebny pilnie kanal/winda/najazd samochodowy. Poratuje ktos? Doslownie na moment musze wejsc pod auto.

Radziu...

a96f6a344ee5895869be6600821f8074.jpg

Haha :D

Chcialem jechac wczoraj na nasz profi kanal ale niestety byly drogi pozamykane i na grzegorzeckim koledzy Boserona kazali mi sie nawrocic.

Opublikowano

Nie no jasne, wpadaj, nie ma problemu ;-) Tylko jak dojedziesz to zaś wszystko będzie gorące :/

Opublikowano

Panowie, potrzebny pilnie kanal/winda/najazd samochodowy. Poratuje ktos? Doslownie na moment musze wejsc pod auto.

Jak coś to jestem już w Krakowie ale dzisiaj w domu będę dopiero około 21-szej.

PS: Coś narobił ?

Powtorka z rozrywki, dolot..

Zaraz pojde zobaczyc czy dam rade go od gory spiac bo wczoraj wszystko bylo gorace i nawet nie bylo jak lapy wsadzic. Jak nie dam rady to podjade do Adriana i spytam czy beda mieli dzisiaj pare minut wolnych, jesli nie beda mieli czasu to moglbym wpasc na chwile do Ciebie?

Panowie, potrzebny pilnie kanal/winda/najazd samochodowy. Poratuje ktos? Doslownie na moment musze wejsc pod auto.

Radziu...

a96f6a344ee5895869be6600821f8074.jpg

Haha :D

Chcialem jechac wczoraj na nasz profi kanal ale niestety byly drogi pozamykane i na grzegorzeckim koledzy Boserona kazali mi sie nawrocic.

Trzeba było powiedzieć, że dowozisz środki żeby odkazić oddział który się zatruł :P

Opublikowano

Szkoda, ze nie zrobiles jeszcze zdjecia 'zza kulis', gdzie 10 osob stalo i sie patrzylo a tylko jeden Gabriel mi pomagal. :friends:

Koledzy..

Robert, sprawa ogarnieta, zaprowadzilem skorupe do Adriana ;)

Opublikowano

Spoko, myślałem że mnie zmotywujesz do sprawdzenia przegubu w moim aucie ;-)

Opublikowano

Widzialem wlasnie przed chwila Twoj filmik z 4 biegu, az dziw ze biegu nie wybija przy takim lataniu.

Jesli dzisiaj auto odbiore to przeciez moge wpasc z piwerkiem, nie ma problemu :)

Edytowane przez Radekst

Opublikowano

Luzik, jutro też jest dzień ;-)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.