Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi


Na spocie bywało że rezaliśmy rzeczy które się fizjonomom nie śniły...

no to fajnie sobie tam dogadzacie na tych spotach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Powitać :hi:

Ścięta z dołu zdecydowanie lepiej wygląda :wink: Nie wiem czy Ci multi zadziała z B8 bezpieczniej było by poszukać kiery z audi tt s3 taką z chromem

d6e74ee4c0200c7c3c98d6990bc9750a.jpg

Napisz do siemiana on może mieć coś na 'magazynie' [emoji6]

Edytowane przez D4NTE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomógł by mi ktoś z podpieciem tej kiery ? Przy b7 ?

Przyjedź najpierw na spota. Daj się poznać, itp. A nie oczekuj że od razu po zalogowaniu na forum, ktoś Ci będzie pomagał. Nie od tego jest to forum i spoty.

Spokojnie. Na spocie bywało że rezaliśmy rzeczy które się fizjonomom nie śniły...

No popatrz... Napisałeś tego posta i cisza. Ale jak ja napisałem kiedyś dokładnie to samo komuś innemu, to wojna kilka dni trwała... :facepalm:

f*ck MUSLIM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomógł by mi ktoś z podpieciem tej kiery ? Przy b7 ?

Przyjedź najpierw na spota. Daj się poznać, itp. A nie oczekuj że od razu po zalogowaniu na forum, ktoś Ci będzie pomagał. Nie od tego jest to forum i spoty.

Spokojnie. Na spocie bywało że rezaliśmy rzeczy które się fizjonomom nie śniły...

No popatrz... Napisałeś tego posta i cisza. Ale jak ja napisałem kiedyś dokładnie to samo komuś innemu, to wojna kilka dni trwała... :facepalm:

ha! ja przyznam szczerze, ze dopiero teraz zobaczylem ze to lennox napisal. jak to przeczytalem, nie zwrocilem uwagi na nick i myslalem ze to Ty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. :bry:

Wybieram sie do Bialki Tatrzanskiej wlasnie i moje pytanie : czy czynna juz jest obwodnica Krakowa? Jak najlepiej objechac Krakow przez te SDM? :wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomógł by mi ktoś z podpieciem tej kiery ? Przy b7 ?

Przyjedź najpierw na spota. Daj się poznać, itp. A nie oczekuj że od razu po zalogowaniu na forum, ktoś Ci będzie pomagał. Nie od tego jest to forum i spoty.

Spokojnie. Na spocie bywało że rezaliśmy rzeczy które się fizjonomom nie śniły...

No popatrz... Napisałeś tego posta i cisza. Ale jak ja napisałem kiedyś dokładnie to samo komuś innemu, to wojna kilka dni trwała... :facepalm:

f*ck MUSLIM

Mario wakacje są... [emoji12] [emoji6]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakieś 20 minut temu była przejezdna autostarda w obu kierunkach - ale nie widze powodu dla którego miałby tam byc korek

Kraków w ciągu najbliższych 6 godzin objeżdżaj autostradą - Pielgrzymi idą na Błonia na powitanie Franciszka (pozamykane ulice koło Błoń) - impact na inne obszary Krakowa !

Potem będą wracać więc historia się powtórzy.

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomógł by mi ktoś z podpieciem tej kiery ? Przy b7 ?

Przyjedź najpierw na spota. Daj się poznać, itp. A nie oczekuj że od razu po zalogowaniu na forum, ktoś Ci będzie pomagał. Nie od tego jest to forum i spoty.

Spokojnie. Na spocie bywało że rezaliśmy rzeczy które się fizjonomom nie śniły...

Myslalem ze jestes koleżeński

P.S. ŚDM i love it !

f43fedf229efbf39f604191b9a8131d6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakieś 20 minut temu była przejezdna autostarda w obu kierunkach - ale nie widze powodu dla którego miałby tam byc korek

Kraków w ciągu najbliższych 6 godzin objeżdżaj autostradą - Pielgrzymi idą na Błonia na powitanie Franciszka (pozamykane ulice koło Błoń) - impact na inne obszary Krakowa !

Potem będą wracać więc historia się powtórzy.

powodzenia

Dzieki wielkie :grin: Objechalem i dalem rade, szkoda tylko, ze taka pogoda na moj urlop :(:D

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzymajcie się tam w krakufku i okolicach

właśnie w RMF podali że znowu zmiana planów

helikopter be, transport kołowy wygrywa

współczucia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:


Myslalem ze jestes koleżeński

Udało Ci się?

Edytowane przez lennox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzymajcie się tam w krakufku i okolicach

właśnie w RMF podali że znowu zmiana planów

helikopter be, transport kołowy wygrywa

współczucia

W niedziele to sopiero bedzie sie dzialo. Wlasnie wtedy kolo poludnoa bede przejezdzac przez Krakow. Idzie to jakos objechac? Wtedy tez jest zakonczenie SDM :/

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli będziesz wracał z Tatr w niedzielę - to wracaj tak jak jechałeś , (autostradą objązd) bo pielgrzymi będą w Brzegach - powinno jeszcze być OK.

Ale jeśli masz zamiar wracać po 14-15 to zrezygnuj ! Zaczną sie powroty do domu wielkiej masy ludzi - na pewno zablokują wszystkie drogi w tym autostradę na 100% i utkniesz na kilka godzin -unikaj autostrady jak ognia :)

Ostateczność to odbicie z Zakopianki na Wadowice i dalsza improwizacja.

(pod żadnym pozorem nie wolno jechać w okolice Krakowa po 14) - takie jest moje przewidywanie.

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sie właśnie zastanawiam jak wracać do Krakowa. Czy pchać się na wieczór w Niedzielę czy jednak nie wyjechać o 2-3 rano i dojechać około 7-8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema mordy :D

Pomogłby ktoś z Kraka ? Podpiąć kompa i sprwdzić co tam siedzi. Jakieś logi itd.

Oczywiście nie za free.

http://olx.pl/oferta/seat-altea-xl-CID5-IDg3ZlP.html#795ed57d54

Edytowane przez MAGIC87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli będziesz wracał z Tatr w niedzielę - to wracaj tak jak jechałeś , (autostradą objązd) bo pielgrzymi będą w Brzegach - powinno jeszcze być OK.

Ale jeśli masz zamiar wracać po 14-15 to zrezygnuj ! Zaczną sie powroty do domu wielkiej masy ludzi - na pewno zablokują wszystkie drogi w tym autostradę na 100% i utkniesz na kilka godzin -unikaj autostrady jak ognia :)

Ostateczność to odbicie z Zakopianki na Wadowice i dalsza improwizacja.

(pod żadnym pozorem nie wolno jechać w okolice Krakowa po 14) - takie jest moje przewidywanie.

powodzenia

No ja wlasnie bede wracac kolo 14-15 w strone Wawy :kwasny:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to lipa :)

Skoro tak to sugeruje:

- za Rabką w lewo na Suchą Beskidzką

- potem na Żywiec i Bielsko

- następnie przez Tychy wjedziesz na Śląsk (nie pamietam skąd wyjechałeś:) ale to już otwarta droga na północ)

Jest dalej w km - ale obejrzysz Beskid Żywiecki z bliska zamiast korka na A4 + zaoszczędzisz 20 zł no i chyba czasowo też będzie benefit:) w niedziele

(jeśli tak zrobisz- napisz jak poszło )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to lipa :)

Skoro tak to sugeruje:

- za Rabką w lewo na Suchą Beskidzką

- potem na Żywiec i Bielsko

- następnie przez Tychy wjedziesz na Śląsk (nie pamietam skąd wyjechałeś:) ale to już otwarta droga na północ)

Jest dalej w km - ale obejrzysz Beskid Żywiecki z bliska zamiast korka na A4 + zaoszczędzisz 20 zł no i chyba czasowo też będzie benefit:) w niedziele

(jeśli tak zrobisz- napisz jak poszło )

Dam znac jak pojechalem i jak poszlo. Konkretnie do Garwolina jade :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...