Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kolor dobry dla pracowników cementowni

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Boseron dawno chyba nie miałeś kłopotów z autem. Jak beta jeździ dobrze to proponuję Ci dać sobie spokój ze zmianami :-) Poza tym kiedyś mówiłeś że potrzebujesz duże auto dla dzieci to w CC chyba trochę mały otwór drzwiowy, do X3 można dzieci wrzucać z rozpędu ;-)

BTW

Panowie rezał ktoś może w B6 wyłącznik poduszki pasażera?

Edytowane przez ruks

Opublikowano

BOSERON, podchodzisz jak pies do jeża. Działaj i już bo i tak się napaliles na zmianę

Lepiej na zimne dmuchać i zdecydować sie po przemyśleniu tematu nie pochopnie bo nigdy tego nie robię , to chyba dobrze ze jestem ostrożny

Mam tego paska do jutra na testy i moge go wziasc na spota

Opublikowano

Mam tego paska do jutra na testy i moge go wziasc na spota

Miałeś zajechać do mnie :-)

Opublikowano

Dopiero go wziąłem a Córka ze szkoły sama sie nie odbierze :)

Opublikowano

To przyjedź później do mnie :-)

Opublikowano

Gdzie ?

Opublikowano

Pod blok

Opublikowano
  • Autor

Deante nie tylko RS-y ...... :)

http://otomoto.pl/oferta/audi-a6-audi-a6-3-0-tdi-326-km-s-line-quattro-2016r-model17-gwar-5lat-ID6ywL33.html

http://otomoto.pl/oferta/audi-a7-sportback-3-0-tdi-competition-quattro-326-km-tiptronic-demo-ID6ywCvx.html

ten kolor widziałem live ,miażdży mnie strasznie ehhhh

ps. Tak Czy siak Czarny najlepszy ;)


BOSERON, podchodzisz jak pies do jeża. Działaj i już bo i tak się napaliles na zmianę

Lepiej na zimne dmuchać i zdecydować sie po przemyśleniu tematu nie pochopnie bo nigdy tego nie robię , to chyba dobrze ze jestem ostrożny

hahahahaha padłem :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Boseron bierz cc. Kto nie ryzykuje nie pije szampana

Opublikowano

Koledzy.... zupełnie na powaznie dziękuje za sprawdzenie paska , dzieki Wam zaoszczędziłem 40 koła :) nie ma jak Koledzy

Opublikowano
  • Autor

Boseron bierz cc. Kto nie ryzykuje nie pije szampana

w tym przypadku Ramzesku to, to CC się nie nadaje aby aż tak ryzykować....

dzięki za spota.....

Opublikowano

Boseron bierz cc. Kto nie ryzykuje nie pije szampana

Technicznie sprawny jednak przynajmniej w połowie malowany niestety :/
Opublikowano

Przebieg też w połowie prawdziwy :polew:

Opublikowano

Bo przebieg był liczony tylko od strony kierowcy

Opublikowano

Dzień dobry .... co by tu dzis przetestować , na placu stoi jeszcze ze sto samochodów [emoji6] ale jakby odrzucić te nie bite i nie kręcone to by trza było wyjsć hahahaha

Opublikowano

:hi:

dzięki za spota.


Dzień dobry .... co by tu dzis przetestować , na placu stoi jeszcze ze sto samochodów ale jakby odrzucić te nie bite i nie kręcone to by trza było wyjsć hahahaha

Co z tym CC? Czemu nie kupujesz?

Są dwie opcje: albo jest igła i kuzyn dodał ze 150tyś przebiegu żeby dać Ci igłę auto za pół darmo a Ty łaski nie potrzebujesz...

Albo jest gorszy niż Twoje byłe B8 czyli total strucel, parch do potęgi.

O co chodzi? :wink:

Opublikowano
  • Autor
Technicznie sprawny jednak przynajmniej w połowie malowany niestety :/

no nie tak do końca :) i nie w połowie tylko praktycznie cały i nie malowany a naprawiany i lakierowany :)

Opublikowano

kolejnym problemem jest jeszcze to, ze trzeba go szpachlowac i malowac raz jeszcze, bo niestety blacharka jest w nie najlepszym stanie

Edytowane przez Radekst

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.