Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak te klubowe ramki wyglądają i gdzie mozna je dostać ? :P

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

http://a4-klub.pl/index.php?/user/84754-ramzes/

napisz do tego czlowieka

Edytowane przez Radekst

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kto z Was ma srebrne B8 KR 770 cośtam z klubowymi ramkami??

ja

Opublikowano
  • Autor

Jutro Ja myśle ze spot jest normalnie :)

Opublikowano

Kto z Was ma srebrne B8 KR 770 cośtam z klubowymi ramkami??

ja

Twoje auto dziś namierzone w Pychowicach :-) Tylko nie wiem czy byłeś klientem w S-Line serwis czy w kościele parafialnym :-P Ogólnie, to mieszkam w pobliżu więc następnym razem zapraszam na kawke :hi:

f*ck MUSLIM

Edytowane przez Transitpower

Opublikowano

samochod stoi u Jacka i czeka na pompe wody wiec jeszcze troche tam bedzie. dziekuje za zaproszenie.

Opublikowano

Jak te klubowe ramki wyglądają i gdzie mozna je dostać ? :P

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

http://a4-klub.pl/index.php?/user/84754-ramzes/

napisz do tego czlowieka

Nie chodzi ten link

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Panowie mam pytanie do was, co myślicie o tej kierze http://allegro.pl/kierownica-airbag-a3-a4-a5-a6-a7-a8-q7-s-line-i6336827396.html#thumb/1 i jakie graty trzeba zeby do założyć ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

mialy sie dziac cyrki na ulicach a tu jak na razie pusciutko, nie pamietam kiedy tak elegancko sie jezdzilo.


Jak te klubowe ramki wyglądają i gdzie mozna je dostać ? :P


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

http://a4-klub.pl/index.php?/user/84754-ramzes/
napisz do tego czlowieka

Nie chodzi ten link


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Panowie mam pytanie do was, co myślicie o tej kierze http://allegro.pl/kierownica-airbag-a3-a4-a5-a6-a7-a8-q7-s-line-i6336827396.html#thumb/1 i jakie graty trzeba zeby do założyć ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

pol forum ma te kierownice, poczawszy od b5 skonczywszy na b8.

na forum masz odpowiednie dzialy w ktorych masz opisane co nalezy dolozyc/zmienic aby upchac ta kiere. Poszukaj.

Opublikowano

:hi:

mialy sie dziac cyrki na ulicach a tu jak na razie pusciutko, nie pamietam kiedy tak elegancko sie jezdzilo.

Zależy gdzie jeździsz piękny kawalerze ;)

Wczoraj wracałem z centrum o 17 to średnio było, darło się tego jak tylko tramwaj zobaczyli i wg hołotę tylko widziałem :facepalm:

Opublikowano

Ok, dzięki

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

:hi:

mialy sie dziac cyrki na ulicach a tu jak na razie pusciutko, nie pamietam kiedy tak elegancko sie jezdzilo.

Zależy gdzie jeździsz piękny kawalerze ;)

Wczoraj wracałem z centrum o 17 to średnio było, darło się tego jak tylko tramwaj zobaczyli i wg hołotę tylko widziałem :facepalm:

huta <-> dietla

huta pusta, za to na dietla jest sporo tych przyjezdnych, ale na szczescie poruszaja sie komunikacja miejska, wiec ulice przejezdne :)

ale fakt, dra mordy i gwizdaja jak tylko wysiadaja z tramwajki

Edytowane przez Radekst

Opublikowano

Takie tam..
13584721_655931221229188_614697981064876

Opublikowano

wszystko przez to ze maja bony do fast foodow

Opublikowano

Biehehe

Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

no to Panowie dziś na spocie prezentacja aktywnego układu wydechowego :)

Opublikowano

Szkoda ze nie zobacze

Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Dzieki Panowie za kameralny spocik :)

No teraz to masz Cuber porzadna RURE :decayed:

Edytowane przez Radekst

Opublikowano

Panowie podeslecie ten temat jakie graty trzeba przy wymianie kiery na ta od nowej A4 bo szukam kilka h i nie moge znaleźć [emoji85]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

:hi::ph34r:

Panowie podeslecie ten temat jakie graty trzeba przy wymianie kiery na ta od nowej A4 bo szukam kilka h i nie moge znaleźć [emoji85]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/18670-instalacja-kierownicy-multifunkcyjnej-s3-r8-tt-a4-b7/

Dzięki za VIP spot :P

Cuber fajnie Ci buczą te nowe rurki, jak wyjechałeś z galerii to jeszcze było słychać :kox:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=5&v=m0cwDwLjKQA

Edytowane przez Shadow

Opublikowano
  • Autor

Dzieki Panowie, to jest mod który sprawia że cały czas człowiek ma bana na twarzy :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.