Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
31 minut temu, D4NTE napisał:

Powitać :hi:

Panowie mam od kilku dni problem z tapatalkiem, mianowicie nie mogę się zalogować do naszego forum - wyskakujemi błąd sieci wtf?? Ma ktoś podobne problemy?

Przeinstalowanie apki nic nie pomaga. Na kompie loguje się normalnie

@Transitpower tez mial ostatnio taki problem z tapatalkiem

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dodam, że instalowałem wersje pro i zwykłą i na każdym mam ten sam błąd...

Opublikowano
10 godzin temu, countryFan napisał:

Co prawda nie w Krk ale w Skawinie (rzut beretem np. z Czerwonych Maków) w Auto Części Valdi mają przyzwoite ceny. Często jest taniej "przez ladę" niż po super hiper rabatach w Intercarsie...

Tzn pracuje w Krk w okolicach Rybitw i dojeżdżam tam codziennie dlatego szukam jakieś hurtowni/sklepu z częściami samochodowymi by właśnie nie bulić w IC a wiadomo że z polecenia najlepiej coś znaleźć.

Opublikowano

Cześć, ma ktoś możliwość sprawdzic VIN? ?

Opublikowano

.

Edytowane przez Radekst

Opublikowano
 

Cześć, ma ktoś możliwość sprawdzic VIN? ?

Stanley ?

Powitać :hi:

Opublikowano
 

Stanley ?

Powitać :hi:

?

Opublikowano
  • Autor

Dzis jest jakiś armagedon w Krakowie wystarczy ze popadało i ludzie głupieją ....

Opublikowano

Ja tez nie mogę sie zalogować przez tapatalk 

Opublikowano

?

Opublikowano
W dniu 18.05.2018 o 18:05, -RamzeS- napisał:

Ja tez nie mogę sie zalogować przez tapatalk 

Tak to wygląda jakby nasze forum jakiegoś certyfikatu nie miało. Jak usunąłem je z listy Tapatalka tak już go nie wyszukuje nawet. Cuber wiesz coś na ten temat?

Opublikowano
W dniu 20.05.2018 o 12:31, Radekst napisał:

?

Grubas  100...200/5,4s :shock3: 

 

a tu coś w zastępstwie pularyska 

wygląda , że to może być w końcu coś co daje radę walizce

jedyne ciekawi mnie autentycznie jak wygląda to klepanie po kluczyku przy dostępie bezdotykowym i jego aktywowanie no i traci się raczej patent z machaniem noga przy wkładaniu rzeczy do bagażnika szkoda bo to w większości każdy chce mieć niż nie mieć

no i z ceną trochę gości poniosło  zabezpieczenie dwóch kluczyków 1200zł ... trochę chyba za grubo

https://keylessprotector.com/pl/dystrybucja/sklep

 

Opublikowano

Kto dzisiaj na spocie? Biorę vaga jbc.

Opublikowano
25 minut temu, edraven napisał:

Kto dzisiaj na spocie? Biorę vaga jbc.

Ja podjade :D

Opublikowano

@edraven jakbyś znalazł jeszcze piny to mógłbyś ogarnąć mi ADS ?

Opublikowano
25 minut temu, skotyman napisał:

@edraven jakbyś znalazł jeszcze piny to mógłbyś ogarnąć mi ADS ?

Piny mam, ale nie jadę z warsztatu tylko z miasta. 

Opublikowano

Ja już jestem ? 

Opublikowano

Nie wiedziałem że B8 z 2008 roku zalicza się do aut luksusowych ;)

1 godzinę temu, skotmen napisał:

 

Opublikowano
4 godziny temu, edraven napisał:

Nie wiedziałem że B8 z 2008 roku zalicza się do aut luksusowych ;)

Przecież to interia... portal dla gimbazy, żeby tylko klikalność była...

Ps. Ranisz uczucia posiadaczy B8 ;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.