Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Macie dostęp do etki bo ta on-line przestała działać

potrzebuję sprawdzić genealogię dla :

4G8 035 225B 

4G8 035 225F

potrzebuję wiedzieć co było przed i po jeśli chodzi o odpowiedniki

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jutro rano ci zerkne. Ale patrząc po numerach to F musi być później niż B i nie ma opcji innej. Chyba że to podobne sprzęty o innych funkcjonalnościach.

Opublikowano
23 minuty temu, edraven napisał:

Jutro rano ci zerkne. Ale patrząc po numerach to F musi być później niż B i nie ma opcji innej. Chyba że to podobne sprzęty o innych funkcjonalnościach.

to są wzmacniacze antenowe ale o różnym zastosowaniu jeśli chodzi o działanie 

pracują w A6 C7 i A7

4G8 035 225B interesuje mnie jego numer przed i po 

ten np. jest do nowego A7 4K (2018) 4K0 035 225B i wygląda praktycznie identycznie jak ten 4G8 ale właśnie nie mam jak sprawdzić czy to następca

To samo tyczy się numeru 4G8 035 225F dla A6 C7 i A7 a dla A7 4K jest 4K8 035 225D i ten sam temat czy są wymienne

Edytowane przez FANTOMAS

Opublikowano

@FANTOMAS, w historii ETKI nic nie ma

 

Screenshot from 2018-06-18 22-49-41.png

Screenshot from 2018-06-18 22-50-38.png

Opublikowano
  • Autor
14 godzin temu, FANTOMAS napisał:

Macie dostęp do etki bo ta on-line przestała działać

potrzebuję sprawdzić genealogię dla :

4G8 035 225B 

4G8 035 225F

potrzebuję wiedzieć co było przed i po jeśli chodzi o odpowiedniki

Przecież działa etka online ;)https://ifinterface.com/

 

Wurger chyba wyjaśnił na obrazku ocb z tymi numerami ;) ale az 4 wzmacniacze ( szok )  własnie sprawdziłem i u mnie tez są 4 a myslałem ze tylko 3  

Opublikowano
4 godziny temu, Cuber napisał:

Przecież działa etka online ;)https://ifinterface.com/

 

Wurger chyba wyjaśnił na obrazku ocb z tymi numerami ;) ale az 4 wzmacniacze ( szok )  własnie sprawdziłem i u mnie tez są 4 a myslałem ze tylko 3  

wczoraj jak sprawdzałem nie działała poza tym ta etka on-line jest o kant pupy rozbić bo brak jest właśnie repozytorium żeby można było szukać więcej odpowiedników a nie tylko jeden numer i to jeszcze nie wiadomo z jakiego okresu produkcji 

jeśli masz TV i radio z DAB-em to masz 4 wzmacniacze ale z tego co pamiętam to raczej nie masz chyba że jestem w błędzie 

standardowo w klapie są dwa wzmacniacze od radia i RF od pilota jest jeszcze wzmacniacz na podszybiu przedniej szyby no i wzmacniacze od GSM lub LTE zależy kto ma jaki wypas 

Wurger ale sprawdź mi jak możesz historię dla numerów tych co podawałem tj:

4G8 035 225F
4G8 035 225B

 

 

P.S.

znowu nie działa https://ifinterface.com
nie można wybrać tego carprog2 coś tam coś tam

 

Przechwytywanie.JPG

Edytowane przez FANTOMAS

Opublikowano

https://ifinterface.com/page/page3.php?langid=1

 

z tego linku próbuj, u mnie działa cały czas. Coś zle wybierasz. Sprawdze Ci w domu bo mam na innym kompie zainstalowana.

Opublikowano

Ktoś melduje swoją obecność dziś na zlocie?

Opublikowano
23 minuty temu, Krzysztof.95 napisał:

Ktoś melduje swoją obecność dziś na zlocie?

może być kiepsko ze względu na mecz Polaków

Opublikowano

Też z zaciekawieniem będę oglądać, ale tak pytam, czy ktoś po meczu ma w planach podjechać czy raczej świętować lub oplakiwac. :D

Opublikowano
6 minut temu, Krzysztof.95 napisał:

Też z zaciekawieniem będę oglądać, ale tak pytam, czy ktoś po meczu ma w planach podjechać czy raczej świętować lub oplakiwac. :D

Jeżeli się wyrobię to podjadę chociażby po to, żeby zrobić kilka zdjęć swojego auta (do sprzedaży) w otoczeniu parkingu :)

Opublikowano
1 godzinę temu, edraven napisał:

https://ifinterface.com/page/page3.php?langid=1

 

z tego linku próbuj, u mnie działa cały czas. Coś zle wybierasz. Sprawdze Ci w domu bo mam na innym kompie zainstalowana.

ale ja nie mam co wybierać bo u mnie ne pokazują się linki do programów m.in. carprog2 raz to jest a raz nie ma teraz np. to jest dostępne i tak mam już od paru dni

sprawdzałem na operze , chromie i firefoxie i wszędzie mam to samo

teraz np. bangla i mogę już ją uruchomić ale co będzie za chwilę ?

Przechwytywanie.JPG

Opublikowano

Ja wpadnę wieczorem bo mam sprawę no i trzeba będzie pewnie odreagować bo coś czuję że dostaniemy będzcki

Opublikowano
  • Autor

Ja nie mam jak prZyjechac bo bez drinka oglądając mecz tych gwiazdorów się nie da ....

Opublikowano

No i qr** pooglądane ?

Opublikowano

Dzięki za trojkowego spota 

Opublikowano

Dzięki Marcin, Tomek! ?

Opublikowano

https://m.facebook.com/digisoftpowered/photos/a.781188002007222.1073741829.746278932164796/1580984242027590/?type=3&source=48

 

 

Jakby ktoś potrzebował to cofamy już aktualizacje softu w silnikach 1.6, 2.0, 3.0 TDI objętych akcja serwisową związana z emisja spalin (dieselgate) możemy też podnosić i obniżać soft w innych modułach tj . skrzynia automatyczna. ;)

Opublikowano

:hi:

Opublikowano
  • Autor

Cóz  tutaj taka cisza ? 

 

Munidal dla Naszych gwiazdorów się skończył .......

 

 

 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.