Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
7 minut temu, Vixen napisał:

tak mysle o gwincie tylko po to żeby ładnie spasować z felga bude , bo z eibachem to trafisz jak w totolotka , nie nie chce naciągów i innych bzdetow , chce trochę komfortu , po to kupiłem b6 żeby go zaznać i nie chce za bardzo tego tracic , auto jako takie mocne jest i jeżdżę szybko ale już chyba za stary jestem na glebe, spasy itp w drugim aucie mi wystarczy 17x8 naciagniete 195/40 i gwint max w dol bez helperow , do zapitalania na rownych drogach idealne ale audi muszę mieć uniwersalne do jazdy w każdych warunkach miejskich itp dziecko chce mieć cale i zdrowe nie wytrzepane :)

macie jakies informacje na temat produktow AP ? lub polecacie jakis gwint w kwocie do 2,5k? w astrze mam mts nie nazekam jest ok ale beton jak ....

to jak sprawa tak wyglada to kup 18. 8,5j et 35, wez do tego gume 225/40 i bedziesz zadowolony

odnośnie gwintu. ja kupiłem używany KW. zrobiłem na nim ok 30 tys km i nie robiłem nic, poza tulejkami w wahaczu (lecz u mnie była dobra gleba i naciag). o AP różne opinie słyszałem. lepiej kupić używke z gornej półki

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a7aef7b91cffb26fcbf568599ef906fa.jpg
Taka jazda mi juz nie pasuje w b6 [emoji16]

Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

z gwintem jest tyle fajnie że ustawisz sobie tak, ile bedziesz uważał za słuszne :wink: 

Opublikowano

dlatego chce gwint , ale w miare komfortowego nie betonowatego jak np mts aczkolwiek porownujac je z TA technix to MTS jest mieki xD ale nigdy wiecej TA....
na mts nie nazekam w astrze fajny zawias stretowy, ale za betonowaty , wlasnie czytam o AP niby fajne itp ale lubia wylac chwile po gwarancji ehh
dobre opinie znalazlem na temat  Vogtlanda 

Opublikowano

KW, HR albo Weitec :wink: z tego bym szukał używki

Opublikowano

Vogtland jest podobno na podzespolach i licencji koni hmm tylko nie moge nic w polszy znalesc:P

Opublikowano

Ja w swojej B6 miałem Ta technix i bardzo był komfortowy. Któryś chłopak sprzedawał na forum gwinty ale nie pamiętam nicka. Popytaj B6 division

 

Co do felg do B6 fajnie upchasz 18 8.5j et 29 z A5 :wink:

7466817c7c50c44c24bef3afc2de25d0.jpg

 

Jakby co mam takie na sell

 

87cdbe89fbf749491c6c33329fbff658.jpg

 

 Na zawiasie 1ba

79b6ce4b9e52f125de27416e6d618531.jpg

 

Na gwincie

835662bf95b7e7649b21c7c246b38db2.jpg

 

 

 

Opublikowano

A mnie sie Suarez podoba za waleczność i spryt na boisku , upadać na karnego tez trzeba umieć

Opublikowano
A mnie sie Suarez podoba za waleczność i spryt na boisku , upadać na karnego tez trzeba umieć



BOSERON ale nie grał w Wiśle a potem w Wiśle jak Ty, ewentualnie w Osęę w hrabstwie Tusąą
Opublikowano
2 godziny temu, KERCZI napisał:

 

 


BOSERON ale nie grał w Wiśle a potem w Wiśle jak Ty, ewentualnie w Osęę w hrabstwie Tusąą

Odstaw to co pijesz, byle szybko.

Opublikowano

:hi: powitać :kawa:

w końcu piątek :-)

Opublikowano

Dzien jak kazdy inny :)

Opublikowano
Odstaw to co pijesz, byle szybko.



Zapytaj się Boskiego gdzie grał jak był młody to sam zrozumiesz ze to nie ja piłem a On :-)
Opublikowano

:hi:

Opublikowano
  • Autor

Siemandero :) 

Opublikowano



Zapytaj się Boskiego gdzie grał jak był młody to sam zrozumiesz ze to nie ja piłem a On :-)


Grałem w Wiśle i Wiśle :) a potem w Ossę dobrze prawi [emoji106]
Opublikowano
9 godzin temu, Cuber napisał:

Siemandero :) 

Siemandero el'commandante companieros 

Opublikowano

:hi:

 

Opublikowano

Czas na sen

Opublikowano

:siema:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.