Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

zmykam spać :hi:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zmykam spać :hi:

3m sie :)

Opublikowano

nie byl na razie potrzebny... :gwizdanie:

sciagnelas lawete ?

no oby sie nie przydaly:)

laweta- mam nadzieje ze jutro, kurde znowu to upokorzenie :polew:

no chyba laweta to bedzie najlepsze rozwiazanie tego problemu, pytanie tylko czy samochod ma jechac do tego "speca" co robil rozrzad, czy lepiej oddac gdzies do ludzi co sie na tym znaja.

A może tam gdzie Kerczi naprawiał :mysli:[br]Dopisany: 16 Luty 2009, 00:31_________________________________________________

zmykam spać :hi:

narka :hi:

Opublikowano

zmykam spać :hi:

Spij dobrze

Opublikowano

Hmm, Kerczi gdzie naprawiałeś furę ?

Opublikowano

A może tam gdzie Kerczi naprawiał :mysli:

a gdzie Kerczi na naprawiales?

Opublikowano

w Michalowicach, gosc robil 11lat w autospecialu. Uratowal mi jakies 5000pln

ale ja z zalozenia nie polecam nikogo. Namiar moge dac.

Jego Rezarnia wyglada jak u wujka staszka w garazu bo dopiero co przeszedl na swoje ale ja bylem zadowolony [br]Dopisany: 16 Luty 2009, 00:37_________________________________________________nie mowilem Siemian??? a moze taka?? poducha mi spasuje ;p;p;p;p

http://allegro.pl/item534576521_audi_a4_8k_nowy_model_kierownica_multifunkcja.html

Opublikowano

w Michalowicach, gosc robil 11lat w autospecialu. Uratowal mi jakies 5000pln

ale ja z zalozenia nie polecam nikogo. Namiar moge dac.

Jego Rezarnia wyglada jak u wujka staszka w garazu bo dopiero co przeszedl na swoje ale ja bylem zadowolony

Mysle, ze to jest dosc dobra rekomendacja :)

Opublikowano

w Michalowicach, gosc robil 11lat w autospecialu. Uratowal mi jakies 5000pln

ale ja z zalozenia nie polecam nikogo. Namiar moge dac.

Jego Rezarnia wyglada jak u wujka staszka w garazu bo dopiero co przeszedl na swoje ale ja bylem zadowolony

Mysle, ze to jest dosc dobra rekomendacja :)

Kerczi to rzuc namiar na priv na wszelki wypadek, lepiej mie kilka opcji do wyboru :>

dzieki

Opublikowano

Ide spac bo mnie juz glowa rozbolala z tego wszystkiego.... :hi:

Kinia powodzonka z fura...ja swoj rozrzad robilem na ul. Chorzowskiej, ale jak juz koledzy pisali nie polecam niczego... :gwizdanie:

Raz tam autko robilem, wiec to o niczym nie swiadczy :gwizdanie:

Mi zrobili OK, ale roznie bywa...

Opublikowano

właśnie miałem 1,5h kontrole policyjną , jednak policja to ch ... :wallbash:

Opublikowano

właśnie miałem 1,5h kontrole policyjną , jednak policja to ch ... :wallbash:

Co Ci zrobili ???

Za wolno jechales skoro Cie zlapali... :polew:

Opublikowano

kerczi jakbyś robił ramki to zamawiam 1 szt. jeśli można :)[br]Dopisany: 16 Luty 2009, 00:56_________________________________________________

właśnie miałem 1,5h kontrole policyjną , jednak policja to ch ... :wallbash:

Co Ci zrobili ???

nic :wink4:

Opublikowano

kerczi jakbyś robił ramki to zamawiam 1 szt. jeśli można :)[br]Dopisany: 16 Luty 2009, 00:56_________________________________________________

właśnie miałem 1,5h kontrole policyjną , jednak policja to ch ... :wallbash:

Co Ci zrobili ???

nic :wink4:

E tam... to czego boseronow tak nie lubisz ??

Juz myslalem, ze Ci sie do lamp przyczepili...

Opublikowano

kerczi jakbyś robił ramki to zamawiam 1 szt. jeśli można :)

a co policjanci zabrali Ci ramki??

Pewnie ze mozna :)

Opublikowano

byłbym wdzięczny bo jedna mi pękła :)[br]Dopisany: 16 Luty 2009, 01:00_________________________________________________bruno ,boseron się nie identyfikuje z nimi :wink4:

Opublikowano

[br]Dopisany: 16 Luty 2009, 01:03_________________________________________________

byłbym wdzięczny bo jedna mi pękła :)[br]Dopisany: 16 Luty 2009, 01:00_________________________________________________bruno ,boseron się nie identyfikuje z nimi :wink4:

Pewnie kleme przed nimi zaciagnales i chciales im pokazac jak sie Q kreci ???

No teraz to on sie identyfikuje z pacjentami z rydygiera... :polew:

Nie moze mowic, wiec nawet Nas nie opier....

Trzeniek, musimy pogadac o cenach maszyn i o umowie dla mnie..., ale napewno nie dzisiaj...

Ale ten moj bojownik wydziwia jak mu lusterko pokazuje... :polew: Co by tylko na zawal nie padl...[br]Dopisany: 16 Luty 2009, 01:04_________________________________________________Wybijam w kimono bo nigdzie kinowego czesia nie moge znalezc :wtf:

Opublikowano

Bruno , jak coś to dzwoń ... :cool1:

Opublikowano

Ide spac bo mnie juz glowa rozbolala z tego wszystkiego.... :hi:

Kinia powodzonka z fura...ja swoj rozrzad robilem na ul. Chorzowskiej, ale jak juz koledzy pisali nie polecam niczego... :gwizdanie:

Raz tam autko robilem, wiec to o niczym nie swiadczy :gwizdanie:

Mi zrobili OK, ale roznie bywa...

BrunoNH to mnie powinna glowa bolec :> ale moja kobieca intuicja mi cos podopwiada ze glowa to mnie rozboli dopiero po diagnozie :confused4:

Trzeniu, 1,5 h kontroli :gwizdanie: toz to policjantki byly :polew:

Opublikowano

Dobranoc :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.