Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Siemka :hi:
Zawartość dodana 4 minutes later hehe rozrzut niczym z AK47 :decayed::polew: 

Zapraszam na strzelnice , dystans polowe z mojego czyli 10 m , jak połowa wejdzie w cel bede gratulował [emoji4]
Wbrew pozorom nie jest łatwo strzelać z broni palnej , odrzut jest spory i potrzeba praktyki . Uwierz mi ze mój wynik jest bardzo dobry
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zapraszam na strzelnice , dystans polowe z mojego czyli 10 m , jak połowa wejdzie w cel bede gratulował [emoji4]
Wbrew pozorom nie jest łatwo strzelać z broni palnej , odrzut jest spory i potrzeba praktyki . Uwierz mi ze mój wynik jest bardzo dobry


Kiedy i gdzie? Ja chętnie potrenuje :-)
A propos AK47 to jak dla mnie strzelając nie serią tylko pojedyńczo celność o wiele lepsza niż z broni krótkiej. Do niej mam chyba za słabe kciuki bo znosi na lewo ;-)

Poleciało z pokładu lotniskowca

Opublikowano

Siema, kto u nas naprawia laptopy ?

Opublikowano
Siema, kto u nas naprawia laptopy ?


JUREK
Opublikowano


JUREK


Ale on jest wiecznie zajęty
Opublikowano


Ale on jest wiecznie zajęty



To Kerczi
Opublikowano



To Kerczi


A ten wiecznie na wakacjach [emoji23]
Opublikowano

To OGR

Opublikowano

Dzięki

Opublikowano

:hi: 

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Panowie, będzie ktoś dzisiaj kto mógłby mi wytłumaczyć co robie nie tak z ustawieniem google w mmi 3g bez sim? ;D

Wywalam się na etapie instalowania skryptu przez karte SD - wogóle nie reaguje mmi na skrypt.

Opublikowano
19 godzin temu, KERCZI napisał:

 

 


Wszystkie swoje auta tam maluje...kilka osób z forum również...mieli autoryzacje Opla kiedyś

 

 

zapomniałeś jeszcze dodać , że jajka też

Opublikowano
  • Autor

Maluje to sie jajka na wielkanoc a nie samochody ;)

 

 

Opublikowano
17 minut temu, Cuber napisał:

Maluje to sie jajka na wielkanoc a nie samochody ;)

 

 

co roku tam sobie je właśnie maluje

Zuzia mówiła że mu je tam pięknie malują

Edytowane przez FANTOMAS

Opublikowano

Panowie jest do sprzedania A4 B7 sedan 2.0TFSI z 2007 roku. Samochód przywieziony w 2008 roku z USA, od nowości jeden właściciel. Samochód bezwypadkowy, przebieg 76 tyś. km. Auto jeździ i wygląda jak nowe. Jak coś to zapraszam na PW

Edytowane przez Krumak

Opublikowano

Ruks z Toba to moge jechac na strzelnice w pasterniku i masz racje AK 47 to bardzo celna jednostka broni , nawet z dużych odległości

Opublikowano
2 godziny temu, Krumak napisał:

Panowie jest do sprzedania A4 B7 sedan 2.0TFSI z 2007 roku. Samochód przywieziony w 2008 roku z USA, od nowości jeden właściciel. Samochód bezwypadkowy, przebieg 76 tyś. km. Auto jeździ i wygląda jak nowe. Jak coś to zapraszam na PW

:hi:

 

Szkoda że nie B6 szukam ładnej B6  w sedanie w PB najlepiej 2l jakby ktoś coś miał to pisać 

Opublikowano
22 minuty temu, gucio07 napisał:

Szkoda że nie B6 szukam ładnej B6  w sedanie w PB najlepiej 2l jakby ktoś coś miał to pisać 

"2.0 PB" i "ładna" to w B6 nie idzie w parze...

Zawartość dodana 0 minutes later

Dzisiejsza przymiarka... niestety w serwisie zabrakło pierścieni centrujących :facepalm:

2017_03_07_15_05_15_1.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.