Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

w sypialni ma tygryska

powiedział że brzydzi się malowanych aut i jest już znudzony niepsującymi się benzyniakami więc pogonił cc



Dokładnie, w życiu musi się coś dziać...jak u Boserona...a nie codzień rano nuda
Opublikowano

Kercz, jaki motor? 

Opublikowano

4.2

Opublikowano

A tak poważnie, myślicie, że kupiłbym DIESLA?!? :D

Opublikowano

Myśle ze skoro myślisz o powiększeniu rodziny a wiem ze tygrysek czy jaguar skacze po drzewach bez wytchnienia to taki dupowoz jak Q7 w 4.2 Tdi to idealny samochód na wyprawki do przedszkola [emoji6]

Opublikowano
6 godzin temu, KERCZI napisał:

A tak poważnie, myślicie, że kupiłbym DIESLA?!? :D

W życiu !

po tym jak Ramzes marudził, że nawet o 5zł podwyżki boi się prosić :decayed:

Opublikowano

Jak ma ktoś ramki to niech weźmie na spota

Opublikowano
Jak ma ktoś ramki to niech weźmie na spota



CUBER ma ArtBlack'owe - mogą być?!?
Opublikowano

Dzięki za spota.

Tak jak rozmawiałem z niektórymi - proszę o wsparcie polskiej myśli technicznej, poniżej opis:

 

Cześć!

 

Wraz z ponad 50 partnerami z całego świata została uruchomiona międzynarodowa kampania #closertopeople w celu promowania najzdolniejszych umysłów oraz zmieniających świat inicjatyw, nad którymi pracują”.


W kampanii biorą udział dwa Startupy z grupy Aktywatora Innowacji, na które chcę zwrócić Twoją szczególną uwagę (NOA oraz SMARTOOK). Do 28 lutego trwa głosowanie mające na celu wyłonienie odrębnych zwycięzców dla każdej kategorii. Potrzebujemy Twoich głosów ponieważ nasze zespoły mają szansę pokazania swojej pracy na PIONEERS Festival, Hannover Messe oraz IMPACT CEE. Obecność tam jest bardzo ważna dla naszego rozwoju i bardzo nam na tym zależy więc teraz każdy głos się liczy!


projekt #1 napęd NOA  

Kategoria projektu: Transport & Mobility

www.noa-marine.com


Nowa niezwykle wydajna technologia napędowa pojazdów wodnych wykorzystuje nasz rewolucyjny wynalazek "napędu falowego NOA".

Opis projektu NOA DRIVE https://interne.st/closertopeople/project/noa-drive-joint-effort-for-planetary-advancement/
Link bezpośredni do krótkiego filmu o NOA: https://youtu.be/KSYSG6HUFKU

 

projekt #2 SMARTCOOK
Kategoria projektu: IoT/IoE

www.smartcook.com

„To Ty jesteś najlepszym kucharzem tylko jeszcze o tym nie wiesz”.

Opis projektu SMARTCOOK: https://interne.st/closertopeople/project/smartcook/
Link bezpośredni do krótkiego filmu o SMARTCOOK: https://youtu.be/IN2oWzu8zAI

 

Na każdą kategorię można oddać osobny głos.

Aby zagłosować należy odwiedzić https://closertopeople.com/ i użyć przycisku „VOTE NOW’. Następnie po zarejestrowaniu się można oddać głos

Dzięki!!!!!

Michał

Opublikowano

Dzieki za spota

Opublikowano

Dzień dobry Wszystkim:)

Panowie mam taki problem...mojego pastucha prawdopodobnie dotknęła awaria rygla w kolumnie kierowniczej. Znany błąd, niestety (chociaż mialobyc jak z imbusem od pompy olejowej, ale to juz zrobiłem)

Ma ktos jakiegoś magika od elektryki co by to ogarnal? A tu jest kolejny problem...auto nie reaguje na nic, włożę kluczyk i zero reakcji oprócz włączającej sie lampki w podsufitówce i radia. Tylni hamulec zaciągnięty, No i skrzynia w pozycji "P". Wydaje mi się ze najlepiej byłoby przyjechać na miejsce.

 

Opublikowano

Transitpower jak zmieniłeś samochód ? :) Bo pamiętam jak coś szukałeś wtedy kiedy ja i podałem ci wtedy dane do handlarza polecanego tu na forum :) Miałeś się pochwalić i umieścić foto :]  

Opublikowano

Ściągasz mieszek skrzyni biegów, przełączasz dyndzla w trybie awaryjnym i wówczas możesz zmienić bieg, laweta i go do serwisu

Opublikowano

 

17 godzin temu, boseron napisał:

Dzieki za spota

Tak wygląda sterownik od świateł skrętnych AFS (ma mieć niebieskie gniazdo)

8f8db103405d8cd31fcd45d6b0f8

Opublikowano

I to on jest wlasnie pod schowkiem pasażera ?

Opublikowano
  • Autor

Panowie Jak to szuka fajnego mechanika ( były pracownik ASO Bełtowski ) to śmiało kontaktowac sie z Michałem i powołac sie na mnie oto jego numer tf 510 845 868 lokalizacja Mogilany 

 

Koszt zrobienia wadliwego napędu pompy olejowej to  400 zł  u niego ;)  ( nie wiem czy to dużo czy nie ) 

Opublikowano

 

30 minut temu, Cuber napisał:

Panowie Jak to szuka fajnego mechanika ( były pracownik ASO Bełtowski ) to śmiało kontaktowac sie z Michałem i powołac sie na mnie oto jego numer tf 510 845 868 lokalizacja Mogilany 

 

Koszt zrobienia wadliwego napędu pompy olejowej to  400 zł  u niego ;)  ( nie wiem czy to dużo czy nie ) 

No ja planuje ... i poszukuje (najważniejesz ze blisko )

dzięki coś podejżanie tanio normalnie w B7 ok 1000-1200..

Edytowane przez Karasik2

Opublikowano
  • Autor

Masz numer telefonu to dzwoń i się dowiesz co i jak ;) 

Opublikowano
11 minut temu, Cuber napisał:

Masz numer telefonu to dzwoń i się dowiesz co i jak ;) 

dzwoniem rzeczywiście 400! :hi: dzieki za kontakt

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.