Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Panowie prośba o pomoc. poszukiwane mieszkanie dla dwóch studentek do wynajęcia. lokalizacja jak najbliżej Akademii Krakowskiej Frycza Modrzewskiego .Proszę o informacje.

pozdrawiam

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam

Potrzebuje kupić lub zrobić na zamówienie pierścienie centrujące nietypowe bo z felgi 82,1 mm na piastę 57,1.

Macie jakieś namiary na sensownych ludzi? Jak tak to poproszę priv. Dzięki

Walerego Sławka EXTREMO

Opublikowano

Witam

Potrzebuje kupić lub zrobić na zamówienie pierścienie centrujące nietypowe bo z felgi 82,1 mm na piastę 57,1.

Macie jakieś namiary na sensownych ludzi? Jak tak to poproszę priv. Dzięki

Walerego Sławka EXTREMO

Dzięki i jeszcze na miejscu, mam do nich 10 minut na butach ;)

Edytowane przez Marcin_K

Opublikowano
  • Autor

Jak droga na Chorwację bo słyszałem ze dużo remontów w Austrii i korki na granicach ?

Łukaszku , Ja do Cro jade przez Chyżne , Bańska , Sahy, Budapeszt , Zagrzeb , wyspa Vir

Wczoraj wyjechałem o 18-40 z wyspy Vir a w Kraku byłem o 6-09:) wiem że od Sahy jest lekka męczarnia przez Slovakie no ale i tak dobry czas :)

Raz jechałem przez Wiedeń i Slowenia i nigdy wiecej ..... moze trafiłem na zły moment ale jechałem 17 godzin

Opublikowano

Bry :hi:

Opublikowano

Raz jechałem przez Wiedeń i Slowenia i nigdy wiecej ..... moze trafiłem na zły moment ale jechałem 17 godzin

jechalem w tamtym roku przez wieden i slowenie, w jedna strone 17h, w druga 14h..

Chlopy, gdyby mial ktos do sprzedania jakies telefony to pisac na PW lub SMS.

Ale same konkrety, co i za ile.

Opublikowano

Raz jechałem przez Wiedeń i Slowenia i nigdy wiecej ..... moze trafiłem na zły moment ale jechałem 17 godzin

jechalem w tamtym roku przez wieden i slowenie, w jedna strone 17h, w druga 14h..

Chlopy, gdyby mial ktos do sprzedania jakies telefony to pisac na PW lub SMS.

Ale same konkrety, co i za ile.

Ja bym miał S4 na wymianę na S6, oczywiście z moją dopłatą :P

Opublikowano

w tej chwili nie mam S6, sprzedalem w tamtym tygodniu, ale moge odkupic S4 :)

Opublikowano

Bry :hi:

Bry :) Przypomnisz mi namiar na ten warsztat w Krakowie gdzie hamulce z S4 bym zamontował ? :) Ew ktoś inny poleci ?

Opublikowano

Bry :hi:

Bry :) Przypomnisz mi namiar na ten warsztat w Krakowie gdzie hamulce z S4 bym zamontował ? :) Ew ktoś inny poleci ?

Mobil-tech.pl

Opublikowano

Bry :hi:

Bry :) Przypomnisz mi namiar na ten warsztat w Krakowie gdzie hamulce z S4 bym zamontował ? :) Ew ktoś inny poleci ?

Mobil-tech.pl

to nie Ci od walkow rozrzadu, ktorzy robili lukaszowi samochod? :)

Opublikowano

O ile dobrze pamietam, to Krzysiek wspominał coś o warsztacie na Mokra 2A. JanCar sie to chyba nazywa. Byłem tam 2 razy u Janusza ze swoją B5 i sobie chwaliłem. Tylko dojazd miałem tam fatalny.

Opublikowano

Bry :hi:

Bry :) Przypomnisz mi namiar na ten warsztat w Krakowie gdzie hamulce z S4 bym zamontował ? :) Ew ktoś inny poleci ?

Mobil-tech.pl

to nie Ci od walkow rozrzadu, ktorzy robili lukaszowi samochod? :)

Nie wiem, robię tam swoje auta i polecam. Moje heble z S4 też zakładali.

Opublikowano

tez tam robie swojego i rowniez polecam

Opublikowano

To są ci od wałków Lukasza ;)

Ci na Piaskach to

Speed serwis, Mokra 2A. 504005569

Opublikowano

A co z tymi wałkami było że tak od nich gonicie ?

Opublikowano

w tej chwili nie mam S6, sprzedalem w tamtym tygodniu, ale moge odkupic S4 :)

Możesz napisać na PW za ile sprzedałeś ? :) Nowy używany?

Mogę Ci go sprzedać jak kupię S6 :)

Edytowane przez leewang

Opublikowano

uzywany w idealnym stanie z nowymi akcesoriami 1350zl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.