Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, będzie ktoś dzisiaj miał kompa na spocie? Potrzebuje się podpiąć

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
W dniu ‎2018‎-‎06‎-‎02 o 16:55, Radekst napisał:

Poleci ktos jakiegos elektromechanika?

A do jakiego zadania konkretnie go potrzebujesz?

Opublikowano

Elo

Wybiera się ktoś dzisiaj na spota?

Chciałem zrobić premierę mojej Q5 i uwaga namówiłem moją znajomą żeby przyjechała nowiutką S4 w jedynym słusznym kolorze więc zapowiada się ciekawie.

 

Opublikowano
27 minut temu, Lopezzz napisał:

Elo

Wybiera się ktoś dzisiaj na spota?

Chciałem zrobić premierę mojej Q5 i uwaga namówiłem moją znajomą żeby przyjechała nowiutką S4 w jedynym słusznym kolorze więc zapowiada się ciekawie.

 

Ja postaram się być ale pewnie nie pojawię się punktualnie bo muszę podjechać jeszcze do rodziców po jakieś graty, a chętnie zobaczę nowy nabytek :thumbup1:

Opublikowano
6 godzin temu, Lopezzz napisał:

Elo

Wybiera się ktoś dzisiaj na spota?

Chciałem zrobić premierę mojej Q5 i uwaga namówiłem moją znajomą żeby przyjechała nowiutką S4 w jedynym słusznym kolorze więc zapowiada się ciekawie.

 

Zawsze ktoś jest, więc dziś nie będzie inaczej ?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 5.06.2018 o 12:03, Lopezzz napisał:

 

Chciałem zrobić premierę mojej Q5 i uwaga namówiłem moją znajomą żeby przyjechała nowiutką S4 w jedynym słusznym kolorze więc zapowiada się ciekawie.

 

Dzieki za spota wczorajszego ;)

 

ps. kolor S4 to fiolet z efektem perły ? 

 

 

Opublikowano

Elo

Bardzo dziękuję za wczorajszego spota, klimat i towarzystwo jak zwykle na najwyższym poziomie.

Kolor pięknej S4 to ...... kobaltowy ?

Fota dla wszystkich nieobecnych niech żałują

20180605_205610_HDR.jpg

 

Edytowane przez Lopezzz

Opublikowano
11 minut temu, Lopezzz napisał:

Elo

Bardzo dziękuję za wczorajszego spota, klimat i towarzystwo jak zwykle na najwyższym poziomie.

Kolor pięknej S4 to ...... kobaltowy ?

Fota dla wszystkich nieobecnych niech żałują

 

Kobaltowy bo właścicielką jest kobieta ;)

Dla facetów to niebieski :nabijasie:

Ps. Dzięki za spota :thumbup1:

Edytowane przez countryFan

Opublikowano

Czy kupował ktoś OC + AC przez intenet np. Rankomat. Oferty są lepsze niż w agencjach tylko czy jest jakieś ryzyko przy takim zakupie?

Opublikowano
  • Autor
20 godzin temu, FANTOMAS napisał:

jakby ktoś szukał to mocno i na bogato chyba wszystko z wyjątkiem B&O

No parę nie doróbek jest , powłoka lakiernicza coś grubawa na całym aucie , felga z A4/A5 

A cena  netto jest  :)  ale tak czy tak cena niezła 

Opublikowano
W dniu 6.06.2018 o 11:00, Lopezzz napisał:

Elo

Bardzo dziękuję za wczorajszego spota, klimat i towarzystwo jak zwykle na najwyższym poziomie.

Kolor pięknej S4 to ...... kobaltowy ?

Fota dla wszystkich nieobecnych niech żałują

20180605_205610_HDR.jpg

 

Ha i na drugim planie mój roz...bany bagażnik ;)

Opublikowano

cześć,

znajdzie się Majster co zakoduje w b7 dzienne z długich ? ?  lampa h7 + h7 

Opublikowano

Kto dzisiaj się spoci?

Opublikowano

Ja chyba wpadnę ?

Opublikowano
  • Autor

Ja będę na spocie ale dopiero ok 20-20 jak ktoś może niech weźmie vaga 

Opublikowano
  • Autor

Dzieki za spota Wczorajszego ;)

 

Ps. Edraven dzieki za rezanie rolety ;)

 

 

Który to taki sławny ?  https://www.poboczem.pl/fotosy/zdjecie,iId,2529838

Opublikowano
  • Autor

a cóz tutaj taka Cisza ?

 

We wtorek to chyba spota nie bedzie patrzac na wydarzenie jakie nas czeka ;)

Opublikowano

Powitać :hi::kawa:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.