Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
3 godziny temu, KERCZI napisał:

a nalatane widzę 725 tyś jak dobry autosan

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pytalem wczoraj na spocie, ale z racji niskiej frekwencji pozwole sobie jeszcze tu zapytac, a mianowicie, czy nie ma ktos kogos znajomego w DPD ?

Edytowane przez Radekst

Opublikowano
42 minuty temu, Radekst napisał:

Pytalem wczoraj na spocie, ale z racji niskiej frekwencji pozwole sobie jeszcze tu zapytac, a mianowicie, czy nie ma ktos kogos znajomego w DPD ?

Reklamacja?? Jeśli tak to życzę powodzenia...

Opublikowano

Nie, problematyczny kurier

Opublikowano

 

:bry:

1 minutę temu, Radekst napisał:

Nie, problematyczny kurier

Przyebaes mu?

Opublikowano

I jak? Odbierasz Hopla we wtorek?

Opublikowano
Teraz, KERCZI napisał:

I jak? Odbierasz Hopla we wtorek?

Mam nadzieję że nie przywalą w uja. W umowie jest do 46 tygodnia, ale koleś w salonie mówił że powinien być na początku przyszłego.

I nie nadupczaj się z mojego auta bo sam byś pewnie wolał niż stare aosiem bez otwieranej elektrycznie klapy bagażnika. :decayed:

Opublikowano
Godzinę temu, lennox napisał:

 

:bry:

Przyebaes mu?

Nie, ale z checia bym go wystrzelal po pysku jakbym mial okazje. Problem w tym, ze kurier nie chce do mnie przyjsc tylko od razu klika sobie w terminalu "odbiorcy nie zastano" :facepalm:

Opublikowano
9 godzin temu, Radekst napisał:

Nie, ale z checia bym go wystrzelal po pysku jakbym mial okazje. Problem w tym, ze kurier nie chce do mnie przyjsc tylko od razu klika sobie w terminalu "odbiorcy nie zastano" :facepalm:

Jebaniutki... napisz lub zadzwoń na infolinię, każdy sygnał wskazany

Powitać :hi:

Opublikowano
20 godzin temu, FANTOMAS napisał:

     :sick3:

:nabijasie:

ja tu widzę wschodzącą gwiazdę ciętej riposty

:hi: Transit i tak jest większym śmieszkiem :decayed:

 

Opublikowano
13 godzin temu, Radekst napisał:

Nie, ale z checia bym go wystrzelal po pysku jakbym mial okazje. Problem w tym, ze kurier nie chce do mnie przyjsc tylko od razu klika sobie w terminalu "odbiorcy nie zastano" :facepalm:

możesz już dzisiaj go spokojnie odstrzelić minister szyszka ci pozwala

Opublikowano

Bry

Edytowane przez Radekst

Opublikowano

Bry ekipa :hi:

W dniu 25.10.2017 o 21:48, lennox napisał:

Mam nadzieję że nie przywalą w uja. W umowie jest do 46 tygodnia, ale koleś w salonie mówił że powinien być na początku przyszłego.

I nie nadupczaj się z mojego auta bo sam byś pewnie wolał niż stare aosiem bez otwieranej elektrycznie klapy bagażnika. :decayed:

 

Karol żeby zaoszczędzić na crossfit'cie dla Zuzi kupił bez elektrycznej klapy - dla mnie bardzo dobre zagranie :P

 

 

Opublikowano

TAkie małe spy photo z dzisiaj ;-)

fdccd6b89da164f19a1480a7b4098fba.jpg

Opublikowano

szalu ni ma, ale mimo wszystko Graty Lennox nowej furki :thumbup1:

z zewnatrz robi robote ;)

Edytowane przez Radekst

Opublikowano

A ja tam uważam ze multimedia miażdżą audi...możliwość wyświetlenia np. Ekranu telefonu...Kox opcja

Opublikowano

chodzi mi tylko o kwestie wizualne

Opublikowano

Grzanie, wentylowanie...

Na bogato!

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.