Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

troszke mi się auto pobrudziło... :)

4.jpg

5.jpg

6.jpg

1.jpg

3.jpg[br]Dopisany: 06 Luty 2009, 04:25_________________________________________________spoko, to ja też zaraz gasze światło bo wypadałoby jutro koło 15 wstać... :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 06 Luty 2009, 04:26_________________________________________________w sumie dzisiaj...

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:shocked:

A taka była na Kaziku czysta :polew:

Opublikowano

brud trzeba pielęgnować. Czemu tutaj nigdy nikogo nie ma na forum tylko my zawsze gadamy...

Za chwile dostaniemy ksywke nocni pasterze....

Opublikowano

Za chwile dostaniemy ksywke nocni pasterze....

Raczej poranni :polew:

Dobra zgaś zaraz światło bo mi się nie chce :decayed:

:hi:

Opublikowano

Poko poko...

Cyk... i już jest ciemno.

Dobranoc

Opublikowano

:hi: napisałbym dzień dobry ale skłamałbym chociażby dlatego że muszę jechać na oględziny do ubezpieczalni sprawcy który wczoraj uszkodził moją niunię :( , jak nie urok to sraczka , ciekawe ile czasu stracę znowu na doprowadzenie samochodu do stanu normalności , i tym miłym akcentem rozpoczyna się weekend , w piz....... :gwizdanie:

coś na rozluźnienie atmosfery

http://poboczem.pl/news/powiekszanie-przez-dotyk/zdjecie/bez_nazwy,3124598

Opublikowano

bry :hi:

Opublikowano

Siema

Opublikowano

hej automaniacy :hi:

Opublikowano

hejka Krakusy :hi:

porą zimową spotykacie się tam gdzie zawsze ? czy inne miejsce lub inne piętro ?

Opublikowano
  • Autor

hejka Krakusy :hi:

porą zimową spotykacie się tam gdzie zawsze ? czy inne miejsce lub inne piętro ?

Siemasz Ślązaku :decayed:

Piętro niżej :naughty:

Opublikowano

hejka Krakusy :hi:

porą zimową spotykacie się tam gdzie zawsze ? czy inne miejsce lub inne piętro ?

Siemasz Ślązaku :decayed:

Piętro niżej :naughty:

Jak się uda to wpadnę na odwiedzinki ( póki jeszcze zlociki KR istnieją ) coś słuchy chodzą że źle z Wami ( zlociki upadają ) i że to już końcówka :decayed:

Ogr będzie ? bo słyszałem Pablo w podróży poślubnej :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jaki Pablo ?

Zlociki to u Ciebie padają :naughty: weź sie do roboty a nie :wink4:

Opublikowano

może i nie jest to miejsce na to ale pytanie , pilnie poszukuje zderzaka przedniego i błotnika przedniego lewego do mojej audi (99 po lifcie) więc jak ktoś coś wie to będe wdzięczny za informacje w tej sprawie

Opublikowano
  • Autor

a co puknołeś w coś ? :mysli:

Opublikowano

może i nie jest to miejsce na to ale pytanie , pilnie poszukuje zderzaka przedniego i błotnika przedniego lewego do mojej audi (99 po lifcie) więc jak ktoś coś wie to będe wdzięczny za informacje w tej sprawie

Ja kupowałem od takiego gościa pod Krakiem w stronę Wa-wy (jakieś 15 km), on targał co chwila angliki i na podwórku też miał trochę a ceny dobre, tu masz tel. 514 299 243

Opublikowano

Hello :hi: co tam ?? Co tam ?? Hipopotam :polew:

Za 2h 45 min WEEKEND :naughty:

Opublikowano

hejka Krakusy :hi:

porą zimową spotykacie się tam gdzie zawsze ? czy inne miejsce lub inne piętro ?

Siemasz Ślązaku :decayed:

Piętro niżej :naughty:

Jak się uda to wpadnę na odwiedzinki ( póki jeszcze zlociki KR istnieją ) coś słuchy chodzą że źle z Wami ( zlociki upadają ) i że to już końcówka :decayed:

Ogr będzie ? bo słyszałem Pablo w podróży poślubnej :decayed:

ale windą :naughty:

Opublikowano

elo elo :hi: coś mało naspamowaliście jak spałem... :confused4:

Opublikowano
  • Autor

elo elo :hi: coś mało naspamowaliście jak spałem... :confused4:

Ku.... wzioł bys się do jakiejś pracy a nie spał :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.