Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No oryginał klocek z Audi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A co tam jest wsadzone i ile za takie cudo ?

Opublikowano
Godzinę temu, bodowp napisał:

:hi::kawa:

Tarcze Zimmermann czy Bosch? Klocek TRW czy Bosch? TRW ponoć syfią strasznie.

 

ewentualnie cały zestaw zimmermann:wink:

Opublikowano

Siema Pany :hi:

Poradzi mi ktoś gdzie w Krakowie znajdę speca co mi podłączy fabrycznego subwoofera w a4 b5 z niefabrycznym radiem?

Pozdro :wink:

Opublikowano

Powitać :kawa:

Siema Pany :hi:

Poradzi mi ktoś gdzie w Krakowie znajdę speca co mi podłączy fabrycznego subwoofera w a4 b5 z niefabrycznym radiem?

Pozdro :wink:

Spróbuj podjechać do car audio mają siedzibę na tyłach media Markt w m1

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Opublikowano

:hi:

 

Kto się dzisija spoci?

Opublikowano

ja juz sie spociłem

Opublikowano
:hi:
 
Kto się dzisija spoci?

Jak nie zejdzie mi długo u klienta to może się pojawię
Opublikowano
8 godzin temu, D4NTE napisał:

Powitać :kawa:

 

Spróbuj podjechać do car audio mają siedzibę na tyłach media Markt w m1

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 A jakieś namiary (www, @, tel. ) możesz dać? Robote kończe w takich godzinach, że autem najwcześniej jestem w stanie tam wjechać 17/18 

Opublikowano
 A jakieś namiary (www, @, tel. ) możesz dać? Robote kończe w takich godzinach, że autem najwcześniej jestem w stanie tam wjechać 17/18 
Chyba to jest to https://g.co/kgs/ZLZC6j

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Dante, graty lifta! Dopiescić trochę i będzie malina ! Pakiet Kompetyszyn :kox:

Opublikowano
1 godzinę temu, edraven napisał:

Dante, graty lifta! Dopiescić trochę i będzie malina ! Pakiet Kompetyszyn :kox:

:wink:

Pany jaki akumulator byście polecili do mojej benzynki?

Moc i producent

PS. Dzięki za spota miło było porozmawiać :thumbup1:

PS2. Kerczi wysłałeś mi te skany? Bo nic mi nie doszło z tego Twojego japka :decayed:

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano

Moc musisz sprawdzić po tym co powinno być nominalnie....z aku jak chcesz mieć wypas to albo moll ale to chory pieniądz albo bosch s5 średnio wyższa Polka...potem już bez znaczenia czy weźmiesz warte, czy S4 czy centrę future...pamiętaj ze nie możesz kupić za dużego aku bo się nigdy nie doładuje

No nie wysłałem, zaraz wyślę

Ps zacny pakiet i gleba...teraz tylko dystanse i kolo

Opublikowano
16 minut temu, KERCZI napisał:

Moc musisz sprawdzić po tym co powinno być nominalnie....z aku jak chcesz mieć wypas to albo moll ale to chory pieniądz albo bosch s5 średnio wyższa Polka...potem już bez znaczenia czy weźmiesz warte, czy S4 czy centrę future...pamiętaj ze nie możesz kupić za dużego aku bo się nigdy nie doładuje

No nie wysłałem, zaraz wyślę

Ps zacny pakiet i gleba...teraz tylko dystanse i kolo

Pewnie kupię BOSCH S5 a nominalną moc aku dojdę po winie czy z jakiegoś katalogu? Druga sprawa kodować go jakoś też trzeba?

Nowe Koło będzie na przyszły sezon :wink:

Na str boscha wyskoczyły mi 3 różne do mojego motoru:

Akumulator Bosch S5A Parametry 70Ah, 760A, L-

Akumulator Bosch S5 Parametry 77Ah, 780A, L-

Akumulator Bosch S4 Parametry 74Ah, 680A, L-

   

 

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano
Pewnie kupię BOSCH S5 a nominalną moc aku dojdę po winie czy z jakiegoś katalogu? Druga sprawa kodować go jakoś też trzeba?
Nowe Koło będzie na przyszły sezon :wink:
Na str boscha wyskoczyły mi 3 różne do mojego motoru:

Akumulator Bosch S5A Parametry 70Ah, 760A, L-

Akumulator Bosch S5 Parametry 77Ah, 780A, L-

Akumulator Bosch S4 Parametry 74Ah, 680A, L-

   
 



Przecież aku musisz dobrać do motoru i wyposażenia a nie samego motoru...sprawdź co było seryjnie, teraz masz Ori aku jeszcze? Czy już wymieniony?
Opublikowano

@D4NTE, Kerczi dobrze pisze, ja w swoim 2.0TFSI miałem ori aku 110Ah.

Po VIN możesz sprawdzić w kodach wyposaźenia, albo zobacz jaki masz aktualnie zakodowany.

https://a4-klub.pl/topic/246890-zmiana-ladowanie-kodowanie-akumulatora/

 

Edytowane przez Wurger

Opublikowano

Pozdrowienia z jak zwykle mokrego Londynu :wink:

20170927_232801.jpg

Opublikowano
[mention=77374]D4NTE[/mention], Kerczi dobrze pisze, ja w swoim 2.0TFSI miałem ori aku 110Ah.
Po VIN możesz sprawdzić w kodach wyposaźenia, albo zobacz jaki masz aktualnie zakodowany.
https://a4-klub.pl/topic/246890-zmiana-ladowanie-kodowanie-akumulatora/
 
Podjadę do aso i zapytam [emoji1]

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.