Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
14 godzin temu, Radekst napisał:

a co w nie jest nie tak ?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:, jest tu jakiś fachowiec od marki alpine ?:wink:

Opublikowano

Kolega dłubnął to S3.
Ma potencjał ten motor.
fb8c4574386a36e05e8b68ed80d0b148.jpg

Opublikowano
Godzinę temu, FANTOMAS napisał:

Kolega dłubnął to S3.
Ma potencjał ten motor.
fb8c4574386a36e05e8b68ed80d0b148.jpg

Fajne te eSki, ale niuta coś mało :(

Opublikowano
38 minut temu, Shadow napisał:

Fajne te eSki, ale niuta coś mało :(

prawie 500Nm z 2L to mało :mysli:

masa auta 1430kg

powiem tak w jego przypadku 1KM napędza 3,8kg masy auta a 1Nm popycha 2,9kg 

auto było warjot ale teraz naprawdę zapierd....a . Wrażenie potęguje , że to małe jest i wydaje się jakby ktoś cię z procy wystrzelił.

Edytowane przez FANTOMAS

Opublikowano
4 minuty temu, FANTOMAS napisał:

prawie 500Nm z 2L to mało :mysli:

masa auta 1430kg

powiem tak w jego przypadku 1KM napędza 3,8kg masy auta a 1Nm popycha 2,9kg 

auto było warjot ale teraz naprawdę zapierd....a . Wrażenie potęguje , że to małe jest i wydaje się jakby ktoś cię z procy wystrzelił.

Napewno zadupca grubo, ale i tak mało niuta IMHO.
U mnie w serii jest 360@460Nm, a po programie na ~420 robią 670Nm - też z 2ch litrów.

Kolejna kwestia, że są hamownie i hamownie :P 

Przy takiej masie to musi być pocisk..

Opublikowano

image.png

a taki przyrost niutona przekonuje Cie Shadow? bez stage 2 w 2.0TFSI nie zrobisz dużo więcej. Poza tym pytanie jakie oczekiwania miał kierownik? może nie chodziło o hiperperformens tylko lepiej ale nie za dużo.

Edytowane przez edraven

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Siema Panowie :hi:

 

Temat rolety zewnętrzne? Ktoś coś?

Opublikowano
Godzinę temu, edraven napisał:

image.png

a taki przyrost niutona przekonuje Cie Shadow? bez stage 2 w 2.0TFSI nie zrobisz dużo więcej. Poza tym pytanie jakie oczekiwania miał kierownik? może nie chodziło o hiperperformens tylko lepiej ale nie za dużo.

Tygrysku, ale tu jest napisane RS3 :D

 

7 minut temu, lennox napisał:

Siema Panowie :hi:

 

Temat rolety zewnętrzne? Ktoś coś?

Też mnie interesuje !

Opublikowano
11 minut temu, lennox napisał:

Siema Panowie :hi:

 

Temat rolety zewnętrzne? Ktoś coś?

portalux.pl

Opublikowano
7 minut temu, OGr napisał:

portalux.pl

Znasz? Robiłeś coś? Znajomy?

Bardziej chodziło mi o tematy z Krakowa bo chciałbym podjechać i porozmawiać z kimś fachowo.

Opublikowano

Zamawiałem tam okna, rolety, drzwi, bramę. Mają dużo niższe ceny niż w Krakowie.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Nowa funkcja...widzieli?!? [emoji41]

faff9cccd17435debfc0745be4915b98.jpg
907a6176a3d14a688cdb0aa2d11a8485.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Opublikowano

:hi: panowie. 

Opublikowano

A na ów pomarańczowy parking to jak się wjeżdża, od Daszyńskiego czy od Podgórskiej? :eusathink:

Opublikowano
  • Autor

Obojętnie z której strony  ;) 

Opublikowano
Boski bavara ok zakup wg. mnie udany , ale z drugiej strony trochę szkoda bo wygląda że przez najbliższe 3 lata będzie wiało nudą na forum bo nic nie kupisz [emoji20]

Spokojnie Fanti zawsze mozna leasing przepisac [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

Pany gdzie sprawdze jakie mam zarniki xenonowe d1s, d2s .... ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Koty za płoty i było nieźle, nawet znalazła się wiertarka i wkrętarka akumulatorowa przypadkiem ;)
Dzięki koledzy za pomoc :thumbup1:
ECU co prawda nie zmieniony ale już śrubki prawie rozwiercone ;)

IMG_20180424_214102s.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.