Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W polifcie jest na 49 jest chwilowy ale w przedliftach niestety nie wiem. W A3 nie mam wogóle, jest tylko ten licznikowy.

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W polifcie jest na 49 jest chwilowy ale w przedliftach niestety nie wiem. W A3 nie mam wogóle, jest tylko ten licznikowy.

z tego mi sie kojarzy w przedlifcie ten sam kanał będzie albo 51

Edytowane przez radimm

Opublikowano

Tam pod belką ? To zderzak chyba zrzucałeś.

Ty sobie lepiej sprawdzaj temperaturę płyunu chłodniczego bo ja przy 240 miałem 107C i zdębiałem.

przeciez to jest normalna temperatura.

jakie robiles stezenie plynu i wody?

Opublikowano

W polifcie jest na 49 jest chwilowy ale w przedliftach niestety nie wiem. W A3 nie mam wogóle, jest tylko ten licznikowy.

z tego mi sie kojarzy w przedlifcie ten sam kanał będzie albo 51

U mnie 51 jest ten z licznika i coś kojarzę że w przedlifcie właśnie było na odwrót.

Tam pod belką ? To zderzak chyba zrzucałeś.

Ty sobie lepiej sprawdzaj temperaturę płyunu chłodniczego bo ja przy 240 miałem 107C i zdębiałem.

przeciez to jest normalna temperatura.

jakie robiles stezenie plynu i wody?

Normalne ? No nie wiem ;-) A stężenie robiłem według zaleceń, nie pamiętam już teraz.

Opublikowano

Radek 200-220 dłuższa jazda ? Nie boisz sie starym autem jeździć z takimi prędkościami ze Ci coś odpadnie zwłaszcza ze co chwile coś Ci spada i sie psuje ? Igrasz z życiem .... Pomysl co by było przy wystrzale opony ....

Zreszta nie bede matkował ,

Ktoś dzis chętny na derbowy meczyk u mnie ? Zapraszam

Zdrowie [emoji379]

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Dzień dobry:)

Opublikowano

Powitać przy niedzieli

Edytowane przez boseron

Opublikowano

Kerczi sklep z częściami ma na Wąwozowej? Potrzebuje kompletu żarówek H7;)

Opublikowano

Radek 200-220 dłuższa jazda ? Nie boisz sie starym autem jeździć z takimi prędkościami ze Ci coś odpadnie zwłaszcza ze co chwile coś Ci spada i sie psuje ? Igrasz z życiem .... Pomysl co by było przy wystrzale opony ....

Zreszta nie bede matkował ,

Ktoś dzis chętny na derbowy meczyk u mnie ? Zapraszam

Zdrowie [emoji379]

Przeca on ma nówki opony.

Opublikowano

:hi:

Pany ma ktoś kogoś kto handluje motorami/skuterami?

Opublikowano

Jutro spocik jest ? Chciałbym poznać was [emoji39][emoji39][emoji48]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Oczywiście, że jest :)

Opublikowano

Może i mi się uda jutro pojawić

Opublikowano

To i ja w koncu postaram sie wpaść i przywitać :)

Tapniete z SGS7

Opublikowano
  • Autor

Siemka Ludziska :)

Oj Ja dopiero na spocie bede za Tydzień .....

Pozdro z Chorwacji

Opublikowano

O, Ojciec Dyrektor dopiero wytrzezwial? :decayed:

Opublikowano

Siemka Ludziska :)

Oj Ja dopiero na spocie bede za Tydzień .....

Pozdro z Chorwacji

Rozumiem ze celowo rozciągasz tekst na stronie zeby było go wiecej [emoji12]

Jak droga na Chorwację bo słyszałem ze dużo remontów w Austrii i korki na granicach ?

Opublikowano

Witam

Potrzebuje kupić lub zrobić na zamówienie pierścienie centrujące nietypowe bo z felgi 82,1 mm na piastę 57,1.

Macie jakieś namiary na sensownych ludzi? Jak tak to poproszę priv. Dzięki

Opublikowano

Dzieki za spota ! :)

Tapniete z SGS7

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.