Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej KERCZI, u Ciebie nie dam rady zrobić logów, do B7-ki trzeba mieć nowy interface

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Hej KERCZI, u Ciebie nie dam rady zrobić logów, do B7-ki trzeba mieć nowy interface

który Ja mam :naughty: i jeszcze ti-dixi ma :gwizdanie:

ps. nie mam czasu zainstalowac tego u siebie ale kto wie moze juz nie długo :kox:

Opublikowano

Panowie znacie jakiegoś dobrego majchra od webasto?

zadzwoń

http://www.a4-klub.pl/smf/krakow_swift_klimatyzacje_samochodowe-t12853.0.html[br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 13:24_________________________________________________Tytus kiedy będziesz dzwonił do kolegi :mysli:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 13:25_________________________________________________http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,6205746,Sprzet_policji_w_lombardzie__Kto_go_zastawil_.html :naughty:

Opublikowano

Tytus kiedy będziesz dzwonił do kolegi :mysli

Wieczorem, jak wrócę do domu i znajdę numer do niego (dobrze że miałem backup książki na kompie), pieprzony telefon :kwasny:

Opublikowano

Elo :hi:

Opublikowano

Panowie znacie jakiegoś dobrego majchra od webasto?

Ja ostatnio robilem u goscia na Macedonskiej 9

Warsztat sie nazywa AllHappy i goscie sie dosyc nawet znaja

Specjalizuja sie w Webasto i Eberspacher czy jak sie to tam pisze...

tel: (12)4255058 lub 501-260-678

Opublikowano
  • Autor

Macedońska to obok mnie :kox: faktycznie AllHappy słyną z napraw klimy i wszystkiego co z tym zwiazne :gwizdanie:

Opublikowano

Macedońska to obok mnie :kox: faktycznie AllHappy słyną z napraw klimy i wszystkiego co z tym zwiazne :gwizdanie:

Ale czy slyna zgodnie z nazwa firmy czy wrecz odwrotnie ???

Jakos dwuznacznie to skomentowales Cuber :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Bruno spok jak dla mnie bardzo dobry warsztat zajmujący sie klima :good:

Opublikowano

Czołem Panowie,

Chciałem wymienić olej + filtry i zrobić ogólny przegląd autka (zawiecha i te sprawy).

Gdzie najlepiej w Krakowie się wybrać? oraz żeby mięli na miejscu potrzebne rzeczy (filtry).

Pozdrawiam,

Opublikowano
  • Autor

Czołem Panowie,

Chciałem wymienić olej + filtry i zrobić ogólny przegląd autka (zawiecha i te sprawy).

Gdzie najlepiej w Krakowie się wybrać? oraz żeby mięli na miejscu potrzebne rzeczy (filtry).

Pozdrawiam,

www.specauto.pl

Opublikowano

Czołem Panowie,

Chciałem wymienić olej + filtry i zrobić ogólny przegląd autka (zawiecha i te sprawy).

Gdzie najlepiej w Krakowie się wybrać? oraz żeby mięli na miejscu potrzebne rzeczy (filtry).

Pozdrawiam,

www.specauto.pl

Dzięki.

A jakiś dobry serwis w okolicy Żabińca?

Opublikowano

Czołem Panowie,

Chciałem wymienić olej + filtry i zrobić ogólny przegląd autka (zawiecha i te sprawy).

Gdzie najlepiej w Krakowie się wybrać? oraz żeby mięli na miejscu potrzebne rzeczy (filtry).

Pozdrawiam,

www.specauto.pl

Dzięki.

A jakiś dobry serwis w okolicy Żabińca?

Lepiej jechac w sprawdzone miejsce niz szukac blisko :wink4:
Opublikowano

Dokładnie tym bardziej że chyba nie ma nikogo tam od nas żeby mógł dokładnie sprawdzić :)[br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 18:38_________________________________________________

http://pl.youtube.com/watch?v=XieE0VBfBxk

:banan:

Opublikowano

wierszyk o zimie :

Mrozu nima śniegu nima

Gdzie ta pier**lona zima

Sanki k**wa zardzewiały

Narty też się rozjebały

Tylko deszczyk pada z nieba

Więc się dziś najebać trzeba!

Opublikowano

wierszyk o zimie :

Mrozu nima śniegu nima

Gdzie ta pier**lona zima

Sanki kurfa zardzewiały

Narty też się rozjebały

Tylko deszczyk pada z nieba

Więc się dziś najebać trzeba!

:polew: mnie A4

Opublikowano

wierszyk o zimie :

Mrozu nima śniegu nima

Gdzie ta pier**lona zima

Sanki kurfa zardzewiały

Narty też się rozjebały

Tylko deszczyk pada z nieba

Więc się dziś najebać trzeba!

:polew: mnie A4

robiłes logi juz pazdziocha bo cos wspominałes :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano
fc95f5f28ce49738.jpg
Opublikowano

Czołem Panowie,

Chciałem wymienić olej + filtry i zrobić ogólny przegląd autka (zawiecha i te sprawy).

Gdzie najlepiej w Krakowie się wybrać? oraz żeby mięli na miejscu potrzebne rzeczy (filtry).

Pozdrawiam,

www.specauto.pl

Dzięki.

A jakiś dobry serwis w okolicy Żabińca?

Na Żabińcu jest wielkie g...

Opublikowano

Na Żabińcu jest wielkie g...

:baseball: Mozesz rozwinac :gwizdanie:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.