Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Sorry ale to Twój dymi i śmierdzi za nim olejem ;)

 

 

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie, potrzebuję pomocy z PD w moim B6. 

Wiem, że mamy od tego odpowiedni dział, ale wolałbym chyba z kimś pogadać np. na spocie i wtedy zrobić komplet logów.

Będzie ktoś na najbliższym spocie i będzie mógł pomóc?

Opublikowano
5 godzin temu, Cuber napisał:

Sorry ale to Twój dymi i śmierdzi za nim olejem ;)

 

 

idz se zobacz czy ci miska nie leje

 

 

ten system to autentycznie wymyślili pod złodziei

http://www.dailymotion.com/video/x5ewkg0_0eed4da6ffdaf91a52ccbf23d5dcdb56_auto

Opublikowano

Poszlo im szybciej niz z b5tka :decayed:

Opublikowano

Powitać :hi:

Opublikowano

Panowie, taka sytuacja - wystawilem auto na allegro i gosc kliknal kup teraz bez wczesniejszego kontaktu i ogledzin. Dzwonilem do typa i pisalem - brak odpowiedzi z jego strony. Czy musze czekac 7 dni az hrabia sie odezwie i dopiero po tym czasie bede mogl sprzedac auto komus innemu? 

Opublikowano

Nie. Miałem to samo.

Tylko w kategorii ogloszenia samochody i domy/mieszkania/dzialki nie jest to wiążące. Poczytaj regulamin. Moim zdaniem możesz wystawiać spokojnie i napisać o zwrot kasy za wystawienie bo koleś nie kupił.

Opublikowano
Panowie, taka sytuacja - wystawilem auto na allegro i gosc kliknal kup teraz bez wczesniejszego kontaktu i ogledzin. Dzwonilem do typa i pisalem - brak odpowiedzi z jego strony. Czy musze czekac 7 dni az hrabia sie odezwie i dopiero po tym czasie bede mogl sprzedac auto komus innemu? 



Doczytaj regulamin, sprzedaż samochodu na Allegro to już nie umowa kupna sprzedaży a tylko forma ogłoszenia, zmienili to jakiś czas temu, bo było dużo problemów z blednie wystawionymi aukcjami typu furka za 29zl. Spokojnie możesz sprzedać komuś innemu.
Zawartość dodana 0 minutes later
Nie. Miałem to samo.
Tylko w kategorii ogloszenia samochody i domy/mieszkania/dzialki nie jest to wiążące. Poczytaj regulamin. Moim zdaniem możesz wystawiać spokojnie i napisać o zwrot kasy za wystawienie bo koleś nie kupił.



+100
Opublikowano

Panowie laptop tak do 4Kzł co polecacie. 

Opublikowano
Panowie laptop tak do 4Kzł co polecacie. 



Rozumiem ze Japko odpada...

Lenovo i może Ew. Dell

Ale ja skupilbym się na Lenovo
Opublikowano

siemanko :wink:

Opublikowano
52 minuty temu, FANTOMAS napisał:

Panowie laptop tak do 4Kzł co polecacie. 

Napisz coś więcej. To tak jakbyś napisał "Jakie auto polecacie do 40kPLN?".

......

Dacie logan :P

Opublikowano

Jak mnie wkurr...... to nowe forum :angry:

Już chyba cztery razy pisałem posta.

Czy wy też tak macie po zmianie forum , że piszecie coś i np. klepiąc polski znak puszczając alt nagle zazancza wam wszystko i po wciśnięciu dowolnego innego kalwisz kasuje cały tekst. Muszę pisać dukając literka po literce i patrzeć co się dzieje na ekranie. Tak mam tylko tu na tym nowym forum. Wcześniej czegoś takiego nie było. Przed chwilą uadło mi się napisać cały post wcisnąłem dodaj odpowiedź a posta nie ma :angry:.

 

To ma być laptok dla córy.
Generalnie japcok też może być ale w tej kwocie nic sprzętowo nic ciekawego nie widzę.
Też mi polecali Lenovo np. taki model  Lenovo Z51-70 i7-5500U

Lennox a co tu opisywać ma być napasiony. Chcę kupić laptop do 4K który będzie miał najlepszy stosunek ceny do wypasu.
Jakby Dacie składali tak jak laptopy tj. silnik do porsche wnętrze od Audi układ jezdny od Forda RSa itd. to Dacie też bym łyknął.

 

no kurr..... w końcu się udało 

Edytowane przez FANTOMAS

Opublikowano
  • Autor
40 minut temu, FANTOMAS napisał:

Jak mnie wkurr...... to nowe forum :angry:

Już chyba cztery razy pisałem posta.

Czy wy też tak macie po zmianie forum , że piszecie coś i np. klepiąc polski znak puszczając alt nagle zazancza wam wszystko i po wciśnięciu dowolnego innego kalwisz kasuje cały tekst. Muszę pisać dukając literka po literce i patrzeć co się dzieje na ekranie. Tak mam tylko tu na tym nowym forum. Wcześniej czegoś takiego nie było. Przed chwilą uadło mi się napisać cały post wcisnąłem dodaj odpowiedź a posta nie ma :angry:.

 

 

 

no kurr..... w końcu się udało 

hhahhahaha mam to samo a raczej miałem ...... chciałem odpisać kiedy Lennoxowi ale po 4 próbie się poddałem :) 

Opublikowano

 

6 minut temu, Cuber napisał:

hhahhahaha mam to samo a raczej miałem ...... chciałem odpisać kiedy Lennoxowi ale po 4 próbie się poddałem :) 

i co zrobiłeś co to było bo piszesz , że miałeś czyli rozumiem , że już nie masz ?

pewnie pomogło , że przestałeś pisać posty na nokli

Opublikowano
  • Autor

Przestalem pisac polskie znaki........... :)

Opublikowano
2 minuty temu, Cuber napisał:

Przestalem pisac polskie znaki........... :)

taki z ciebie Polak a 500+ też wypełniałeś bez polskich znaków naśle na ciebie ONR ty Tusku 

Opublikowano
  • Autor

hahahahah nasyłaj i pozdrów ich od mła ;) 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.