Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gdzie można składać podania o rezygnacji z odbioru TVP??

czerwony guzik na pilocie do TV ;)

Dokładnie ;)

Przecież nikt Cie nie zmusza do włączania tego programu

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Niech robi, mamy wolny rynek.

Opublikowano

gdzie można składać podania o rezygnacji z odbioru TVP??

czerwony guzik na pilocie do TV ;)

tak tylko czerwony guzik nie zwalnia cię z płacenia abonamentu RTV, który zaraz będzie automatem doliczany do rachunków za prąd

Opublikowano

gdzie można składać podania o rezygnacji z odbioru TVP??

czerwony guzik na pilocie do TV ;)

tak tylko czerwony guzik nie zwalnia cię z płacenia abonamentu RTV, który zaraz będzie automatem doliczany do rachunków za prąd

Ale abonament RTV nie jest tylko za TVP1

Opublikowano

tak tylko jeszcze za tvp2, tvpinfo, tvp polonia i tego typu narodowe media, w których dzieje się to samo co w tvp1. Stacje komercyjne chyba nie mają z niego nic.

Zresztą nieważne, ciach temat.

Edytowane przez Lukasz_mk2

Opublikowano

Powitać :hi:

Nic nam nie dołożą do rachunków za prąd :wink:

Opublikowano

No to lecim :)

20160901_124250.jpg

Opublikowano

No to lecim :)

20160901_124250.jpg

Kiedy wracasz ? :D

Opublikowano

No to lecim :)

20160901_124250.jpg

gdzie lecisz bo zdjęcie małe i biletu nie widać??

Opublikowano

No to lecim :)

20160901_124250.jpg

gdzie lecisz bo zdjęcie małe i biletu nie widać??

Pewnie do Radomia leci po auto...

Opublikowano

No to lecim :)

20160901_124250.jpg

gdzie lecisz bo zdjęcie małe i biletu nie widać??

Pewnie do Radomia leci po auto...

Przecież to fotomontaż. Malwina poleciała sama gdzieś na wycieczkę, a młodemu żal ściska i się Photoshopem bawi. :grin:

Edytowane przez lennox

Opublikowano

Malwina poleciała sama gdzieś na wycieczkę

to jest Honorata!! :decayed::decayed:
Opublikowano

No to lecim :)

20160901_124250.jpg

-----> Kierunek Będzin!

Opublikowano

Raczej Sosnowiec :grin:

f*ck MUSLIM

Opublikowano

To jest Malwina ? Cholera na trzeźwo jej nie poznałem.

Opublikowano

Witam

Panowie ma ktoś jakąś sprawdzoną metodę na odkręcenie lampki oświetlenia rejestracji w avancie? Mogło być tak że do tej pory nikt jej nie ruszał a minęło 15 lat ;)

Opublikowano

No to lecim :)

20160901_124250.jpg

Kiedy wracasz ? :D

09.09 :P

gdzie lecisz bo zdjęcie małe i biletu nie widać??

Teneryfa, wlasnie weszlismy do hotelu :)

Powiem tak - na Chorwacji jest super, ale to co tu sie dzieje to jest zupelnie inny swiat, przezajebiscie jest ;)

Pewnie do Radomia leci po auto...

Do Nosba, zrobic swapa.

To jest Malwina ? Cholera na trzeźwo jej nie poznałem.

Zaraz jej powiem :D
Opublikowano

Powiedz jej jak wrócicie, po cholerę ja będziesz denerwował na początku wycieczki [emoji39]

Opublikowano

Pewnie do Radomia leci po auto...

Do Nosba, zrobic swapa.

Świetny wybór. Polecam :D
Opublikowano

Powiedz jej jak wrócicie, po cholerę ja będziesz denerwował na początku wycieczki [emoji39]

W przyszlym roku w bukowinie juz nie zatanczycie razem i flachy sie tez nie napijecie :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.