Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka :hi:

44e5ce0010aaa451b476733d42d9c48a.jpg

Orientujecie się co obejmuje ten przegląd Co mi komputer przypomina?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wiem czy twoje auto dożyje do tego drugiego przeglądu co niby za 30 dni jest i 900000 km 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruks z Toba to moge jechac na strzelnice w pasterniku i masz racje AK 47 to bardzo celna jednostka broni , nawet z dużych odległości


Kiedyś się zgadamy. Strzelanie to fajne hobby ale niestety drogie :-/

Poleciało z pokładu lotniskowca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale To co zrobiła Barcelona to szok 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Cuber napisał:

ale To co zrobiła Barcelona to szok 

brawo barca

prezent ? od żony

WP_20161006_20_57_50_Pro.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale To co zrobiła Barcelona to szok 

Mecz marzenie, kto by pomyślał ze sie podniosą , kto postawił na ich awans mogl zarobić [emoji106]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A 3 bramki w 5 minut ostatnich w dodatku jedna z karnego to nie dają do myślenia? Ktoś dobrą monetę przytulił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam od razu ktoś coś przytulił ..... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, edraven napisał:

A 3 bramki w 5 minut ostatnich w dodatku jedna z karnego to nie dają do myślenia? Ktoś dobrą monetę przytulił. 

Boseron na pewno :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka :hi:

BARCA dała radę, jak strzelili pierwszą w 3 min tak wierzyłem do samego końca :decayed:

Zawartość dodana 2 minutes later
Dnia 8.03.2017 o 12:41, edraven napisał:

Nie wiem czy twoje auto dożyje do tego drugiego przeglądu co niby za 30 dni jest i 900000 km 

Pewnie nie, orientujesz się co on obejmuje? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, D4NTE napisał:

Siemka :hi:

BARCA dała radę, jak strzelili pierwszą w 3 min tak wierzyłem do samego końca :decayed:

Kibicuje FCB, ale Suareza jakoś k**wa nie mogę zdzierżyć. Za swoje nurkowania powinien dostać nagrodę - butle z tlenem.  Nawet bardziej mnie wk***ia niż płakanie CR7.

Generalnie ładny mecz, ale FCB przeszła do finału w zasadzie tylko przez błędy sędziego. I te błędy kosztowały PSG 10,5mlnE... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lennox napisał:

Kibicuje FCB, ale Suareza jakoś k**wa nie mogę zdzierżyć. Za swoje nurkowania powinien dostać nagrodę - butle z tlenem.  Nawet bardziej mnie wk***ia niż płakanie CR7.

Generalnie ładny mecz, ale FCB przeszła do finału w zasadzie tylko przez błędy sędziego. I te błędy kosztowały PSG 10,5mlnE... :decayed:

Suarez też mi działa na nerwy ...ale jest skuteczny a to włodarzom na pewno pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo panowie , takie pytanie jakie polecacie felgi do b6 sedana ? jakie za i przeciw miedzy 18 a 19 " ? 18 , 19 cali rozumiem ze większe spalanie strata trochę komfortu i spadek mocy , bardzo odczuwalny ?
jakie macie odczucia stylistyczno praktyczne z kolami, jakie byście polecali ? chce cos na lato kupić i chodzą za mną 19" wiem ze bede zmuszony zainwestować w gwint bo średnio będzie na zawiasie 1ba ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Vixen napisał:

Elo panowie , takie pytanie jakie polecacie felgi do b6 sedana ? jakie za i przeciw miedzy 18 a 19 " ? 18 , 19 cali rozumiem ze większe spalanie strata trochę komfortu i spadek mocy , bardzo odczuwalny ?
jakie macie odczucia stylistyczno praktyczne z kolami, jakie byście polecali ? chce cos na lato kupić i chodzą za mną 19" wiem ze bede zmuszony zainwestować w gwint bo średnio będzie na zawiasie 1ba ..

ja u siebie miałem 18 (4x9,5) oraz 19 (4x9). 

jeśli myślisz kupić gwint to przy tak samo skręconym będzie ładniej spasowane na 19 i b6 będzie wyżej stał. tzn bedzie wiekszy prześwit pod autem. komfort? jeśli myślisz o kole bez naciągu to poszedlbym w 19 cali. nie ma wiekszej róznicy w komforcie. ja nie narzekalem. kup tylko porzadną felge i bedzie cycuś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fantowski napisał:

ja u siebie miałem 18 (4x9,5) oraz 19 (4x9). 

jeśli myślisz kupić gwint to przy tak samo skręconym będzie ładniej spasowane na 19 i b6 będzie wyżej stał. tzn bedzie wiekszy prześwit pod autem. komfort? jeśli myślisz o kole bez naciągu to poszedlbym w 19 cali. nie ma wiekszej róznicy w komforcie. ja nie narzekalem. kup tylko porzadną felge i bedzie cycuś :wink:

tak mysle o gwincie tylko po to żeby ładnie spasować z felga bude , bo z eibachem to trafisz jak w totolotka , nie nie chce naciągów i innych bzdetow , chce trochę komfortu , po to kupiłem b6 żeby go zaznać i nie chce za bardzo tego tracic , auto jako takie mocne jest i jeżdżę szybko ale już chyba za stary jestem na glebe, spasy itp w drugim aucie mi wystarczy 17x8 naciagniete 195/40 i gwint max w dol bez helperow , do zapitalania na rownych drogach idealne ale audi muszę mieć uniwersalne do jazdy w każdych warunkach miejskich itp dziecko chce mieć cale i zdrowe nie wytrzepane :)

macie jakies informacje na temat produktow AP ? lub polecacie jakis gwint w kwocie do 2,5k? w astrze mam mts nie nazekam jest ok ale beton jak ....


felge probuje trafic 19 z rs4 b7 ale ciezko cos znalesc...

Edytowane przez Vixen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Vixen napisał:

tak mysle o gwincie tylko po to żeby ładnie spasować z felga bude , bo z eibachem to trafisz jak w totolotka , nie nie chce naciągów i innych bzdetow , chce trochę komfortu , po to kupiłem b6 żeby go zaznać i nie chce za bardzo tego tracic , auto jako takie mocne jest i jeżdżę szybko ale już chyba za stary jestem na glebe, spasy itp w drugim aucie mi wystarczy 17x8 naciagniete 195/40 i gwint max w dol bez helperow , do zapitalania na rownych drogach idealne ale audi muszę mieć uniwersalne do jazdy w każdych warunkach miejskich itp dziecko chce mieć cale i zdrowe nie wytrzepane :)

macie jakies informacje na temat produktow AP ? lub polecacie jakis gwint w kwocie do 2,5k? w astrze mam mts nie nazekam jest ok ale beton jak ....

to jak sprawa tak wyglada to kup 18. 8,5j et 35, wez do tego gume 225/40 i bedziesz zadowolony

odnośnie gwintu. ja kupiłem używany KW. zrobiłem na nim ok 30 tys km i nie robiłem nic, poza tulejkami w wahaczu (lecz u mnie była dobra gleba i naciag). o AP różne opinie słyszałem. lepiej kupić używke z gornej półki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a7aef7b91cffb26fcbf568599ef906fa.jpg
Taka jazda mi juz nie pasuje w b6 [emoji16]

Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z gwintem jest tyle fajnie że ustawisz sobie tak, ile bedziesz uważał za słuszne :wink: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego chce gwint , ale w miare komfortowego nie betonowatego jak np mts aczkolwiek porownujac je z TA technix to MTS jest mieki xD ale nigdy wiecej TA....
na mts nie nazekam w astrze fajny zawias stretowy, ale za betonowaty , wlasnie czytam o AP niby fajne itp ale lubia wylac chwile po gwarancji ehh
dobre opinie znalazlem na temat  Vogtlanda 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...