Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak cos to pisz sms o ktorej masz czas i wpadne ;)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak cos to pisz sms o ktorej masz czas i wpadne ;)

Jutro to pewnie około 17-stej skoczę do garażu ale to się okaże jutro.

Opublikowano

Dzień d'obry :hi:

f*ck MUSLIM

Opublikowano

:hi:

Wiem, że z reguły nie odpowiadacie na takie pytania, ale czy ktoś się dziś pojawi?

Pytam ponieważ ojciec i jeden z głównych założycieli loży szyderców wyjechał na urlop i nie każdy może czuć potrzebę integracji :(

Opublikowano

Ja niestety nie dam rady. Zaś muszę podnieść auto aby wjechać do mechanika.

A tak przy okazji ? Czy osłony przegubu idzie kupić z poliuretanu albo po prostu jakieś wzmacniane ? Padają mi jak muchy :-/

Edytowane przez OGr

Opublikowano

:hi:

Wiem, że z reguły nie odpowiadacie na takie pytania, ale czy ktoś się dziś pojawi?

Pytam ponieważ ojciec i jeden z głównych założycieli loży szyderców wyjechał na urlop i nie każdy może czuć potrzebę integracji :(

mnie tez nie bedzie

Ja niestety nie dam rady. Zaś muszę podnieść auto aby wjechać do mechanika.

A tak przy okazji ? Czy osłony przegubu idzie kupić z poliuretanu albo po prostu jakieś wzmacniane ? Padają mi jak muchy :-/

jak odbiore dzisiaj auto to bede dzwonic :)

i dzieki Robert za wczorajsza pomoc ;)

Edytowane przez Radekst

Opublikowano

Spoko, ja chyba zacznę od felg, a później go podniosę ale to zasadniczo nie ma znaczenia. Powinienem siedzieć w garażu cały czas.


Jak coś to weź wkrętarkę. Może udałoby się dojść w tamto miesjce i dokręcić aby się już nie lało.

Opublikowano

o wlasnie, wezme :)

Opublikowano

Panowie, idzie gdzieś na północy Krakowa kupić taki płaskownik ? ewentualnie może być szerszy i dłuższy ;-)

http://www.castorama.pl/produkty/narzedzia-i-artykuly/artykuly-metalowe/okucia-budowlane/profile/sztanga-plaska-cezar-15-x-2-mm-2-6-m-aluminium-srebrne.html#product

Opublikowano

Moze w OBI na Bora.

Opublikowano

w Leroyu niby mają ale cieńsze :/ Podjadę zobaczę.

Edytowane przez OGr

Opublikowano

w Leroyu niby mają ale cieńsze :/ Podjadę zobaczę.

jak ja kupowalem do siebie wtedy plaskownik to mieli duzy wybor w leroy w czyzynach

Opublikowano

w Leroyu niby mają ale cieńsze :/ Podjadę zobaczę.

jak ja kupowalem do siebie wtedy plaskownik to mieli duzy wybor w leroy w czyzynach

No tam chyba skoczę właśnie. Weź tą wkrętarkę, przyda się ;-)

Opublikowano

Ok :P

Ale jak na razie jeszcze Adrian nie dzwonil, wiec nie wiem czy sie wyrobia na dzisiaj. :(

Opublikowano

Spoko loko poradzę sobie ;-)

Opublikowano

Panowie, idzie gdzieś na północy Krakowa kupić taki płaskownik ? ewentualnie może być szerszy i dłuższy ;-)

http://www.castorama.pl/produkty/narzedzia-i-artykuly/artykuly-metalowe/okucia-budowlane/profile/sztanga-plaska-cezar-15-x-2-mm-2-6-m-aluminium-srebrne.html#product

Sambud 2

Opublikowano

Witam. Wielkie podziekowania dla kolegi edraven za ogarniecie tematu z egr, dpf (poprzedni spece nie ogarneli tego jak nalezy) oraz podniesienie mocy. Dzieki jego "cierpliwosci" wszystko smiga jak nalezy. Pozdro

Wysłane z s7

Opublikowano

Powitać :hi:

Opublikowano

Witam. Wielkie podziekowania dla kolegi edraven za ogarniecie tematu z egr, dpf (poprzedni spece nie ogarneli tego jak nalezy) oraz podniesienie mocy. Dzieki jego "cierpliwosci" wszystko smiga jak nalezy. Pozdro

Wysłane z s7

Dzięki za Twoją CIERPLIWOSC !;) Pozdrowienia

Opublikowano

Czesc Pokemony

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.