Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie, taka sytuacja - wystawilem auto na allegro i gosc kliknal kup teraz bez wczesniejszego kontaktu i ogledzin. Dzwonilem do typa i pisalem - brak odpowiedzi z jego strony. Czy musze czekac 7 dni az hrabia sie odezwie i dopiero po tym czasie bede mogl sprzedac auto komus innemu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Miałem to samo.

Tylko w kategorii ogloszenia samochody i domy/mieszkania/dzialki nie jest to wiążące. Poczytaj regulamin. Moim zdaniem możesz wystawiać spokojnie i napisać o zwrot kasy za wystawienie bo koleś nie kupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, taka sytuacja - wystawilem auto na allegro i gosc kliknal kup teraz bez wczesniejszego kontaktu i ogledzin. Dzwonilem do typa i pisalem - brak odpowiedzi z jego strony. Czy musze czekac 7 dni az hrabia sie odezwie i dopiero po tym czasie bede mogl sprzedac auto komus innemu? 



Doczytaj regulamin, sprzedaż samochodu na Allegro to już nie umowa kupna sprzedaży a tylko forma ogłoszenia, zmienili to jakiś czas temu, bo było dużo problemów z blednie wystawionymi aukcjami typu furka za 29zl. Spokojnie możesz sprzedać komuś innemu.
Zawartość dodana 0 minutes later
Nie. Miałem to samo.
Tylko w kategorii ogloszenia samochody i domy/mieszkania/dzialki nie jest to wiążące. Poczytaj regulamin. Moim zdaniem możesz wystawiać spokojnie i napisać o zwrot kasy za wystawienie bo koleś nie kupił.



+100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie laptop tak do 4Kzł co polecacie. 



Rozumiem ze Japko odpada...

Lenovo i może Ew. Dell

Ale ja skupilbym się na Lenovo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie przekopalem regulamin i znalazlem tylko to:

http://allegro.pl/country_pages/1/0/user_agreement.php#rule7

Podpunkt 7.6

Aaa juz widze, podpunkt 3.3

Dzieki Panowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, FANTOMAS napisał:

Panowie laptop tak do 4Kzł co polecacie. 

Napisz coś więcej. To tak jakbyś napisał "Jakie auto polecacie do 40kPLN?".

......

Dacie logan :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie wkurr...... to nowe forum :angry:

Już chyba cztery razy pisałem posta.

Czy wy też tak macie po zmianie forum , że piszecie coś i np. klepiąc polski znak puszczając alt nagle zazancza wam wszystko i po wciśnięciu dowolnego innego kalwisz kasuje cały tekst. Muszę pisać dukając literka po literce i patrzeć co się dzieje na ekranie. Tak mam tylko tu na tym nowym forum. Wcześniej czegoś takiego nie było. Przed chwilą uadło mi się napisać cały post wcisnąłem dodaj odpowiedź a posta nie ma :angry:.

 

To ma być laptok dla córy.
Generalnie japcok też może być ale w tej kwocie nic sprzętowo nic ciekawego nie widzę.
Też mi polecali Lenovo np. taki model  Lenovo Z51-70 i7-5500U

Lennox a co tu opisywać ma być napasiony. Chcę kupić laptop do 4K który będzie miał najlepszy stosunek ceny do wypasu.
Jakby Dacie składali tak jak laptopy tj. silnik do porsche wnętrze od Audi układ jezdny od Forda RSa itd. to Dacie też bym łyknął.

 

no kurr..... w końcu się udało 

Edytowane przez FANTOMAS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, FANTOMAS napisał:

Jak mnie wkurr...... to nowe forum :angry:

Już chyba cztery razy pisałem posta.

Czy wy też tak macie po zmianie forum , że piszecie coś i np. klepiąc polski znak puszczając alt nagle zazancza wam wszystko i po wciśnięciu dowolnego innego kalwisz kasuje cały tekst. Muszę pisać dukając literka po literce i patrzeć co się dzieje na ekranie. Tak mam tylko tu na tym nowym forum. Wcześniej czegoś takiego nie było. Przed chwilą uadło mi się napisać cały post wcisnąłem dodaj odpowiedź a posta nie ma :angry:.

 

 

 

no kurr..... w końcu się udało 

hhahhahaha mam to samo a raczej miałem ...... chciałem odpisać kiedy Lennoxowi ale po 4 próbie się poddałem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

6 minut temu, Cuber napisał:

hhahhahaha mam to samo a raczej miałem ...... chciałem odpisać kiedy Lennoxowi ale po 4 próbie się poddałem :) 

i co zrobiłeś co to było bo piszesz , że miałeś czyli rozumiem , że już nie masz ?

pewnie pomogło , że przestałeś pisać posty na nokli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestalem pisac polskie znaki........... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Cuber napisał:

Przestalem pisac polskie znaki........... :)

taki z ciebie Polak a 500+ też wypełniałeś bez polskich znaków naśle na ciebie ONR ty Tusku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahahah nasyłaj i pozdrów ich od mła ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, FANTOMAS napisał:

To ma być laptok dla córy.

Generalnie japcok też może być ale w tej kwocie nic sprzętowo nic ciekawego nie widzę.
Też mi polecali Lenovo np. taki model  Lenovo Z51-70 i7-5500U

Ostatnio składałem dwa takie same Lenovo V310 z i5-6200U.

Fajny myk, bo w żadnej specyfikacji o tym nie piszą, a można włożyć dwa dyski. Pierwszy z którym kupujesz lapka to zwykły HDD 1TB lub 500GB, a drugi dysk SSD 250GB.

Przenosisz system na SSD i masz fajny sprzęcik za małą kasę. Ma podświetlaną klawiaturę i matową matrycę co jest raczej rzadko spotykane w tej półce cenowej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio składałem dwa takie same Lenovo V310 z i5-6200U.
Fajny myk, bo w żadnej specyfikacji o tym nie piszą, a można włożyć dwa dyski. Pierwszy z którym kupujesz lapka to zwykły HDD 1TB lub 500GB, a drugi dysk SSD 250GB.
Przenosisz system na SSD i masz fajny sprzęcik za małą kasę. Ma podświetlaną klawiaturę i matową matrycę co jest raczej rzadko spotykane w tej półce cenowej.
 



Da się wrzucić modul 4g?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, KERCZI napisał:

 

 


Da się wrzucić modul 4g?

Nie pamiętam, muszę go rozkręcić jeszcze raz. Z tego co pamiętam jakiś slot był jeszcze wolny. Nie wiem czy to WWAN. Sprawdzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...