Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

siemandero ;) 

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Witam Panowie,

Sprzedaje mieszkanie na terenie Krakowa ul. Sołtysowska i mam dostarczyć notariuszowi zaświadczenie z Urzędu Miejskiego, że nikt nie jest zameldowany.

 

Ktoś pomoże, gdzie mam podjechać po takie zaświadczenie ???

Opublikowano
24 minuty temu, norbi3000 napisał:

Witam Panowie,

Sprzedaje mieszkanie na terenie Krakowa ul. Sołtysowska i mam dostarczyć notariuszowi zaświadczenie z Urzędu Miejskiego, że nikt nie jest zameldowany.

 

Ktoś pomoże, gdzie mam podjechać po takie zaświadczenie ???

Osiedle Zgody 2,  Referat Ewidencji Ludności i Dowodów Osobistych (weź ze Sobą akt notarialny lub aktualną decyzję podatkową) :drinks:

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano
2 godziny temu, D4NTE napisał:

Osiedle Zgody 2,  Referat Ewidencji Ludności i Dowodów Osobistych (weź ze Sobą akt notarialny lub aktualną decyzję podatkową) :drinks:

DZIĘKI D4NTE

Opublikowano

Panowie, gdzie zamówić formatki meblowe? Preferowana północ Krakowa ale jak warto to podjadę gdzie trzeba ;-)

Opublikowano

Dzięki Panowie za dzisiejszego spota :hi:

Opublikowano

:hi:, Szukam felg 18'  max. 8,5 j , może komuś gdzieś leżą zakurzone...:wink: 

Opublikowano

:hi:

Opublikowano
20 godzin temu, Me.how napisał:

:hi:, Szukam felg 18'  max. 8,5 j , może komuś gdzieś leżą zakurzone...:wink: 

Gdybyś potrzebował opon 215/45 r18 to mam prawie nowki - oddam za dobra kasę bo leżą 

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Panowie jaką hurtownię polecacie z częściami samochodowymi w Krakowie w okolicach Rybitw?

Opublikowano
13 godzin temu, Mr Coffee napisał:

Panowie jaką hurtownię polecacie z częściami samochodowymi w Krakowie w okolicach Rybitw?

A Ty jaką polecasz?

Opublikowano
10 godzin temu, Redjasper napisał:

A Ty jaką polecasz?

Co prawda nie w Krk ale w Skawinie (rzut beretem np. z Czerwonych Maków) w Auto Części Valdi mają przyzwoite ceny. Często jest taniej "przez ladę" niż po super hiper rabatach w Intercarsie...

Opublikowano

Panowie odstawiam auto do mechanika na 2-3 tygodnie i jak powietrza potrzebuję auta zastępczego - pracuję w Skawinie a mieszkam w Krk, do tego zajęcia dodatkowe, treningi etc. Wiadomo.

Jaki macie pomysł na wypożyczenie tanio auta na taki czas? Trafficar odpada bo przy dłuższych dojazdach jest drogo, nie mogę zostawić poza strefą gdzie de facto potrzebuję. Inna opcja to wynajem z lotniska - porównywarki cenowe podają najniższą cenę ok 600-700zł/2tyg za Golfa ale nie wiem na ile realna jest ta cena - czy nie dojdą opłaty dodatkowe i realnie wyjdzie to znacznie więcej. Można by pożyczyć od kogoś znajomego auto które ma do sprzedania i mu stoi i te 2-3tyg nie zrobi mu różnicy, a dogadałbym się z nim cenowo  - ale wiadomo, że to tylko od znajomego który wie, że mu auta nie zniszczę, nie ukradnę bo o pożyczone dbam lepiej jak o swoje. Inna opcja to kupić jakieś jeździdło na chodzie za 1tys zł, pojeździć te 3 tyg. i sprzedać za tę samą kwotę...

Jakieś Wasze pomysły?

Z góry dzięki.

Opublikowano

Hello,

nie leci ktoś przez Żywiec w najbliższych dniach ?

Opublikowano

Powitać :hi:

Panowie mam od kilku dni problem z tapatalkiem, mianowicie nie mogę się zalogować do naszego forum - wyskakujemi błąd sieci wtf?? Ma ktoś podobne problemy?

Przeinstalowanie apki nic nie pomaga. Na kompie loguje się normalnie

Opublikowano
1 minutę temu, D4NTE napisał:

Powitać :hi:

Panowie mam od kilku dni problem z tapatalkiem, mianowicie nie mogę się zalogować do naszego forum - wyskakujemi błąd sieci wtf?? Ma ktoś podobne problemy?

Przeinstalowanie apki nic nie pomaga. Na kompie loguje się normalnie

A nie jest to związane z ostatnimi zmianami w forum? :co:
Mi po zmianach nie przenosi kliknięcie w powiadomienie o odpowiedziach do owych odpowiedzi.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.