Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jakiego muła :huh:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
31 minut temu, FANTOMAS napisał:

To ma być laptok dla córy.

Generalnie japcok też może być ale w tej kwocie nic sprzętowo nic ciekawego nie widzę.
Też mi polecali Lenovo np. taki model  Lenovo Z51-70 i7-5500U

Ostatnio składałem dwa takie same Lenovo V310 z i5-6200U.

Fajny myk, bo w żadnej specyfikacji o tym nie piszą, a można włożyć dwa dyski. Pierwszy z którym kupujesz lapka to zwykły HDD 1TB lub 500GB, a drugi dysk SSD 250GB.

Przenosisz system na SSD i masz fajny sprzęcik za małą kasę. Ma podświetlaną klawiaturę i matową matrycę co jest raczej rzadko spotykane w tej półce cenowej.

 

Opublikowano
Ostatnio składałem dwa takie same Lenovo V310 z i5-6200U.
Fajny myk, bo w żadnej specyfikacji o tym nie piszą, a można włożyć dwa dyski. Pierwszy z którym kupujesz lapka to zwykły HDD 1TB lub 500GB, a drugi dysk SSD 250GB.
Przenosisz system na SSD i masz fajny sprzęcik za małą kasę. Ma podświetlaną klawiaturę i matową matrycę co jest raczej rzadko spotykane w tej półce cenowej.
 



Da się wrzucić modul 4g?
Opublikowano
6 minut temu, KERCZI napisał:

 

 


Da się wrzucić modul 4g?

Nie pamiętam, muszę go rozkręcić jeszcze raz. Z tego co pamiętam jakiś slot był jeszcze wolny. Nie wiem czy to WWAN. Sprawdzę.

Opublikowano
  • Autor

Panowie pożyczałem komuś czujnik lakieru  ?

Opublikowano
Panowie pożyczałem komuś czujnik lakieru  ?



BOSERONOWI do bezwypadkow :-)
Opublikowano

Witam,
Jutro jadę do Bielska Białej jak coś proszę dzwonić 691 953 805

Opublikowano



BOSERONOWI do bezwypadkow :-)

Ja mierze na oko nie zapominaj o tym
Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Ja mierze na oko nie zapominaj o tym

a nie na ucho
Opublikowano

a nie na ucho

Co? [emoji23]
Opublikowano

a nie na ucho

Czekaj czekaj juz Ty mnie usłyszysz w BT
Opublikowano

Gruszka jest słodsza i też będzie więc ją sobie mientoś

Opublikowano

Panowie jedzie ktoś w czwartek do BT i miałby jedno miejsce?

Zawartość dodana 22 minutes later

Jest se gabinet....

Miażdży mi to pałkę....

c5031a0c656b0e8548a76da5a9616517.jpg

6c3234c1af1c63d9d9e49e146a38db9d.jpg

Opublikowano

Polski BUS jeździe i ma miejsce

Opublikowano

BOSERON to mecz dla Ciebie...

ce24d6d662310b24d3e7b1373ae66bd3.jpg

Opublikowano

Panowie

Ktoś ma na zbyciu małego laptopa (najlepiej 12") nowy (lub prawie nowy) w rozsądnej cenie ?

Budżet nie jest wielki, ale elastyczny ....

 

 

Opublikowano
BOSERON to mecz dla Ciebie...

ce24d6d662310b24d3e7b1373ae66bd3.jpg

Haha czekam na Wisła - Ossę
Opublikowano
7 minut temu, Adik napisał:

Polecam ci takiego laptopa: http://allegro.pl/komputer-laptop-asus-eee-pc-1201n-i6731918577.html
 

Laptopa juz sprzedałem...

Dzięki 

czy ten EEE dawał sobie rade z programami przy zainstalowanym WIN7 HE ?

widzę że było mało RAM dostępnego.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.