Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

myśle Panowie ze po spocie mozna sie gdzies wybrac poszaleć na jakimś lotnisku :naughty:

:mysli: to mam brać aparat :cool1:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

trza być tfardym :naughty:

a ja musiałem sam odśnieżać :chytry: a Twoja nie ma siostry? :decayed:

Opublikowano

myśle Panowie ze po spocie mozna sie gdzies wybrac poszaleć na jakimś lotnisku :naughty:

:mysli: to mam brać aparat :cool1:

jeśli Pablo pojedzie z Wami to weź ... ale ortopedyczny, no i jakiś first aid blacharsko-lakierniczy

Opublikowano
:decayed::polew: :polew:
Opublikowano

myśle Panowie ze po spocie mozna sie gdzies wybrac poszaleć na jakimś lotnisku :naughty:

:mysli: to mam brać aparat :cool1:

jeśli Pablo pojedzie z Wami to weź ... ale ortopedyczny, no i jakiś first aid blacharsko-lakierniczy

Pablo w pracy :disgust: pewnie teraz śpi na zapleczu po tym co Dejmon wczoraj zaaplikował :evil:

Opublikowano
  • Autor

weź Jarko aparat :naughty: zapewne sie przyda :gwizdanie:

Opublikowano

weź Jarko aparat :naughty: zapewne sie przyda :gwizdanie:

wezmę coś jeszcze :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

weź Jarko aparat :naughty: zapewne sie przyda :gwizdanie:

wezmę coś jeszcze :gwizdanie:

to co mówiłem wczoraj :naughty:

Opublikowano

A to też mogę wziąść :naughty:

Opublikowano

:hi: hello alkoholicy, spamerzy,rezacze,maniacy,twardziele i amanci małolat (czytaj cześć PABLO :decayed:)

dziś niestety nie podbije na spota bo leze w łózku , pieprzona angina mnie dopadła a miało być tak miło.....

zróbcie pare fajnych fotek z lotniska ( ukłon do jarko) :wink4:

Opublikowano
  • Autor

zróbcie pare fajnych fotek z lotniska ( ukłon do jarko)

jak dojedziemy to napewno zrobimy :naughty:

Opublikowano

boseron zdrowia :drunk:

Opublikowano

Panowie szukam ładnych 17 w dobrej cenie jezeli ktoś słyszał to dajcie namiary , z góry dziękuje [br]Dopisany: 15 Luty 2009, 18:03_________________________________________________

boseron zdrowia :drunk:

dzieki......

cześć Ogr jak tam wypoczęty jestes?

Opublikowano

ładnych siedemnastek w dobrej cenie... OMG... a to nie jest nielegalne??

blondynki czy brunetki? :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Podziękował za mini spota :naughty:

Nowym :hi:

A3 :good: do małej rewizji

Ja na walizkach

Nex :decayed:

Opublikowano

Nex :decayed:

ahh ten photoshop :decayed:

dzieki za spot :good:

na lotnisku mega slisko, i na koniec podjechał PABLO :naughty:

KERCZI, twoja furmanka nie daje rady :decayed: :decayed:

Opublikowano

dzieki za spota

wszczególności dla tx-didi za vagowanie

pozdrawiam wszystkich

Opublikowano

No coz ja sie schlalem wisniowka i niestety nie moglem podjechac :(

W sumie ostatnio mysle sobie nad nowym interesem, pytanie tylko czy wypali... :mysli:

Stresccie co sie dzialo ??

Opublikowano

zróbcie pare fajnych fotek z lotniska ( ukłon do jarko) :wink4:

Tym razem do Kercziego - filmik jest :cool1:

Opublikowano

pizza za mandat z liśćmi mleczy dla królika :good::polew:. Themon nastepnym razem jemy za "twój" :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.